Fotogalerie voor Maison 3 Chambres Avec Piscine Securisee Dans LE Luberon





Gehele woning
3 slaapkamers 1 badkamer Max. aantal: 6
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Seen on the Luberon
Seen on the Luberon
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Huisdiervriendelijk
9.2 van 10, Fantastisch, 46 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Apt. Verken de plaatselijke natuur bij Parc naturel régional du Luberon en Luberon. Reis je met kinderen? Overweeg dan Thee in de Inktpot en Grimmland.
Apt, Vaucluse
In de buurt
- Parc naturel régional du Luberon - 1 min. wandelen - 0.0 km
- Gemeentehuis van Apt - 3 min. rijden - 2.1 km
- Fondation Blachère - 5 min. rijden - 2.7 km
- Ochre Cliffs van Roussillon - 10 min. rijden - 10.4 km
- Colorado Provençal - 19 min. rijden - 15.6 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- La Mie de Pain - 12 min. wandelen
- Thym te Voilà - 5 min. rijden
- Royal Moka - 5 min. rijden
- Mona Lisa - 5 min. rijden
- Chez Grégoire - 4 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
Beoordelingen over Maison 3 Chambres Avec Piscine Securisee Dans LE Luberon
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen
Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.