Villa with Pool / Air Conditioning / 6 Bedrooms - Sleeps 14
Hallo,
Huis met airco en een volledig gerenoveerd zwembad voor 14 personen. We verhuren ons huis in de wijk Abatilles in Arcachon. Het is volledig gerenoveerd en in juni 2024 opgeleverd. De villa biedt je alle voordelen van een hoogwaardige vakantieaccommodatie. Het is een echte oase van rust en natuur aan de rand van het bos, midden in een prachtige omgeving.
De ligging is ideaal om de stranden van het bassin, tennisbanen, golfbanen, het centrum van Arcachon, de winkels, de duin van Pyla op 8 km afstand, de stranden aan de oceaan en alle activiteiten die de baai te bieden heeft te bereiken. De fietspaden liggen op slechts een paar pedaalslagen afstand.
Het huis van 180 m² met 6 slaapkamers, 4 badkamers/doucheruimtes en 4 toiletten biedt geweldige voorzieningen en biedt plaats aan maximaal 14 personen.
Op de 1e verdieping: - Een grote woonkamer met een zithoek en een eethoek. - Een volledig uitgeruste keuken. - Twee slaapkamers (1 met een tweepersoonsbed van 160 en 1 met 2 bedden van 80) - Een badkamer met bad + apart toilet.
Op de 2e verdieping: 4 slaapkamers: - 1 grote slaapkamer met een bed van 160x200, met badkamer + wc - 1 slaapkamer met 2 bedden van 80x200 - 1 slaapkamer met 2 stapelbedden van 90x200, oftewel 4 eenpersoonsbedden - 1 slaapkamer met 2 bedden van 80x200 en 1 badkamer + wc
1 badkamer met bad apart toilet Een wasruimte met wasmachine
Tuin: Het zwembad van 6 m x 2,5 m is beveiligd met een elektrisch rolluik. Het heeft een vlakke bodem met een waterdiepte van 140/145 cm en een bankje dat 40 cm onder water staat. Het zwembad wordt wekelijks onderhouden.
Tuinmeubilair, ligstoelen, barbecue en plancha zijn aanwezig.
Pétanque-baan
Extra kosten/niet inbegrepen in de prijs: 250 € voor schoonmaak Optioneel: 210 € voor beddengoed- en handdoekensets
Er zijn basisbenodigdheden beschikbaar voor reizigers (zout, peper, toiletpapier, theedoeken, spons, enz.) om je verblijf zo soepel mogelijk te laten verlopen. Babyuitrusting (kinderbedje/potje/kinderstoel) Op de dag van vertrek wordt er een nauwkeurige inventarisatie van de inrichting gemaakt.
Toegang voor gasten Je kunt de auto op straat parkeren (heel rustig, bijna geen verkeer) of voor het huis. Let op: feestjes zijn verboden
deze villa ligt in Arcachon. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Château Deganne en Le Phare du Cap Ferret. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Kid Parc en Parc de la Coccinelle een bezoekje brengen. Max' Golf en Aqualand Bassin d'Arcachon zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Arcachon
Beschikt Villa with Pool / Air Conditioning / 6 Bedrooms - Sleeps 14 over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Villa with Pool / Air Conditioning / 6 Bedrooms - Sleeps 14 ?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Villa with Pool / Air Conditioning / 6 Bedrooms - Sleeps 14 inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Villa with Pool / Air Conditioning / 6 Bedrooms - Sleeps 14 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa with Pool / Air Conditioning / 6 Bedrooms - Sleeps 14 ?
Deze villa in Arcachon ligt op 2 km afstand van Arcachon Golf Club, Mauresque-park en Thalazur Thalassotherapie Arcachon. Ook Observatoire Sainte-Cécile en Plage des Abatilles liggen op 3 km afstand. Station Arcachon ligt op 30 minuten wandelen.