Geheel appartement

Arcachon Studio Facing the Sea

Fotogalerie voor Arcachon Studio Facing the Sea

Een eetruimte met een houten tafel en stoelen, uitzicht op zee, en een balkon met een hanglamp.
Een kustgezicht met boten, een zandstrand en woongebouwen.
Een straat met geparkeerde auto's, een gebouw met balkons en een heldere lucht.
Een slaapkamer met een bed, een hangplank, een mand aan de muur en uitzicht naar buiten.
Een balkon met een houten tafel, een geel zonnescherm en uitzicht op de zee en gebouwen.

Geheel appartement

1 badkamer

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Uitzicht op het strand

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Arcachon Studio Facing the Sea

  • Studio op toplocatie in de wijk l’Aiguillon, direct aan zee met directe toegang tot het strand. Jullie starten zo het kustpad of de fietspaden en er zijn vissershutten vlakbij. Het centrum van l’Aiguillon ligt op slechts 5 minuten lopen, met volop winkels, restaurants, een supermarkt, viswinkel, bakker, tabakswinkel en apotheek. De haven van Arcachon is dichtbij. Er zijn veel gratis parkeerplaatsen beschikbaar. Het centrum van Arcachon bereiken jullie in 10 minuten met de auto. Deze studio is ideaal om van de zee en de lokale voorzieningen te genieten en vormt een perfecte uitvalsbasis om de regio te ontdekken.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Keuken

  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kruiden
  • Microgolfoven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche

Entertainment

  • Tv

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Aparte rookruimtes

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisregels

Any additional fees listed in the description must be paid on site. If none are listed, this rule does not apply.

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking allowed: in designated areas

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 3300900152436
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Ville d'Automne (Autumn Town), een wijk in Arcachon. Bezoek culturele hoogtepunten Olympia Theater en Maison de l'Huître. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Kid Parc en Parc de la Coccinelle. Max' Golf en Aqualand Bassin d'Arcachon zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Arcachon
Meer appartementen in Arcachon
Kaart
Arcachon

In de buurt

  • Een kustplaats met een vuurtoren, boten en houten palen in het water.
    Bassin d'Arcachon
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Port d'Arcachon
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Plage d'Eyrac
    19 min. wandelen - 1.6 km
  • Strand van Arcachon
    3 min. rijden - 3.2 km
  • Casino D'Arcachon
    4 min. rijden - 2.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Arcachon - 8 min. rijden
  • Bordeaux (BOD-Merignac) - 65 min. rijden

Restaurants

  • Pilotis
    4 min. rijden
  • La Calypso
    18 min. wandelen
  • Le Bistro Régent
    3 min. rijden
  • Restaurant du Port
    4 min. rijden
  • Cabane de l'Aiguillon
    4 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Arcachon Studio Facing the Sea?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Arcachon Studio Facing the Sea inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Arcachon Studio Facing the Sea uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Arcachon Studio Facing the Sea?

Dit appartement ligt in Ville d'Automne (Autumn Town), vlak bij Golf van Biskaje en Bassin d'Arcachon. Ook Port d'Arcachon en Plage d'Eyrac liggen op 2 km afstand. Station Arcachon ligt op 26 minuten wandelen.