Aparthotel

Finca El Tambor

5.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Bubbelbad
  • Keuken
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Wasvoorzieningen
  • Spa
De huidige prijs is € 133
inclusief belastingen en toeslagen
25 mei - 26 mei

Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access

Als lid krijg je meer

  • Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
  • Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
  • Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze accommodatie

Finca El Tambor

  • Aparthotel met een luxe stijl niet ver van Museo Casa Santo Domingo. De kamers zijn gerenoveerd in 2026
  • Finca El Tambor bevindt zich dicht bij Convento de las Capuchinas en Iglesia de la Merced en biedt een terras, shoppen ter plaatse en een vuurkorf. Avontuurlijke kunnen meegaan op ecotours en wandelen/fietsen bij dit aparthotel. Geniet van een sauna of een bubbelbad om tot rust te komen en verwen jezelf met een lichaamsbehandeling, een manicure/pedicure of een gezichtsbehandeling. Het plaatselijke restaurant La Colmena Antigua serveert ontbijt, lunch en diner. Je kunt er genieten van openlucht dineren. Gratis wifi in de kamer met een snelheid van 50+ Mbps is beschikbaar voor alle gasten. Ook geniet je hier van een koffiebar/café en een tuin.
  • Andere voordelen van dit aparthotel zijn:
    • Limousine- of autoservice, een à la carte ontbijt (toeslag) en een safari
    • Parkeerplaatsen ter plaatse, snelle uitcheckservice en snelle incheckservice
    • Shuttleservice voor fietsen, gemeenschappelijke werkruimte en fietsenstalling
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zijn voorzien van leuke bijkomstigheden zoals laptopwerkplekken en aparte zitruimtes, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en eettafels.
  • Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Herbruikbare koffie- en/of theefilters, recyclage en ledlampen
    • Badkamers met milieuvriendelijk toiletgerief en douches
    • Gemeubileerde balkons of terrassen, aparte zitruimtes en aparte eetruimtes

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur

Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid

Toeslag voor vroeg inchecken: GTQ 300

Toeslag voor late check-in: GTQ 300 als je incheckt tussen 18.00 uur en 22.00 uur

Snelle incheckservice

Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid

Toeslag voor laat uitchecken: GTQ 500

Snelle uitcheckservice

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 24 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.

De accommodatie rekent 5 procent aan voor betalingen met kredietkaart.

Deze accommodatie heeft geen receptie.

Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.

Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.

Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken

Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 15.00 uur te arriveren. 

Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie

Het is verplicht om de mobiele app van de accommodatie, WhatsApp, te downloaden voor je incheckt

Gasten kunnen kiezen of ze zelf schoonmaken voordat ze uitchecken of GTQ 150 betalen voor de schoonmaak als ze uitchecken.

De houder van de kredietkaart waarmee is geboekt, dient deze kaart te tonen tijdens het inchecken, samen met een identiteitsbewijs met foto. Voor overige regelingen dien je voor aankomst met de accommodatie te overleggen.

Tussen 20.00 uur en 08.00 uur dient het stil te zijn in deze accommodatie.

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Uitcheckinstructies

De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:

Gebruikte handdoeken verzamelen

Persoonlijke voorwerpen verwijderen, restjes eten en drinken weggooien en het vuilnis wegbrengen

De lichten uitdoen, de deuren op slot doen en de sleutels teruggeven

Wash up and cleans any kitchen equipment.

Toegang tot accommodatie

Sleutelkastje, privé-ingang

Huisdieren

Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Er worden van januari tot december geen kinderen tot 11 in deze accommodatie toegelaten. Gedurende de rest van het jaar zijn kinderen welkom.

Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.

Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Waarborg: GTQ 500 per accommodatie per verblijf
  • Schoonmaakborg: GTQ 500

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor à la carte ontbijt: ongeveer GTQ 80–150 per persoon
  • Toeslag voor luchthavenshuttle: GTQ 550 per voertuig (enkele reis, voor maximum 4 personen)
  • Betaald parkeren (openlucht): GTQ 100 per dag
  • Toeslag voor parking in de buurt: GTQ 100 per dag (op 30 meter afstand; 24 uur open)
  • Toeslag voor vroeg inchecken: GTQ 300 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
  • Toeslag voor late check-in: GTQ 300 als je incheckt tussen 18.00 uur en 22.00 uur
  • Toeslag voor laat uitchecken: GTQ 500 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
  • Schoonmaakkosten: GTQ 100 per dag
  • Verwarmingstoeslag: GTQ 50 per nacht
  • Brandhouttoeslag: GTQ 150 per accommodatie per nacht
  • De accommodatie berekent een toeslag van 5 procent op betalingen met een kredietkaart

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen, mobiele betalingen en contante betalingen
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
Er is geen airconditioning aanwezig.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
Een deel van het water wordt hergebruikt via een recyclagesysteem voor grijs water
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Van januari tot december worden kinderen t/m 11 jaar niet toegelaten.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Voor sommige faciliteiten is de toegang beperkt. Voor meer informatie kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Finca El Tambor?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Finca El Tambor?

