Holiday Home 'Casa Bohemia' with Lake Views, Shared Terrace and Air Conditioning
Het vakantiehuis Casa Bohemia ligt in Arcos de la Frontera en biedt gasten een prachtig uitzicht op het meer. De woning van 140 m² beschikt over een woonkamer met een slaapbank voor één persoon, een keuken, drie slaapkamers en twee badkamers, waardoor er plaats is voor maximaal vijf personen. Extra voorzieningen zijn een aparte werkruimte voor thuiswerken, een smart-tv met streamingdiensten, airconditioning in de woonkamer en een wasmachine. Er is geen wifi in deze accommodatie. Het vakantiehuis heeft een privé buitenruimte met een open terras en balkon, evenals een overdekt privéterras waar u 's avonds heerlijk kunt ontspannen.
In de buurt van het huis vindt u bushaltes, kerken en uitkijkpunten met panoramisch uitzicht over de stad. Op enkele minuten rijden ligt een kunstmatig strand dat vanaf het balkon zichtbaar is. Gratis parkeren is mogelijk op straat. Er is maximaal één huisdier toegestaan. Roken en feesten zijn niet toegestaan. De woning is voorzien van energiezuinige verlichting en er zijn duurzame materialen gebruikt voor de isolatie. Houd er rekening mee dat er overheidsregels kunnen gelden voor het watergebruik tijdens uw verblijf, wat gevolgen kan hebben voor het gebruik van het zwembad, het besproeien van de tuin of het gebruik van leidingwater.
dit vakantiehuis ligt in Arcos de la Frontera. Arcos Gardens Golf Club en Huerta de Albalá zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Centro Andaluz de Flamenco en Zoobotánico bezoeken. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Circuito de Jerez of Estadio Municipal de Chapín. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Arcos de la Frontera
Zijn huisdieren welkom bij Holiday Home 'Casa Bohemia' with Lake Views, Shared Terrace and Air Conditioning?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost een verblijf bij Holiday Home 'Casa Bohemia' with Lake Views, Shared Terrace and Air Conditioning?
Vandaag, 28 okt. 2026, kost een verblijf bij Holiday Home 'Casa Bohemia' with Lake Views, Shared Terrace and Air Conditioning van één nacht voor twee volwassenen op 1 nov. 2026 min. € 224, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Holiday Home 'Casa Bohemia' with Lake Views, Shared Terrace and Air Conditioning inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday Home 'Casa Bohemia' with Lake Views, Shared Terrace and Air Conditioning uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday Home 'Casa Bohemia' with Lake Views, Shared Terrace and Air Conditioning?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Arcos de la Frontera ligt op 5 minuten wandelen van Iglesia de San Pedro en Convento de las Mercedarias. Ook Plaza del Cabildo en Arcos De La Frontera Beach liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Holiday Home 'Casa Bohemia' with Lake Views, Shared Terrace and Air Conditioning
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,0
Netheid
9,0
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 3 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 3 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 3 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Jose luis G.
6 apr 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
El menaje de cocina, no era muy adecuado. Había una sartén con aceite en el armario y sobre todo, las sartenes no eran muy adecuadas. Las toallas, podrían mejorarse. Por el resto, no estaba mal.
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Roger D.
23 apr 2026
Positief: Netheid, communicatie en locatie
Beautiful property and great location in the city. There are a number of things that need to be fixed or added. The shower curtain rod in the second bathroom needs to be fixed. There are tiles on the side of the counter top that are falling off. There is no electric kettle for brewing coffee and tea. The rooftop was not setup like it shows in the picture. These are small things but surprising for such a beautiful property.