Het vakantiehuis 'Met Terras' biedt 50 m² ruimte voor maximaal 4 gasten en beschikt over een badkamer met inloopdouche en bubbelbad. Jullie hebben een eigen keuken om zelf maaltijden te bereiden. Tot de voorzieningen behoren een terras, Wi-Fi, wasmachine en tv, allemaal exclusief voor jullie. Alles is aanwezig voor een comfortabel verblijf en volop ontspanning. Let op: de Wi-Fi-snelheid kan lager zijn wanneer alle units in het gebouw bezet zijn, omdat de bandbreedte wordt gedeeld. Geschikt voor browsen en e-mail; streamen kan soms haperen.
- Huisdieren toegestaan betaling 12,00 € per huisdier per nacht
dit appartement ligt in Arico. Bezoek culturele hoogtepunten Museo de Historia de Granadilla de Abona en Castillo San Miguel. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Bike Point El Medano en Rebu Park. Beleef een natuuravontuur zoals rotsklimmen of het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Arico
Zijn huisdieren welkom bij Holiday Home 'With Terrace' with Wi-Fi?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost een verblijf bij Holiday Home 'With Terrace' with Wi-Fi?
Vandaag, 7 nov. 2026, kost een verblijf bij Holiday Home 'With Terrace' with Wi-Fi van één nacht voor twee volwassenen op 9 nov. 2026 min. € 238, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday Home 'With Terrace' with Wi-Fi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday Home 'With Terrace' with Wi-Fi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday Home 'With Terrace' with Wi-Fi?
Dit appartement in Arico ligt op 2,1 km van Cumbres de Abona Wijnmakerij en op 10 km afstand van Stranden van Tenerife en Playa el Porís. Ook Playa Grande en Playa de Los Abrigos liggen op 15 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Holiday Home 'With Terrace' with Wi-Fi
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 1 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Van een partnersite
8/10 – Goed
20 mei 2026
Lage für Kletterer optimal
Pros: Insgesamt hat alles gepasst und entsprach der Beschreibung, wir haben uns wohl gefühlt.
Cons: Verwalter war schwer zu erreichen, Pfannen sehr abgenutzt, Kissen und Bettdecke könnten ausgetauscht werden. WLAN sehr langsam sobald nebenan auch Gäste sind