Geheel appartement

Holiday apartment with pool

Fotogalerie voor Holiday apartment with pool

Een zwembad met een golvende rand, omgeven door een houten terras en weelderige begroeiing.
Een kustgebied met een strand, helder water en een wooncomplex met meerdere gebouwen.
Een stenen pad, omzoomd door bomen en stenen muren, leidt naar een gebied met een gebogen bank.
Een balkon met een houten tafel, een comfortabele bank en uitzicht op een weelderige tuin en heuvels.
Een gebouw van steen met gebogen ramen en een deur, omgeven door groen en met uitzicht op de kust.

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Holiday apartment with pool

  • Het vakantieappartement is modern, luxueus en ingericht in typische landelijke stijl. Het perceel ligt in een residentie. Ook vanwege het uitzicht vanaf het perceel op het panorama en de rustige en zonnige hellingligging is het domicilie populair. Ter beschikking staan: ligweide.

    Uw vakantiewoning
    Uw vakantiewoning beslaat 1 verdieping, 2 kamers (daarvan 1 slaapkamer), is 60 m² groot en is geschikt voor maximaal 2 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. De ingang is im Erdgeschoss en gelijkvloers en leidt direct in de woon/slaapkamer. De appartementen kunnen zich op de eerste verdieping bevinden met een balkon met uitzicht op de zee of de tuin, of op de begane grond met een terras. De appartementen kunnen zich op de eerste verdieping bevinden met een balkon met uitzicht op de zee of de tuin, of op de begane grond met een terras. De indeling van de kamers is als volgt: woon/slaapkamer met eethoek en TV. De eethoek heeft plaats voor 2 personen. U heeft toegang tot het terras. slaapkamer met 1 tweepersoonsbed. Kooknis als doorgangskamer en met eethoek, elektrisch fornuis inductiefornuis (2 kookplaat), afzuigkap, koelkast (vriesvak), magnetron, koffiemachine, broodrooster, elektrische waterkoker en 50 € per soggiorno verranno addebitati per lo smaltimento dei rifiuti non effettuato. De eethoek heeft plaats voor 2 personen. badkamer met badkuip met douche, 1 wastafel, WC en bidet.
    Bovendien heeft uw vakantiewoning met WLAN- internettoegang. TV-resp. radiozender kunnen alleen in de taal van het land per kabel worden ontvangen.

    Vakantiepark
    21 accommodaties, ontvangstruimte en wasserette.

    Ligging
    Gladde koe. De vakantiewoning ligt is modern, luxurieus en in lokale stijl ingericht. Het grondstuk is in een residentie. Deze plaats is populair vanwege het uitzicht op het panorama en het ligt op een helling op een rustige en zonnige plek. De residentie, omringd door de geurige oleanderbomen waaraan het zijn naam ontleent, werd gebouwd op een heuvel omringd door mediterraan maquis en vertegenwoordigt een ware oase van rust en welzijn. De toegangsweg naar het terrein gaat via een geasfalteerde hoofdweg. Bij het huis is U 1 parkeerplaats voor een auto op het perceel beschikbaar. De dichtsbijzijnde winkels zijn op 1500 m afstand, restaurant 1500 m en centrum 3,5 km. vliegveld in Olbia 34 km. discotheek, dokter, apotheek, bank elk 3,5 km in Porto Cervo. Zee 350m. Aanbevolen auto

    Speciaal
    Airconditioning. Kinderbedje en internettoegang (wifi). Televisieontvangst via kabel. Televisiezenders alleen in de landstaal.
    Voor uw veiligheid is de accommodatie uitgerust met een CO2-melder, rookmelder en brandblusser.

    Zwembad
    Alle zwembaden staan tot uw gezamenlijke gebruik ter beschikking. Buitenzwembad (in gebruik van begin mei tot medio oktober 10 m x 6 m 1,40 m diep). Pierenbad en kinderzwembad (5 m x 4 m 1 m diep).

    Huisdier
    toegestaan, EUR 50.00/dier en oponthoud. tot 20 kg of 35 cm schouderhoogte

    Afstand
    Winkels 1500 m, restaurant 1500 m, dorpscentrum 3,5 km. Luchthaven in Olbia 34 km. Discotheek, dokter, apotheek, bank elk 3,5 km in Porto Cervo. Zee 350 m. Auto aanbevolen.

    Verdeling
    Vakantieappartement, 1e etage, 2 kamers (waarvan 1 slaapkamer), 60 m², in totaal 2 bedden.

    Kamer
    De ingang van uw vakantieappartement bevindt zich op de begane grond, is gelijkvloers en leidt direct naar de woon/slaapkamer. De appartementen kunnen zich op de eerste verdieping bevinden met een balkon met uitzicht op de zee of de tuin, of op de begane grond met een terras. De appartementen kunnen zich op de eerste verdieping bevinden met een balkon met uitzicht op de zee of de tuin, of op de begane grond met een terras. Woon/slaapkamer met tv, eethoek (2 plaatsen) en toegang tot het terras. Slaapkamer met 1 tweepersoonsbed. Kitchenette in de woon/slaapkamer (doorgangskamer) met eethoek (2 plaatsen), elektrische kookplaat (inductiekookplaat, 2 platen), afzuigkap, koelkast (vriesvak), magnetron, koffiezetapparaat, broodrooster, elektrische waterkoker en 50 € per verblijf worden in rekening gebracht voor het niet afvoeren van afval. Badkamer met bad met douche-inrichting, 1 wastafel, toilet en bidet.


    Creditcards
    Visa, MasterCard.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Arzachena. Bezoek culturele hoogtepunten Louise Alexander Gallery en Museo di Arzachena. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Graf van de Reus en Reuzengraf van Coddu Vecchiu. Gregoland en Aquadream zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Arzachena
Meer appartementen in Arzachena
Kaart
Liscia di Vacca, Insel Sardinien

In de buurt

  • Een jachthaven met jachten, een houten steiger en gebouwen op een heuvel.
    Jachthaven Porto Cervo
    8 min. rijden - 2.2 km
  • Een strand met rijen ligbedden en parasols, een rustige zee en een ondergaande zon op de achtergrond.
    Cala Battistoni
    8 min. rijden - 4.4 km
  • Aquadream
    4 min. rijden - 2.9 km
  • Spiaggia Precedence A Mucchi Bianchi
    6 min. rijden - 4.0 km
  • Chiesa Stella Maris
    12 min. rijden - 3.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Rudalza - 34 min. rijden
  • Olbia (OLB-Costa Smeralda) - 53 min. rijden

Restaurants

  • CouCou Sardinia
    16 min. wandelen
  • Spinnaker
    18 min. wandelen
  • L’alternativa Osteria Romana
    15 min. wandelen
  • Hivaoa
    3 min. rijden
  • Clipper
    3 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Holiday apartment with pool over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Holiday apartment with pool?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Holiday apartment with pool inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Holiday apartment with pool uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Holiday apartment with pool?

Dit appartement in Arzachena ligt en op 5 km afstand van Jachthaven Porto Cervo, Gregoland en Chiesa Stella Maris. Ook Spiaggia Precedence A Mucchi Bianchi en Aquadream liggen op 5 km afstand.