Gehele woning

Casa Bianca

Accommodatieklasse: 4

Fotogalerie voor Casa Bianca

Een hotel aan de kust met een zwembad, ligbedden en uitzicht op boten en heuvels.
Een kustgezicht met een jachthaven, boten en gebouwen op een heuvel.
Een moderne woonkamer met een flatscreen televisie, witte meubels en een houten vloer.
Een kustjachthaven met meerdere jachten afgemeerd, omgeven door weelderige begroeiing en woongebouwen.
Een kamer met een schuifdeur naar een balkon met uitzicht op een zwembad en groen.

Beoordelingen

7,0 op 10 –
Goed

Gehele woning

2 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 460 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Casa Bianca

  • Vakantiehuis met een chique stijl in het stadscentrum
  • Casa Bianca heeft alles wat je nodig hebt. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Tijdens je verblijf geniet je ook van:
    • Een buitenzwembad
    • Parkeerplaatsen ter plaatse en rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Casa Bianca bieden voordelen zoals gemeubileerde terrassen en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi.
  • Er zijn extra voorzieningen zoals:
    • 2 badkamers met douches
    • Keukens, koelkasten en vaatwassers

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt

Zwembad/spa

  • Buitenzwembad

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse (EUR 10 per dag)
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Babybed: EUR 30 per verblijf

Keuken

  • Afwasmachine
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2 privébadkamers
  • Douche
  • Handdoeken inbegrepen

Woonruimtes

  • Woonkamer

Buiten

  • Gemeubileerd terras

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Tot 8 kg per huisdier
  • Toeslag: EUR 50 per accommodatie per verblijf
  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
  • Borgsom: EUR 250 per verblijf

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Geen huishoudservice

Uitgelichte locatiekenmerken

  • In het stadscentrum

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 2 units

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: EUR 35.00 wanneer je incheckt na 20.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [Corso Umberto 148/A, Olbia].
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je een toeslag van EUR 50.00 per accommodatie, per verblijf, naast een borgsom van EUR 250.00 per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal (tot 8 kg per huisdier)
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 30.00 per verblijf.

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Waarborg: EUR 1000.00 per verblijf
  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 mei betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 7 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 juni tot 30 september betaal je EUR 5.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
  • Schoonmaakkosten: EUR 300.00 per accommodatie, per verblijf
  • Elektriciteitstoeslag: EUR 0.4 per verblijf per kWh.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Betaald parkeren: EUR 10.00 per dag
  • Borgsom voor huisdieren: EUR 250.00 per verblijf
  • Toeslag voor huisdieren: EUR 50.00 per accommodatie, per verblijf
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
  • Toeslag voor late check-in: EUR 35.00 wanneer je incheckt na 20.00 uur
  • Toeslag voor babybed: EUR 30.00 per verblijf

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in het stadscentrum en vlak bij het strand in Arzachena. Verken de plaatselijke natuur bij Capriccioli Beach en La Marinella-strand. Gregoland en Aquadream zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Arzachena
Meer vakantiehuizen in Arzachena
Kaart
Via Sa Conca, Porto Cervo, Arzachena, SS, 07021

In de buurt

  • Een jachthaven met jachten, een houten steiger en gebouwen op een heuvel.
    Jachthaven Porto Cervo
    3 min. rijden - 1.1 km
  • Chiesa Stella Maris
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Louise Alexander Gallery
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Poltu Paddha
    4 min. rijden - 2.6 km
  • Gregoland
    4 min. rijden - 1.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Rudalza - 31 min. rijden
  • Olbia (OLB-Costa Smeralda) - 47 min. rijden

Restaurants

  • Cibò
    9 min. wandelen
  • Nuna al Sole
    5 min. wandelen
  • ZUMA Porto Cervo
    8 min. wandelen
  • Novikov
    5 min. wandelen
  • Zamira Lounge
    9 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt Casa Bianca over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Casa Bianca?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 8 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een borgsom van EUR 250.00 per verblijf en een toeslag van EUR 50.00 per accommodatie, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Parkeren kost EUR 10.00 per dag.

Hoe laat kan ik bij Casa Bianca inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Tegen betaling van een toeslag van EUR 35.00 kun je op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Casa Bianca uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Casa Bianca?

Dit vakantiehuis ligt in het centrum van Arzachena, op 10 minuten wandelen van Louise Alexander Gallery en Chiesa Stella Maris. Ook Jachthaven Porto Cervo en Gregoland liggen op 2 km afstand.

Beoordelingen over Casa Bianca