Vandaag, 24 mei 2026, kost een verblijf bij Finca El Tambor van één nacht voor twee volwassenen op 25 mei 2026 min. € 133, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Parkeren kost GTQ 100 per dag.

Hoe laat kan ik bij Finca El Tambor inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Tegen een bedrag van GTQ 300 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid). Tegen een toeslag van GTQ 300 kun je bij deze accommodatie tussen 18.00 uur en 22.00 uur laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Finca El Tambor uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van GTQ 500 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).

Biedt Finca El Tambor een shuttle naar het vliegveld?

Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van GTQ 550 per voertuig.

Waar staat Finca El Tambor?

Dit luxe aparthotel ligt in een nationaal park, op 5 km afstand van Museo Casa Santo Domingo, Iglesia de la Merced en Convento de las Capuchinas. Ook Arco de Santa Catalina en Parque Central liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over

9,0

Fantastisch

9,4

Netheid

8,4

Voorzieningen

9,2

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 20 van 27 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 4 van 27 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 27 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 27 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 27 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Jonaz

Positief: Netheid, inchecken en accuraatheid advertentie
Clean, good view, uber a lot, it’s fun
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Herber

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Excelente lugar para relajarse
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Myema

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
This was such an amazing experience! From the cleanliness of the room, wonderful staff, delicious foods, breathtaking views, and the overall hospitality, I was hooked! It’s one of the best places to be if you’re looking for a natural environment to observe Mother Nature at her finest. I will definitely be back and would gladly recommend this place over and over again.
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Harvey

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice and clean great views friendly people
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Andrea

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Very secluded for a nice reset and self-made yoga retreat. This was a beautiful spot to sit for hours, watching birds, the sunset, and the volcano in the mornings, and to simply enjoy life in nature. I enjoyed walking down the hill to the earth lodge for food and coffee, and the Italian restaurant was perfect!
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

norwah

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Staff was attentive and quick to respond to my questions. The view of the mountains was beautiful. Great for a glamping trip. Make sure u have on sneakers to get to your cabin there are hills and cobble stone walk ways. My taxi driver Rudy was great he guided me all the way down to my cabin. The cabin was beautiful and fully stocked with everything i needed. The food at the restaurant was delicious. The area was quiet and serene. I will def return
4 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Kevin

Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Excelente estancia y excelente comunicación. Definitivamente regresaremos.
1 nacht verbleven in januari 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Rolando

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Paraíso muy cercano a Antigua Queda en mi lista de viajes de vuelta
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Andrew

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
La vista esta increible. La experiencia inolvidable y definitivamente vale la pena el work out para llegar. Esta experiencia la repetiremos con mi esposa
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Carlos

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Awesome vews, very quiet, you can hear the nature and see Antigua down your feet
1 nacht verbleven in december 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Valerie

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The view was espectacular, the only thing is limited dinning options, the food was expensive and not worth it
1 nacht verbleven in februari 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Glennie

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
The manager was communicative and very helpful. Even helped me arranged transportation to city during a busy festival. The property views are superb.
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Janneth

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
A la llegada teniamos mucho calor por la caminata con el equipaje, a pesar de la buena descripcion del video para llegar, nos perdimos 😬 entonces llegamos buscando aire acondicionado o abanicos y solo encontramos uno muy pequeño el cual usamos y al paso de las horas ya no se ocupo
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Jhon a

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie

Una experiencia diferente

La cabaña estuvo espectacular, y en general la propiedad es muy bonita. Lo único a mejorar sería que dieran claridad sobre lo complicado del acceso al sitio por caminos de tierra y que algunas habitaciones como la que nos tocó requieren de esfuerzo físico para acceder a ellas (no recomendadas para personas con cualquier tipo de incapacidad o discapacidad física) por lo demás muy bien.
2 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Henry

Negatief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Worst place ever
1 nacht verbleven in december 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Edison

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
I had a wonderful experience at Finca El Tambor. It’s located in the middle of nature and is very clean. Suzy is helpful and responsive. The restaurant, Ivanno, serves delicious food, and the owner is a great host. I do wish I had known beforehand about the long walk and the hill leading to the property. Along the way, I also wish there had been more lighting. That said, I really appreciated the flashlight provided in the house—it was very helpful when I arrived late from Antigua or left early for my trip to Lake Atitlán. I highly recommend it.
4 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Ana

