Gehele woning
Orange Villa - Samonas - 1 Bedroom Maisonette
Fotogalerie voor Orange Villa - Samonas - 1 Bedroom Maisonette





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 4
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Villa Vigla in Stylos
Villa Vigla in Stylos
- Zwembad
- Wasmachine
- Airconditioning
- Buitenruimte
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.50 per accommodatie, per nacht.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per accommodatie, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie 1042K91002928901
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Orange Villa Samonas
Orange Villa Samonas 1 Bedroom Maisonette
Orange Villa - Samonas - 1 Bedroom Maisonette Villa
Orange Villa - Samonas - 1 Bedroom Maisonette Apokoronas
Orange Villa - Samonas - 1 Bedroom Maisonette Villa Apokoronas
Over deze buurt
Samonas, Apokoronas, Apokoronas, Crete, 730 03
In de buurt
Haven van Souda18 min. rijden - 14.8 km
Oud-Venetiaanse Haven24 min. rijden - 23.5 km- Samonas-grotten7 min. wandelen - 0.6 km
- Olijfboom van Samonas15 min. wandelen - 1.3 km
- Agios Nikolaos Fort5 min. rijden - 3.1 km
Lokaal vervoer
- Chania (CHQ-Luchthaven Ioannis Daskalogiannis) - 48 min. rijden
Restaurants
- Στου Μπανανα12 min. rijden
- Sabatini17 min. rijden
- Souvlakerie12 min. rijden
- KOHILI12 min. rijden
- Symposium Gourmet (KBR 1) Restaurant13 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Orange Villa - Samonas - 1 Bedroom Maisonette
Beoordelingen
10








