Fotogalerie voor Villa con piscina - El Palacio 9801





Beoordelingen
9,2 op 10 –
Fantastisch
Gehele woning
4 slaapkamers 2 badkamers Max. aantal: 8
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
235735
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Arnuero. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Santander Ferry Terminal. Ga naar Playa Somo en Strand van El Sardinero als je liever de natuur intrekt. Parque de la Naturaleza de Cabárceno en Zoo de la Magdalena zijn ook een bezoek waard.

Arnuero, Cantabria
In de buurt
- Palacio del Marqués del Albaicín - 7 min. rijden - 5.6 km
- Playa de Ris - 7 min. rijden - 6.0 km
- Santa Olaja Molen - 9 min. rijden - 4.6 km
- Playa de Berria - 10 min. rijden - 9.5 km
- Paseo de la Costa - 12 min. rijden - 6.7 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Taberna de Soano - 5 min. rijden
- Restaurante el Cine de Noja - 6 min. rijden
- Restaurante Sol - 6 min. rijden
- La Piscina - 8 min. rijden
- El Rincón de Vicen - 3 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Villa con piscina - El Palacio 9801
Beoordelingen
9,2
Fantastisch
5 externe beoordelingen