Positief: Communicatie
This review is for Creativa. We had great time. We had time to unwind and relax before we visited Antigua. Loved that we had coffee, sugar and honey. There was an electric kettle to make te, a microwave and utensils. It gets very hot during the day and very cold at night. There is no AC or a heater but the staff was so accommodating when we requested an extra fan and there were extra banquets. They accept credit cards but bring local currency. There is a restaurant on site but the options are limited, however you can visit Ecolodge restaurant during the day. Would recommend to check with the property for transportation since the place is remote others may overcharge you to take you there. Since you have to open the windows to get some air flowing you may get some bugs, insects and spiders. Cleaning maybe charged separately so keep that in mind and try to keep the place clean and tidy. Overall we loved the place and we would definitely go back. Magali, Suzzely, Manuel, Mariela, Gladis and Juan were amazing and they made sure we had an amazing time. Thank you to everyone who made sure we had a great time.
3 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Mary

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Finca El Tambor is a truly special place—more of a retreat-style experience away from everything, than a traditional hotel. The absolute highlight was the breathtaking view of the surrounding hills and volcanoes.. The accommodations were cozy, with a very comfortable bed, small kitchen, and even a yoga mat, and welcome bottle of wine which was a nice touch. Just a heads-up: this is more of a glamping experience than a hotel stay, and it’s good to know that going in. It’s located about 20 minutes outside downtown Antigua, and is also very close to Hobbitenango. The drive up is a winding dirt road along the edge of a mountain. It didn’t bother our Uber driver, but it might feel a bit nerve-wracking for those not used to that type of terrain as it is narrow and a bit rugged. The biggest challenge for our group was getting to our accommodations. The paths are STEEP and cobblestone, and definitely NOT suitcase-friendly. One friend in our group, who is not an avid hiker like the other two of us, had a really hard time with the steep walk, and we’d strongly caution that this is not the best choice if you have any mobility issues or cannot navigate steep hills. I will say that our hosts were extremely responsive and did everything possible to support and accommodate us, for which we were very grateful Overall, Finca El Tambor is stunning, peaceful, and unique—but likely best suited for travelers who are comfortable with a more rustic and adventurous setting.
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd

6/10 – Matig

Vera

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Finca El Tambor has potential, but my experience was mixed and at times unsettling. When I arrived, no staff were on site to greet or assist me. I was the only guest staying there, which made the place feel a bit eerie. A kind housekeeper (who didn’t speak English) saw I needed help and went out of his way to assist. He eventually connected me with someone who spoke English, and that person contacted the owner, who was able to confirm my room. To be fair, the owner had messaged me on Expedia with clear directions, but I hadn’t checked my inbox before arriving. That’s on me however, I still feel that someone should have been present to assist guests in person, especially in a remote and unfamiliar area. The next day, I spoke with the owner, who introduced herself by name and gave me her number. She told me I could contact her anytime I needed anything, and also mentioned that she lives on the property, which was somewhat reassuring. The surrounding area is very local, and while it’s peaceful during the day, there was loud music and fireworks at night. The room was comfortable, but keep in mind there is no TV, no AC, no heat, and the Wi-Fi was spotty due to the rainy weather. Since the security cameras run on Wi-Fi, they were likely non-functional during those outages, which made safety feel questionable at times. If you’re on a honeymoon or just want a quiet escape from the city, this could be a peaceful retreat. For solo travelers wanting total solitude, it might work
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

ASHLEY

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
The room was incredible and the staff are the most thoughtful. The view is so magical I spend a whole week in their studio name “Contentaita” just admiring the volcanos and the birds around. There’s a kitchen so if you want to cook and just chill in your own space. This is the place.
3 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Madeline Elaine

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
This hotel really should have been advertised as glamping instead. VERY difficult drive / ride to the hotel on a winding dirt road along the edge of the mountain. VERY difficult walk through the property up and down steep cobblestone paths. No heat or AC. The parking is down the road at a local family’s personal house. Breakfast was good but pretty late at 9:00 and the same eggs, plantain, and avocado every day, so some days we skipped breakfast even though it was already paid for. It was absolutely beautiful and extremely worth it for such an affordable price, but one needs to know what they’re getting into. In terms of a hotel, there are some things to be improved, but in terms of glamping, it was great!
6 nachten verbleven in december 2024
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Trinity

Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
4 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Ernesto

3 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Ming-lee

4 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Russell Humberto

2 nachten verbleven in december 2025