Al Carotin ligt nabij pretparken en aan een meer in Andalo Valtellino. Geniet van de prachtige natuur bij Natuurreservaat Pian di Spagna en Natuurreservaat Val di Mello. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Fratelli Ciapponi en Scuola Nautica Gini. Kies voor een wateravontuur zoals vissen of voor een outdooravontuur zoals mountainbiken en het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Andalo Valtellino
Bij Al Carotin zijn er de volgende voorzieningen: een dakterras, een koffiebar/café en een tuin. Gratis wifi in de kamer, een speeltuin en een wasserij zijn beschikbaar voor alle gasten.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Gratis parkeerplaatsen en valetparkeerservice
Een ontbijtbuffet (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en snelle uitcheckservice
Snelle incheckservice, barbecues en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Al Carotin bieden voordelen zoals 24-uurs roomservice en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en keukeneilanden.
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Gratis valetparkeren ter plaatse
Beperkte parkeergelegenheid ter plaatse (valet- en zelf parkeren)
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 09.30 uur: EUR 7 per persoon
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Dingen om te doen
Speeltuin
Gezinsvriendelijk
Babybed (toeslag)
Geluiddichte kamers
Speeltuin
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Wasserij
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Aan een meer
Barbecue
Dakterras
In de bergen
In een regionaal park
Picknickplaats
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Meer
Aparte rookruimtes
Klamboes
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed (toeslag)
Badkamer
Badjassen
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Entertainment
Flatscreen-tv met satellietzenders
Eten en drinken
24-uurs roomservice
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Keukeneiland
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minibar
Oven
Meer
Airconditioning
Bureau
Geluiddichte kamers
Plafondventilator
Strijkijzer/strijkplank
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 20.00
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Toeslag voor late check-in: EUR 20.00 als je incheckt tussen 22.30 uur en 23.30 uur
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 15
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 10.0 per dag.
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 7 per persoon
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 100.00 per voertuig (enkele reis)
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 20.00 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor late check-in: EUR 20.00 als je incheckt tussen 22.30 uur en 23.30 uur
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Er is schoonmaakservice beschikbaar voor een toeslag die varieert op basis van verblijfsduur.
Toeslag voor babybed: EUR 10.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 014003-BEB-00001, IT014003C1R7HKSOHK
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Al Carotin B&B Andalo Valtellino
Al Carotin B&B
Al Carotin Andalo Valtellino
Al Carotin House Andalo Valtellino
Al Carotin House
Al Carotin Guesthouse Andalo Valtellino
Al Carotin Guesthouse
Al Carotin Guesthouse
Al Carotin Andalo Valtellino
Al Carotin Guesthouse Andalo Valtellino
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Al Carotin?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Al Carotin?
Vandaag, 11 apr. 2026, kost een verblijf bij Al Carotin van één nacht voor twee volwassenen op 12 apr. 2026 min. € 105, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen en valetparkeerservice.
Hoe laat kan ik bij Al Carotin inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Tegen een bedrag van EUR 20.00 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid). Tegen een toeslag van EUR 20.00 kun je bij deze accommodatie tussen 22.30 uur en 23.30 uur laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Al Carotin uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken.
Biedt Al Carotin een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 100.00 per voertuig.
Waar staat Al Carotin?
Dit pension ligt aan een meer, op 10 km afstand van Oorlogsmonument van Traona, Palazzo Parravicini en Valchiavenna. Ook Abdijkerk van Traona en Natuurreservaat Pian di Spagna liggen op 10 km afstand. Station Delebio ligt op 21 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Al Carotin
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
9,2
Locatie
8,4
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 13 van 21 beoordelingen
10 - Uitstekend
13
Gastenscore: 8 - Goed. 4 van 21 beoordelingen
8 - Goed
4
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 21 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 21 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 21 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Per kristian
Reisde met familie
8 sep 2025
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service
Ok sted om du trenger ett rimelig sted å overnatte, men forvent ingenting ekstra som f.eks. å fremskynde frokosten med 15 min
Per kristian
1 nacht verbleven in september 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Mohammad
7 sep 2025
Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Not going back
Mohammad
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Julia
Reisde met familie
18 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We loved our four-night stay at B&B Al Carotin. Julio is super friendly and always at hand. The property has balconies overlooking the valley and mountains, and it was so relaxing just to sit out on the balcony, drink in the views, and let your shoulders drop. We took a day trip to Tirano and took the train up to Switzerland, which is the same line as the Bernina Express. We had a couple of very enjoyable days by the lake. We'd love to come back.
