Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Villa Roger
Deze villa beschikt naast 3 buitenzwembaden over koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte en 24-uurs roomservice. Gratis parkeerplaatsen en een gratis receptie worden ook voorzien. Je vindt er ook barbecues. Deze villa heeft 5 slaapkamers en biedt gratis wifi en een bed met pillowtop. Geniet van een bubbelbad en standaard voorzieningen zoals de keuken met een oven en kookplaat. Wekelijkse schoonmaakservice.
In deze villa is elke kamer met airconditioning via een buitengalerij bereikbaar en ingericht met Dvd-speler en een espressoapparaat. Alle bedden met een pillowtop-matras hebben donsdekens. Er is een kussenmenu beschikbaar. Alle kamers in deze villa met 4,5 sterren hebben keukens met een kookplaat, een microgolfoven, kookgerei, borden en bestek en een vaatwasser.
Elke badkamer is uitgerust met een bad of douche met een bubbelbad, een regendouche en een hydromassagedouche. Ook is elke badkamer voorzien van badjassen, pantoffels en een bidet. In deze villa in Kaş is wifi gratis. Ook heeft elke kamer een gratis krant en gratis flessenwater. Wekelijks wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is hypoallergeen beddengoed beschikbaar. Een schoonmaakservice is op beperkte dagen beschikbaar.
Ter plaaste zijn 3 buitenzwembaden.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
3 buitenzwembaden
Internet
Beschikbaar in de villa: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Elektrische waterkoker
Espressoapparaat
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Dagelijks à-la-carte-ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 12.00 uur: EUR 10 per persoon
24-uurs roomservice
Dagelijks gratis welkomstreceptie
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Slaapkamers
5 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Donzen dekbed
Hypoallergeen beddengoed
Kussenkeuzemenu
Pillowtop-matras
Badkamer
4 privébadkamers
Bad of douche
Badjassen
Bidet
Bubbelbad of hydromassagedouchekop
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Regendouche
Entertainment
Dvd-speler
Buiten
Barbecue
Terras
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Huisdieren verblijven gratis
Diensten en faciliteiten
Gratis dagelijkse kranten
Gratis mineraalwater
Wekelijkse huishoudservice
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor à la carte ontbijt: ongeveer EUR 10 per persoon
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 80 per voertuig
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Villa Roger Antalya
Villa Roger Kas
Villa Roger Villa
Villa Roger Villa Kas
Villa Roger Kas
Roger Kas
Roger
Villa Villa Roger Kas
Kas Villa Roger Villa
Villa Villa Roger
Over deze buurt
deze villa ligt in Kaş. Verken de plaatselijke natuur bij Strand van Kaputas en Strand van Patara. Bekijk onze reisgids voor Kaş