Geheel appartement

Leana t2 avec parking

Fotogalerie voor Leana t2 avec parking

Een moderne keuken met witte kasten, een ingebouwde kookplaat en een eethoek met een tafel en stoelen.
Een opgemaakt bed met witte lakens en kussens, een nachtkastje met een lamp, en een raam met gordijnen.
Een moderne woonkamer met een grijze bank, een witte salontafel, en een eethoek met stoelen en een tafel.
Een eettafel gedekt met helder glaswerk en borden, een kleine plant en een flatscreen tv aan de muur bevestigd.
Een moderne badkamer met een douchecabine van glas, witte betegelde wanden en een houten wastafelmeubel met een wastafel.

Beoordelingen

2,0 op 10 –

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
De huidige prijs is € 95
inclusief belastingen en toeslagen
12 nov - 13 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Leana t2 avec parking

  • Modern T2, ideally designed for families seeking comfort. With its functional layout, this apartment offers a pleasant and practical living environment. Located close to all amenities and equipped with a private parking space, it's the ideal place for a quality stay.

    Capacity of 4 people



    ━━━━━━━━━━━━━━━━━

    32m2 apartment

    ━━━━━━━━━━━━━━━━━

    Ground floor apartment

    One closed bedroom equipped with superior quality bedding that ensures you a peaceful night.

    A living area with a click-clack convertible sofa to accommodate 2 people in night mode

    A fully equipped kitchen with new appliances including gas hob, oven, extractor hood, fridge/freezer, Nespresso coffee machine, dishwasher

    A very chic and modern bathroom with a shower



    ━━━━━━━━━━━━━━━━━

    Additional services and facilities

    ━━━━━━━━━━━━━━━━━

    Sheets and towels will be provided according to the number of occupants specified at the time of your booking

    Courtesy tray

    Connected TV with Molotov TV application (no terrestrial antenna)

    Travel cot available for your child

    A guide to our favourite restaurants/bars and activities awaits you!



    Doudou Pack at £50*:

    - Travel cot

    - Mattress

    - High chair

    - Bathtub



    Nomad Pack at £70*:

    - Travel cot

    - Mattress

    - High chair

    - Bathtub

    - Pushchair

    (*The price is for the entire duration of your stay. Must be booked at least 24 hours before your arrival, and subject to availability)



    ━━━━━━━━━━━━━━━━━

    Parking

    ━━━━━━━━━━━━━━━━━

    Private parking space.



    ━━━━━━━━━━━━━━━━━

    Walking distances

    ━━━━━━━━━━━━━━━━━

    We recommend you travel by bus



    A bus line will take you to the city centre in 5 minutes.

    Opt for a walk, in 20 minutes you will reach the city centre or by bike! Numerous cycle paths.



    ━━━━━━━━━━━━━━━━━

    Romantic Surprises

    ━━━━━━━━━━━━━━━━━

    Celebrate your events with our various bespoke packages.



    Declaration Package: £40

    Heart-shaped petals, candles on the bed, personalised message.



    TEMPTATION Package: £60

    Romantic setting (rose petals, candles on the bed)

    + personalised message

    + naughty kit (a pair of fur-lined handcuffs, a designer vibrating ring, a sachet of warming and indulgent massage oil and lubricant)



    Princess Cheers Package: £65

    Heart-shaped petals, candles on the bed, personalised message, 1/2 bottle of champagne.



    Balloons Package: £70

    3 red heart-shaped balloons, petals, candles, and personalised message on the bed.



    ━━━━━━━━━━━━━━━━━

    Drinks Only

    ━━━━━━━━━━━━━━━━━

    Champagne 75cl: £50

    Champagne 37.5cl: £25

    Champagne Bernard Lonclas



    ━━━━━━━━━━━━━━━━━



    How to benefit from these packages?

    -> Book your accommodation on Airbnb.

    -> Request the romantic package in your booking message.

    -> Pay for the package using our secure payment link by bank card, which we will send you by email.

    -> We will personalise the surprise together (personalised message and arrival time).



    ━━━━━━━━━━━━━━━━━

    Frequently Asked Questions

    ━━━━━━━━━━━━━━━━━

    Does the accommodation have a balcony?

    No



    How does the security deposit work?

    Airbnb does not charge the security deposit amount at the time of booking. The platform simply checks with your bank to ensure you are able to reimburse any damage you may cause during your stay.



    Are cheque holiday and cash payments accepted?

    No, we only accept payment by bank card.



    Is the accommodation available for monthly rental at a reduced rate?

    All our properties are offered for short-term rental only, no monthly rental with reduced rates, the prices displayed are up to date.



    Accommodation provided by Save My bed

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement bevindt zich in Cran-Gevrier, een wijk in Annecy, en ligt in een landelijke omgeving. Geniet van de prachtige natuur bij Meer van Annecy en Massif des Bauges Regionaal Natuurpark. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Annecy Avontuur en Centre Bonlieu. Les Passagers du Vent-vliegclub en Jardins Secrets zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Annecy
Meer appartementen in Annecy
Kaart
Annecy

In de buurt

  • Een modern gebouw met een glazen gevel en een grote uitstekende dakrand, omgeven door voetgangers en fietsers.
    Winkelcentrum Courier
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Een persoon paraglidet boven een kustplaatsje met een groot wateroppervlak en omliggende heuvels.
    Meer van Annecy
    4 min. rijden - 1.7 km
  • Een plaats aan de rivier met historische gebouwen, een kasteel en een boot afgemeerd.
    Kasteel van Annecy
    4 min. rijden - 2.4 km
  • Een café aan de rivier met terras, een stenen toren en historische gebouwen.
    Palais de l Ile
    6 min. rijden - 2.8 km
  • Annecy Avontuur
    9 min. wandelen - 0.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Annecy - 3 min. rijden
  • Chambery (CMF-Chambery - Savoie) - 34 min. rijden

Restaurants

  • New Delhi Spécialités Indiennes
    15 min. wandelen
  • Gamin
    12 min. wandelen
  • Le Mazot Cosmique
    6 min. wandelen
  • Tutti Spaghetti
    18 min. wandelen
  • Black & White Burger
    18 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Leana t2 avec parking?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoeveel kost een verblijf bij Leana t2 avec parking?

Vandaag, 23 okt. 2026, kost een verblijf bij Leana t2 avec parking van één nacht voor twee volwassenen op 12 nov. 2026 min. € 95, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij Leana t2 avec parking inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Leana t2 avec parking uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Leana t2 avec parking?

Dit appartement ligt in Cran-Gevrier, op 0,7 km van Annecy Avontuur en op 2,1 km van Meer van Annecy. Ook Thiou en Winkelcentrum Courier liggen op 2 km afstand. Station Annecy ligt op 20 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Leana t2 avec parking

2,0

2,0

Netheid

2,0

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

2/10 – Verschrikkelijk

Negatief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Nous ne pouvons malheureusement rien en dire....nous avons fait une erreur de dates de réservation, nous en sommes conscient...nous n’avons pas demandé de remboursement mais un changement de date avec réévaluation du prix si il le fallait. Nous sommes amenés à aller régulièrement à Annecy, donc la modification de dates n'avait pas à être très précise. Mais ZÉRO retour, ZERO communication...Très déçu.
5 nachten verbleven in november 2025