Bij Orange Villa - Samonas - 1 Bedroom Maisonette zijn er de volgende voorzieningen: een tuin, een fitnesscentrum en een stoombad. Avontuurlijke reizigers kunnen fietsen bij deze villa.
Geniet van een Turks bad/hammam om tot rust te komen. Gratis wifi in de kamer en een snackbar/deli zijn beschikbaar voor alle gasten.
Andere voordelen zijn:
Een buitenzwembad met ligstoelen
Fietsverhuur, snelle uitcheckservice en snelle incheckservice
Hulp bij uitstappen/tickets, spelletjes en een kluis bij de receptie
Bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Orange Villa - Samonas - 1 Bedroom Maisonette bieden leuke voordelen zoals open haarden en airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
Flatscreentelevisies met een dvd-speler
(kleer)kasten, keukens en koelkasten
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Ligstoelen aan het zwembad
Stoombad
Turks bad
Verwarmd zwembad
Internet
Beschikbaar in de villa: gratis wifi
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen buiten het terrein
Gezinsvriendelijk
Kinderstoel
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Minibar
Snackbar/delicatessenwinkel
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
1 privébadkamer
Badjassen
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Woonruimtes
Open haard
Entertainment
Dvd-speler
Flatscreen-tv
Spellen
Buiten
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine/droogkast
Werkplekken
Bureau
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Huisdieren verblijven gratis
Voer- en drinkbakken
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Dagelijkse huishoudservice
Hulp met excursies en tickets
Kluisje
Kluisje bij het onthaal
Strijkijzer/strijkplank
Dingen om te doen
Fietsenverhuur
Sportschool
Verwarmd zwembad
Fietsmogelijkheid in de buurt
Paardrijden in de buurt
Vismogelijkheid in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.50 per accommodatie, per nacht.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per accommodatie, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie 1042K91002928901
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
deze villa ligt in Apokoronas. Haven van Souda en Oud-Venetiaanse Haven zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Agia Marina en Nea Chora-strand. Art of Living Glasfabriek en Grieks Nationaal Voetbalmuseum zijn ook een bezoek waard. Profiteer van het feit dat je dicht bij het water ligt en kies voor een wateravontuur zoals vissen of voor een outdooractiviteit zoals paardrijden, fietsen en het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Samonas
Chania (CHQ-Luchthaven Ioannis Daskalogiannis) - 48 min. rijden
Restaurants
Ψησταριά Άννα Σουβλάκι
7 min. rijden
Taverna Aptera
11 min. rijden
Platanoz Cafe
12 min. rijden
Don Rosario
15 min. rijden
Σουβλατζιδικο "Η Χρυσούλα
7 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt Orange Villa - Samonas - 1 Bedroom Maisonette over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Orange Villa - Samonas - 1 Bedroom Maisonette?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij Orange Villa - Samonas - 1 Bedroom Maisonette inchecken?
Inchecken kan tot: 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Orange Villa - Samonas - 1 Bedroom Maisonette uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Orange Villa - Samonas - 1 Bedroom Maisonette?
Deze villa in Apokoronas ligt op 2 km afstand van Samonas-grotten en Olijfboom van Samonas. Ook Diktamos-kloof en Agios Nikolaos Fort liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen over Orange Villa - Samonas - 1 Bedroom Maisonette