Geheel appartement

Casa Cresta A31 Appartement/Fewo, Bad, WC, 6-Bettwohnung Casa Cresta by Interhome

Fotogalerie voor Casa Cresta A31 Appartement/Fewo, Bad, WC, 6-Bettwohnung Casa Cresta by Interhome

Uitzicht door een glazen deur op een terras van natuursteen, dat uitkomt op een bergachtig landschap met sneeuwbedekte bomen en een houten chalet.
Een moderne keuken met witte kasten, een roestvrijstalen afzuigkap, een vaatwasser en een raam dat voor natuurlijk licht zorgt.
Een woonkamer met een bank, een televisie, een tafel en stoelen.
Een bergdorp met houten gebouwen, sneeuwbedekte daken en een uitzicht op besneeuwde bergen.
Een slaapkamer met een bed, een stoel, een nachtkastje, een raam met gordijnen en uitzicht op bomen.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

3 slaapkamers3 badkamers

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Casa Cresta A31 Appartement/Fewo, Bad, WC, 6-Bettwohnung Casa Cresta by Interhome

  • Het aantal kamers in het huis bedraagt: 5. De accommodatie beschikt over serviesgoed. De woning is voorzien van een vaatwasser. In het gebouw is een lift aanwezig die u kunt gebruiken. De accommodatie beschikt over een diepvriezer. De accommodatie beschikt over een koelkast. De accommodatie beschikt over internettoegang, die u kunt gebruiken. De woning is voorzien van een magnetron. De accommodatie beschikt over een bakoven. De woning is voorzien van een raclette-oven. Het pand beschikt over een broodrooster.

    In prijs inbegrepen:
    Bedlinnen (Eerste set)
    ERV annuleringsverzekering
    Eindschoonmaak (De basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan)
    Toeristenbelasting
    Toeristenbelasting (2026-10-19 - 2028-02-28)
    Interhome plant 100'000 m2 bloemenveld om de bijen te redden

    #CH7050.666.1

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: internettoegang

Keuken

  • Afwasmachine
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers

Badkamer

  • 3 badkamers
  • Handdoeken inbegrepen

Buiten

  • Barbecue

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift
  • Rookvrije accommodatie

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij de zee
  • In het stadscentrum

Dingen om te doen

  • Tennis

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit appartement ligt in het stadscentrum en bij de zee in Arosa. Bezoek culturele hoogtepunten Rätisches Museum en Kulturbar Werkstatt. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Alpengarten Alpinum Maran en Arosa Berenland. Davos Dorf DKB Kabelspoorwegstation en Bahnmuseum Albula zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Arosa
Meer appartementen in Arosa
Kaart
Arosa

In de buurt

  • Een bergachtig landschap met een groep gebouwen, omgeven door dichte bossen en besneeuwde toppen.
    Wintersportplaats Arosa
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Een bergachtig landschap met een meer, beboste gebieden en gebouwen.
    Skigebied Arosa Lenzerheide
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Een berglandschap met een dorpje in het dal.
    Ski-Club Arosa
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Tschuggen-Ost-skilift
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Arosa Gondola Lift
    8 min. wandelen - 0.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Arosa - 7 min. wandelen
  • St. Moritz (SMV-Samedan) - 139 min. rijden

Restaurants

  • La Famiglia
    12 min. wandelen
  • Güterschuppen
    8 min. wandelen
  • Pizzeria Grottino
    4 min. wandelen
  • provisorium13
    9 min. wandelen
  • Quinta Coira Kaffeerösterei
    9 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Casa Cresta A31 Appartement/Fewo, Bad, WC, 6-Bettwohnung Casa Cresta by Interhome?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Casa Cresta A31 Appartement/Fewo, Bad, WC, 6-Bettwohnung Casa Cresta by Interhome inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Casa Cresta A31 Appartement/Fewo, Bad, WC, 6-Bettwohnung Casa Cresta by Interhome uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Casa Cresta A31 Appartement/Fewo, Bad, WC, 6-Bettwohnung Casa Cresta by Interhome?

Dit appartement ligt in het centrum van Arosa, vlak bij Skigebied Arosa Lenzerheide, Wintersportplaats Arosa en Ski-Club Arosa. Ook Obersee-park en Tschuggen-Ost-skilift liggen op 10 minuten wandelen. Station Arosa ligt op 7 minuten wandelen.

Beoordelingen

10

Uitzonderlijk