Gehele woning·Particuliere eigenaar
Maison à 15 Minutes des Plages
Dit vakantiehuis met een keuken ligt op enkele stappen van Parc Naturel Régional de Camargue
Fotogalerie voor Maison à 15 Minutes des Plages





Beoordelingen
9,6 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
3 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 8110 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Joli Mas T3 vue Mer. Animaux de Compagnie Acceptés !
Joli Mas T3 vue Mer. Animaux de Compagnie Acceptés !
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Parkeerplaatsen beschikbaar
8.0 van 10, Zeer goed, 1 beoordeling
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 1300400216017
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt

Arles, Bouches-du-Rhône
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Maison à 15 Minutes des Plages
Beoordelingen
9,6
Uitzonderlijk
10/10
Netheid
Beoordelingen
15 okt 2025
Positief: Netheid
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
GWENAELLE K.
9 aug 2025
Positief: Netheid
Top
GWENAELLE K.
7 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
martine c.
29 apr 2023
Positief: Netheid
une maison chaleureuse
martine c.
5 nachten verbleven in april 2023
10/10 – Uitstekend
Paul B.
15 apr 2023
Positief: Netheid
Superbe maison
Paul B.
3 nachten verbleven in april 2023








