Resort Cala di Falco - Hotel ligt in het stadscentrum en aan het strand in Arzachena. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Jachthaven van Portisco. Ga naar Capriccioli Beach en La Marinella-strand als je liever de natuur intrekt. Reis je met kinderen? Overweeg dan Aquadream en Gregoland. Ga voor waterpret zoals kajakken en duiken. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals wandel- en fietsroutes afleggen en mountainbiken. Bekijk onze reisgids voor Arzachena
Via Monti di Corru, Cannigione, 07021
Lokaal vervoer
Station Cala Sabina - 39 min. rijden
Olbia (OLB-Costa Smeralda) - 62 min. rijden
Restaurants
Pizzeria Da Serafino Giovanni
Bar Clelio
Rosticceria Gastronomia Tavola Blu
La Sciumara
Gennarino Store
Over deze accommodatie
Resort Cala di Falco - Hotel
Accommodatie met een gezinsvriendelijk beleid in een winkelbuurt
Een gratis ontbijtbuffet, een poolbar en een dakterras vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Resort Cala di Falco - Hotel. Met een ligging aan het strand, dineren aan zee en ligstoelen is deze accommodatie perfect voor je zonvakantie. Ga lekker eten bij een van de twee restaurants ter plaatse. Ze serveren er ontbijt, brunch en diner, en je geniet er van Mediterrane gerechten. Blijf online met gratis wifi in de kamer met een snelheid van 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen) en geniet van een koffiebar/café en een tuin.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een seizoensgebonden buitenzwembad met ligstoelen
Gratis parkeerplaatsen
Een outdoor tennisbaan, een shuttleservice van/naar de luchthaven en kinderactiviteiten met toezicht (toeslag)
Hulp bij uitstappen/tickets, meertalig personeel en parasols
Kamervoorzieningen
De 93 kamers zijn individueel gemeubileerd en zijn inclusief leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, bovenop extra's zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Kinderopvang en gratis kinderbedden
Badkamers met douches en bidets
Televisies met satellietzenders
Dagelijkse schoonmaak, bureaus en telefoons
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
Wifisnelheid op de kamer: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag) op vaste tijden
Gratis shuttleservice van/naar het strand
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 07.30 uur tot 10.30 uur
2 bars/lounges
2 restaurants
Een bar aan het zwembad
Een koffiebar/café
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
La Poiana
Martin Pescatore
Dingen om te doen
Outdoor tennisbaan
Piano
Rondvaarten
Seizoensgebonden buitenzwembad
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Kinderactiviteiten onder toezicht (toeslag)
Kinderopvang op de kamer
Seizoensgebonden buitenzwembad
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Conferentiecentrum
Vergaderruimte
Buiten
Aan het strand
Dakterras
Ligstoelen aan het zwembad
Strandlakens
Strandparasols
Strandstoelen
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Meer
2 etages
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Gratis babybed
Badkamer
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Tv met satellietzenders
Eten en drinken
Minibar
Roomservice
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Kluis
Telefoon
Toegang via buitengalerij
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.30 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Het tarief voor faciliteiten is inclusief gebruik van de spa
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 01 juni tot 25 oktober
Veelgestelde vragen
Beschikt Resort Cala di Falco - Hotel over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Resort Cala di Falco - Hotel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Resort Cala di Falco - Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.30 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Resort Cala di Falco - Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Biedt Resort Cala di Falco - Hotel een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op geplande tijden een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Resort Cala di Falco - Hotel?
Deze accommodatie in Arzachena ligt aan het strand, in het stadscentrum en binnen 15 minuten wandelen van Spiaggia di Cannigione en Spiaggia di Laconia. Ook Strand van Tanca Manna en Spiaggia Mannena liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Resort Cala di Falco - Hotel
8,2
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
8,0
Locatie
8,6
Personeel en service
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 3 van 17 beoordelingen
10 - Uitstekend
3
Gastenscore: 8 - Goed. 13 van 17 beoordelingen
8 - Goed
13
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 17 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 17 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 17 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
Anaclaudia
3 aug 2015
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Envie de retourner...
Hotel vraiment beau mais ma chambre était très éloignée du bâtiment principale et le service de navettes finissait a 23h00 (un peu tôt pour des vacances en Italie). Par contre les navettes passent souvent (entre 2 à 5 min), pas des longues attentes.
Mini-club super pour ma fille de 9 ans.
Magnifique restaurant avec une vue imprenable.Nous avons bien mangé.
Belle piscine avec l'eau salée.
Personnel très aimable.
L’hôtel nous a laissé faire le check-out à 14h00...j'ai apprécié beaucoup.
Anaclaudia
Geverifieerd
8/10 – Goed
Birgit
29 sep 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tolles Familienhotel
das Hotel ist ein tolles Familienhotel. Wir waren mit unseren Sohn (1.5 Jahre) dort. In der Suite gibt es ein seperates Wohnzimmer, so dass der Kleine über Mittag schön im Schlafzimmer schlafen konnte und wir und trotzdem bewegen konnten. Beim Essen stehen ausreichend Kinderstühle zur Verfügung. Es gibt sogar eine Nursary, wo ich immer problemlos Wasser kochen oder etwas in der Mikrowelle für den Kleinen warm machen konnte.
Birgit
Geverifieerd
8/10 – Goed
Emma
15 sep 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great hotel!
