Hotel Whitman ligt in een landelijke omgeving en aan een meer in Ascheberg. Langenrader Windmühle en Naturpark Holsteinische Schweiz zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Prinzeneiland en Schlossgarten. Ook Naturpark Holsteinische Schweiz en Museum des Kreises Plön zijn zeker een bezoekje waard.Kies voor waterpret zoals kajakken of windsurfen of beleef avonturen zoals paardrijden en het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Ascheberg
Plöner Chausee 21, Ascheberg, SH, 24326
In de buurt
Natuurpark Holstein Zwitserland
1 min. wandelen - 0.0 km
Prinzeneiland
12 min. rijden - 5.3 km
Hansapark
57 min. rijden - 45.1 km
Naturpark Holsteinische Schweiz
14 min. rijden - 5.9 km
Designer Outlet Neumünster
33 min. rijden - 42.4 km
Lokaal vervoer
Station Ascheberg (Holstein) - 13 min. wandelen
Luchthaven van Lübeck (LBC), Duitsland - 63 min. rijden
Restaurants
Rhodos
13 min. wandelen
Restaurant Seezeit
9 min. rijden
Star Pizza - Plön
6 min. rijden
Seeprinz
8 min. rijden
Café Gröönte
5 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Whitman
Hotel vlak bij Langenrader Windmühle
Hotel Whitman bevindt zich dicht bij Naturpark Holsteinische Schweiz en Schlossgarten en biedt een terras, shoppen ter plaatse en een tuin. Geniet van een gezichtsbehandeling, thalassotherapie of een manicure/pedicure bij het wellnesscentrum ter plaatse. Het plaatselijke restaurant met regionale gerechten, Restaurant Whitman, serveert ontbijt, lunch en diner. Blijf online met gratis wifi in de gemeenschappelijke delen en geniet van een bibliotheek en conferentieruimte.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een binnenzwembad met ligstoelen
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), hulp bij uitstappen/tickets en rookvrije accommodatie
Wasservice, een kluis bij de receptie en vergaderruimtes
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd, and zijn voorzien van voordelen zoals laptopwerkplekken en aparte zitruimtes, naast extra's zoals gratis flessenwater.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.30 uur: EUR 24,50 per persoon
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
Restaurant Whitman
Dingen om te doen
Bibliotheek
Binnenzwembad
Sauna
Volledig uitgeruste spa
Winkelen
Gezinsvriendelijk
Binnenzwembad
Koelkast op de kamer
Microgolfoven op de kamer
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Huwelijksservices
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Conferentieruimte
Vergaderruimtes
Buiten
Aan een meer
Ligstoelen aan het zwembad
Picknickplaats
Strandstoelen
Terras
Tuin
Volledig uitgeruste spa
Aromatherapie
Body scrubs
Body wraps
Gezichtsbehandelingen
Manicures/pedicures
Massage
Sauna
Thalassotherapie
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Hardhouten vloer in de kamer
Tapijt in de kamer
Tegelvloer in de kamer
Meer
3 gebouwen
5 etages
Feestruimte
Gebouwd in 2002
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Hypoallergeen beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Shampoo
Tandenborstel en tandpasta (op verzoek)
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Tv van 70 inch met satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Meer
Aparte zitruimte
Bureau
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Laptopvriendelijke werkplek
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verwarming
Vliegenramen
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 21.00 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.30 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden, sleutelkastje
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 25 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 28.0 per nacht.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 17.5 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 24.5 per persoon
Toeslag voor huisdieren: EUR 25 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor babybed: EUR 17.5 per dag
Toeslag voor extra bed: EUR 28.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Whitman over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Whitman?
Vandaag, 10 jul. 2026, kost een verblijf bij Hotel Whitman van één nacht voor twee volwassenen op 12 jul. 2026 min. € 168, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Whitman?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 25 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Whitman inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid).
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Whitman uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Hotel Whitman?
Dit wellness hotel ligt aan een meer, op 5 km afstand van Langenrader Windmühle, Prinzeneiland en Schlossgarten. Ook Naturpark Holsteinische Schweiz en Museum des Kreises Plön liggen op 10 km afstand. Station Ascheberg (Holstein) ligt op 13 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Whitman
8,2
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
8,2
Locatie
8,2
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 68 van 187 beoordelingen
10 - Uitstekend
68
Gastenscore: 8 - Goed. 71 van 187 beoordelingen
8 - Goed
71
Gastenscore: 6 - Redelijk. 34 van 187 beoordelingen
6 - Redelijk
34
Gastenscore: 4 - Matig. 9 van 187 beoordelingen
4 - Matig
9
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 5 van 187 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
5
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
Claus
5 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Restaurant var lukket søndag og mandag, og baren kun åben når restauranten var åben. (17.30 - 21.00)
Mega god beliggenhed helt ned til Plön søen
Claus
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Margit
20 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fremragende hotel for familie og par
Skønt sted kommer gerne igen ⭐️
Margit
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Poul
5 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Vi var ikke i Spa. Dejligt hotel, som ligger rigtig dejligt. Parkering var nemt. Fint værelse, uden og være prangende.
Vi kunne godt finde på og komme tilbage :-)
Poul
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Susanna
15 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Der var fin parkering- restauranten var god, men havde lukket om mandagen. Rigtigt dejligt værelse 2 stk
Susanna
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jonas
29 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Rent och fräscht rum
Jonas
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Thomas
21 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Frühstûck teuer
Thomas
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Jane
3 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hyggelig tur i meget rolige og natur flotte omgivelser.
Jane
3 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Stefan
17 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Relaxing vacation
Very quiet and relaxing place with a nice view to the Plöner See. We were very impressed with the wellness facilities (swimming, sauna, massage).
Stefan
6 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Bjarne
8 jul 2024
Negatief: Netheid, personeel en service
Fint hotel
Fint hotel i en kedelig by
Bjarne
5 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Wolfram
19 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super
Wolfram
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Attila
24 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hat Spaß gemacht.
Alles Top! Immer wieder gerne. Sehr freundliches Personal!
Attila
2 nachten verbleven in november 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Verena
4 feb 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ist jedes Mal einen Wochenendtrip wert. Zimmer sind modern und sauber und haben einen tollen Ausblick auf den See.
Verena
Geverifieerd
8/10 – Goed
K
20 jul 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Dejligt sted
Restaurant for dyr og med dårlig service og kedeligt udvalg
God morgenmad
Der mangler tørresstativ eller lign så badetøj mv kan tørres
K
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Allan
21 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Meget bedre end forventet 👍
Allan
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Yvonne
8 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr schönes Hotel.Nettes Personal.Komme gern wieder
Yvonne
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Kenneth
19 mei 2024
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Fantastik sted med en fremragende udsigt.
Morgenmaden er tilgengæld ikke pengene værd.
Kenneth
3 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Kristine
4 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sengene var meget hårde, hvilket gik ud over nattesøvnen. Restauranten på hotellet var lukket begge aftener vi var der, men der er heldigvis masser af muligheder i området, det kræver dog at man køre i bil.
Kristine
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Henry
27 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Alles bestens
Alles super gewesen. Kommen gerne wieder
Henry
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
30 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Alles bestens
Sehr schönes Hotel. Sehr freundliches Personal. Im Zimmer gab es sogar eine kleine Küche.
Komme sehr gerne wieder
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in mei 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Jørgen
31 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Udsigt til søen
Meget smuk beliggenhed ved sødredden. Vores store værelse med lille køkken var udstyret med balkon med direkte udsigt over søen. Gangarealer virkede lidt slidte , men værelset var i perfekt stand og rent,
Jørgen
3 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Josephin
21 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Es war absolut wundervoll. Das Zimmer war sauber und wir haben uns sehr wohl gefühlt. Wir hatten ein Upgrade bekommen mit direkten Blick auf den See - traumhaft! Die Sauna und der Pool waren sehr sauber und wir konnten alles gut nutzen. Wir kommen aufjedenfall wieder. Danke!!
Josephin
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jasmin
31 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfect
Jasmin
1 nacht verbleven in mei 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
André
3 jan 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fin lägenhet med bra dubbelsäng samt mkt bra kuddar. Tillgång till inomhuspool och bastu i receptionsbyggnaden.
André
1 nacht verbleven in januari 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Søren
26 jul 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Fint ophold.
Generelt et fint ophold.
Var der som par i 2 nætter.
En dejlig beliggenhed direkte til Pløner sø.
Dog En del støj og røg fra de tilstødende terrasser om aftenen.
En dygtig, nærværende og omhyggelig massør i wellness afdelingen.
Søren
2 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Birgitte
15 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
ophold i det nordtyske.
Vores ønske om udsigt var blevet efterkommet, alt var i den skønneste orden.
Indehaveren blev i receptionen til vi kom, selv om vi blev 20 min forsinket p,gr,a færge forsinkelse. Super service.
kommer igen for at udforske, havde kun en enkelt overnatning.