Gehele woning

Villa Tricia 6 Bedroom Las Americas

3.0-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor Villa Tricia 6 Bedroom Las Americas

Villa | Zwembad | Een buitenzwembad
Villa | Strand
Villa | Terrein van de accommodatie
Villa | Golf
Villa | Woonruimte | Televisie

Gehele woning

6 slaapkamers4 badkamersMax. aantal: 12

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Gratis wifi

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

Villa Tricia 6 Bedroom Las Americas

Deze villa beschikt over een buitenzwembad en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Deze villa heeft 6 slaapkamers en biedt gratis wifi en een balkon. De keuken is voorzien van een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. De badkamer wordt gedeeld.
Deze villa heeft 11 kamers met airconditioning die via een buitengalerij bereikbaar zijn. Deze kamers zijn ingericht met wasmachines/drogers en een haardroger. Elke kamer heeft een balkon. Alle kamers in deze villa met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat en een microgolfoven.

Gasten hebben toegang tot een gemeenschappelijke badkamer. Elke badkamer is voorzien van een douche. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi.

Recreatieve voorzieningen van deze villa bestaan onder andere uit een buitenzwembad.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Buitenzwembad

Internet

  • Beschikbaar in de villa: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Gezinsvriendelijk

  • Kinderstoel

Keuken

  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 6 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 4 gemeenschappelijke badkamers
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Balkon

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine/droogkast

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 11 units
  • Toegang via buitengalerij

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.

Je ontvangt een e-mail met incheckinstructies.

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Schadeborg: GBP 250 per verblijf

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van GBP 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

deze villa ligt in Playa de las Americas, een wijk in Arona. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Golfbaan Golf del Sur. Ga naar Playa de las Américas en Strand van Fañabé als je liever de natuur intrekt. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Estadio Antonio Domínguez Alfonso of kies voor een avondje uit bij Middeleeuws Spektakel in Castillo de San Miguel. Bekijk onze reisgids voor Arona
Meer villa's in Arona
Kaart
Arona, Canary Islands

In de buurt

  • Playa de las Américas
    Playa de las Américas
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Siam Park
    Siam Park
    19 min. wandelen - 1.6 km
  • Veronicas Strip
    6 min. wandelen - 0.5 km
  • Estadio Antonio Domínguez Alfonso
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Golf Las Américas
    19 min. wandelen - 1.6 km

Lokaal vervoer

  • Tenerife (TFS-Tenerife South) - 21 min. rijden

Restaurants

  • The Anchor
    1 min. wandelen
  • Treasure Island Mini Golf
    6 min. wandelen
  • Paddy O’Kelly’s
    3 min. wandelen
  • The Whiskey Jar
    6 min. wandelen
  • The Travellers Rest
    4 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt Villa Tricia 6 Bedroom Las Americas over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Villa Tricia 6 Bedroom Las Americas?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Villa Tricia 6 Bedroom Las Americas inchecken?

Inchecken kan tot: 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Villa Tricia 6 Bedroom Las Americas uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Villa Tricia 6 Bedroom Las Americas?

Deze villa ligt in Playa de las Americas, op 2 km afstand van Veronicas Strip, Siam Park en Playa de las Américas. Strand van Fañabé ligt op 3,2 km.

Beoordelingen over Villa Tricia 6 Bedroom Las Americas