Could not fault Cala Di Falco Resort, good location, friendly and helpful staff, great food with plenty of choice and clean comfortable rooms.
Would definitely go back, perhaps later in the year when all kids are back in school, was a little noisy round the pool and meal times occasionally, but nothing too bad.
Emma
Geverifieerd
8/10 – Goed
giulietta030
23 aug 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel gradevole
Abbiamo soggiornato in una junior suite ed è stato un'ottimo soggiorno.. Eccellente la cucina. Colazione pranzo e cena da categoria superiore.. Camerieri super cortesi... La struttura potrebbe migliorare la zona piscina rinnovando i lettini... Per il resto la spiaggia non è ai livelli della costa smeralda ma bastano 15 min per raggiungere spiagge da favola.
Lo consigliamo per una vacanza all'insegna della serenità e del posto ottimo dove mangiare benissimo.
giulietta030
Geverifieerd
8/10 – Goed
cyril
23 aug 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
superbe sejour mais voiture recommandée
nous avons passé 6 nuits dans ce merveilleux hôtel, des chambres grandes la suite junior doit faire 40 m2 2 clims grande salle de bain, terrasse. l extérieur est superbe végétation verte piscine d'eau douce grande et propre matelas en nombre. la demi pension est riche est variée (pates aux homards pas ex) le 2eme restaurant est digne d'une grande table française. le seul bemol est la plage de l'hotel. il y en a une a 10 mn en navette gratuite. sinon l'emplacement est ideal pour naviguer sur les sites les plus beaux de la cote Esméralda. Si nous retournons un jour en Sardaigne ce sera a coup sur au cala di falco. pour la gentillesse de son personnel et pour les services d'un grand hotel.
cyril
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
18 aug 2014
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Svært god service.
God mat
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
8/10 – Goed
Fara
13 aug 2014
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
OTTIMO RESORT CALA DI FALCO
Resort in ottima posizione a Cannigione, servizi eccellenti il servizio a Buffet è strepitoso, chi vuole può usufruire della piscina o della spiaggia convenzionata a 100 mt dal Resort, in più c'è il servizio gratuito con Bus alla più bella spiaggia della zona la Mannena, fatevi qualche escursione alle isole La Maddalena, Budelli, Caprera e Spargi in qualche Calla ( la migliore per noi Calla Corsara a Spargi) e la vacanza è servita... per goderla appieno servirebbero 10 gg, quindi che dire buona vacanza a tutti.
Fara
Geverifieerd
8/10 – Goed
roberto
4 aug 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ottimo resort. Buoni servizi.
Tutto ottimo tranne spiaggia limitrofa troppo piccola e mare non all'altezza di quello della costa Smeralda. Il cibo a cena non era di qualita'
roberto
Geverifieerd
8/10 – Goed
christian
16 jul 2014
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
navette plage
pas de passages reguliers , temps de pauses trop longs
christian
Geverifieerd
8/10 – Goed
Jean-François
13 aug 2013
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel parfait si vous avez des enfants en bas âge
A éviter si vous aimez le calme et ne supportez pas les "enfants rois" que personne n'empêche de hurler en permanence, à tous les moments de la journée et surtout au moment des repas; de plus, l'animation tous les soirs à leur intention est agaçante au bout de quelques jours (toujours la même chose, à l'heure du repas...).
C'est dommage, car le reste est plutôt presque parfait et le "piano bar" du soir intéressant et varié.
Etant plus "mer" que "piscine" je n'ai pas d'avis objectif pour cette dernière mais elle m'a semblé accueillante.
J'ai été obligé d'intervenir auprès des responsables pour demander aux "voisins du dessus" de faire moins de bruit en rentrant en pleine nuit, avec plus ou moins de résultas...D'où l'intérêt de demander, si possible, une chambre à l'étage plutôt qu'au rez de chaussée.
Les multiples possiblilités d'excursions proposées par l'hôtel sont également intéressantes.
Jean-François
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
10 jul 2013
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Personal muy amable y atento.
Bien pues ya estuvimos ahí hace tres años. Entonces la calidad de las comidas y la rapidez en el servicio de comedor eran mejores. Demasiados niños.
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
4/10 – Slecht
eva
7 sep 2010
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel Cala de Falco en Cannigione en Arzachena no recomendable
Situado en una zona muy bonita, quizas demasiado tranquila.sin embargo este hotel pensado para familias, no cumple las condiciones de su categoria de 4 estrellas superior. personal poco amable, excepto para los italianos
eva
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
nicoletta
3 sep 2010
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
hotel Cala di Falco posizione strategica per gli spostamenti anche via mare
Buon hotel con un ottimo servizio ed impeccabile cucina, lo consiglierei e ci tornerei. Ottimi i servizi per le coppie con figli.
Bisogna avere un' auto per spostars, altrimenti l' hotel fornisce il servizio navetta per la spiaggia.
nicoletta
Geverifieerd
8/10 – Goed
Silvana
14 jun 2010
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel Cala di Falco- Cannigione
Ottimo hotel, in buona posizione di fronte al mare e vicino al paese di Cannigione raggiungibile con una breve passeggiata. Buono e vario il buffet per la colazione, cena o il brunch. La spiaggia e' pubblica, di fianco alla strada principale e un po' piccola ma utilizzando un trenino locale (o la macchina) si puo' acccedere a spiagge diverse.
Silvana
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
21 aug 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
4 aug 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
19 aug 2010
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer