Helianthos villa behoort tot een complex van drie onafhankelijke huizen, esthetisch ingericht met een mooi terras rond de villa's en een groot gemeenschappelijk zwembad. Het is gelegen in het gezellige en rustige dorp Douliana, een traditioneel bewaard gebleven dorp met verborgen hoekjes en een vredige omgeving. Het ligt in het hart van de aard van de Apokoronas-vallei, in de buurt van de prachtige Witte Bergen, een van de meest pittoreske en prachtige gebieden van het eiland Kreta. De villa is geschikt voor maximaal 5 personen en heeft grote balkons met vrij uitzicht over de Apokoronas-vallei en een groot zonnig terras. Het is traditioneel ingericht met een zit- en eetkamer met open haard, een slaapbank, een volledig uitgeruste keuken en een klein toilet. Houten trappen leiden naar het tweede niveau, met een slaapkamer met een tweepersoonsbed en een mezzanine met twee eenpersoonsbedden die kunnen worden bereikt met een verwijderbare houten trap, een comfortabele badkamer met ligbad en een grote veranda met een prachtig uitzicht op de Witte Bergen. Er zijn een groot gemeenschappelijk zwembad, een tuin en veel schaduwrijke ruimtes volledig ingericht. Het ligt op slechts 2 km van het levendige dorp Vamos. Het dorp Douliana heeft in totaal slechts 40 huizen en een gezellig plein met een lokaal café, een mini-markt en een erg leuke taverna. Je zult je welkom voelen in elke hoek van het dorp! Binnen een straal van 10 km bereikt u de stranden van Almirida, Kalives, Kiani Akti en Ombrogialos. Lokale voorzieningen zijn een minimarkt op 10 meter, een bakker op 300 m en een paar tavernes en traditionele cafés op 400 m.
deze villa ligt in Apokoronas in een landelijke omgeving. Haven van Souda en Oud-Venetiaanse Haven zijn zeker een bezoekje waard als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kun je Nea Chora-strand verkennen. Art of Living Glasfabriek en Grieks Nationaal Voetbalmuseum zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Apokoronas
Chania (CHQ-Luchthaven Ioannis Daskalogiannis) - 40 min. rijden
Restaurants
Souvlakerie
7 min. rijden
Αρισμαρί
5 min. rijden
Καφέ Ουζερί Καλή Καρδιά (Kali Kardia)
5 min. rijden
Mistrali
7 min. rijden
Coffeegram
7 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt Helianthos 1 ,Douliana, Near Vamos & Almirida over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Helianthos 1 ,Douliana, Near Vamos & Almirida?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Helianthos 1 ,Douliana, Near Vamos & Almirida inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Helianthos 1 ,Douliana, Near Vamos & Almirida uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Helianthos 1 ,Douliana, Near Vamos & Almirida?
Deze villa ligt in een landelijke omgeving, op 5 km afstand van Historisch folkloremuseum van Gavalochori, Kera en Almyrida Strand. Strand van Kalyves ligt op 3,9 km.
Beoordelingen
Beoordelingen over Helianthos 1 ,Douliana, Near Vamos & Almirida
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 5 van 5 beoordelingen
10 - Uitstekend
5
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 5 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 5 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 5 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 5 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Olivier L.
25 aug 2022
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Parfait pour séjour en famille.
Petite maison idéale pour notre séjour en famille avec 2 enfants. Petite terrasse bien ombragée sous les oliviers.
Piscine impeccable, très propre. Manifestement la propriétaire Christina prend soins des logements et de ses locataires.
Douliana, petit village charmant, bien situé pour les visites du district de Chania.
Je recommande chaudement.
13 nachten verbleven in augustus 2022
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Bart
21 mei 2022
Excellent!
This was the second time we visited Helianthos Villas and we really enjoy the comfort, shared pool (which became a private pool), scenery and the tranquility.
The host was very supportive and allowed us a late check-out.
We strongly recommend to visit this place
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Nadine H.
13 aug 2019
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Ein Traum!
Wir 4 (mit Kinder 9, 6) haben uns dort sehr wohl gefühlt. Pool kann man tagsüber und auch nachts schwimmen, war für uns das Highlight! Die Küche ist so super ausgestattet wie zuhause! Die Kinder lieben das Dachboden (Kinder nennen es Super-Versteck-Kammer), wollen unbedingt oben schlafen und spielen. Also für Kinder die gut und sicher klettern können. Im Wohnzimmer gibt auch Schlafmöglichkeiten (sie hat uns angeboten), wenn man nicht im Kammer schlafen möchten. Christina unterstützt uns bei Fragen sehr freundlich und warmherzig.
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Lian P.
1 aug 2019
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Sans hésiter !
Séjour très sympathique, hôte très accueillante, maison bien équipée et propreté irréprochable !
5 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Michel T.
6 jun 2019
Nous y retournerons les yeux fermés
Très bel endroit, aceuil chaleureux, et d'une propreté inégalée 🌞