Julia
4 nachten verbleven in augustus 2025
6/10 – Redelijk
Sven
Reisde met familie
29 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Die Vermietung waren richtig nett. Die Zimmer und das Bad sauber und praktisch eingerichtet. Für eine Nacht in Ordnung. Parkplätze direkt vor der Tür. Häuser in der Umgebung ähneln Ruinen.Teilweise keune Fenster mehr vorhanden. Der Comosee war in wenigen Minuten erreichbar.
Sven
1 nacht verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
26 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good for the price
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Maddalena
Reisde met partner
22 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
L’appartamento è funzionale e dotato di tutto. Il gestore è cortese e presente senza però mai risultare invadente. Ci ha dato consigli e informazioni. L’ambiente è pulito e ben tenuto, si vede l’attenzione che c’è dietro.
Maddalena
2 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Miguel
16 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Agradable lugar en las montañas
El anfitrión, Julio, es una persona cercana y amable, nos acogió con humanidad. El entorno es bonito, las instalaciones están muy bien cuidadas y limpias. El desayuno yipo buffet era de buena calidad y con varias opciones para elegir. Recomiendo visitar este lugar y sentirte como en casa. Gracias por todo Julio
Miguel
1 nacht verbleven in februari 2025
10/10 – Uitstekend
roberto
Reisde met familie
6 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Vacanza sul lago
Ho soggiornato in un appartamento con la mia famiglia.
Apprezzato il posto, l'accoglienza, la simpatia e la cordialità del proprietario Julio.
Appartamento ben curato con tutti gli accessori in cucina che possono servire anche per preparare pietanze.
Sicuramente quando ci sarà l'occasione da ritornarci!
roberto
2 nachten verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
Kai
11 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Viaggio in famiglia
Ottima soluzione per famiglie, posizione strategica per visitare i dintorni
Daniele
1 nacht verbleven in april 2024
10/10 – Uitstekend
Deborah
Reisde met familie
16 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Deborah
2 nachten verbleven in augustus 2023
10/10 – Uitstekend
Klement
5 sep 2022
Klement
1 nacht verbleven in september 2022
10/10 – Uitstekend
Lene
31 jul 2022
Lene
6 nachten verbleven in juli 2022
8/10 – Goed
Carsten
8 jul 2022
Carsten
1 nacht verbleven in juli 2022
2/10 – Ontzettend slecht
RODIER
24 okt 2019
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
RODIER
1 nacht verbleven in oktober 2019
10/10 – Uitstekend
Richard
14 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Accueil chaleureux
Bonjour,
Nous avons eu un super accueil par cette famille très agréable :)
Richard
1 nacht verbleven in augustus 2019
10/10 – Uitstekend
Manuel, Queretaro
11 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Muy Buen Hotel
Super amables
Manuel
1 nacht verbleven in augustus 2018
10/10 – Uitstekend
Frank
3 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Frank
1 nacht verbleven in juli 2018
8/10 – Goed
THOMAS, München
17 mei 2018
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ruhiges Hotel mit herzlichem Service
Wir waren auf der Rückreise von einem Urlaub im Piemont und suchten Zwischenstopp, den jwir gut getroffen haben
THOMAS
1 nacht verbleven in mei 2018
10/10 – Uitstekend
Salvatore
14 dec 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Soggiorno in famiglia
Sono stato Al Carotin tre giorni per lavoro. Assolutamente consigliato. Il proprietario Julio ti accoglie come se fossi in famiglia e fa di tutto per accontatntare tutte le tue richieste.
La struttura offre sia la formula B&B, ma anche la possibilità di prendere appartementi dotati di tutti i confort, con cucina.
Camera pulita e conforfevole, ristrutturata a nuovo, con mobilio talmente nuovo che sembra di essere il primo ad usare la camera, il tutto completato da un panorama bellissimo dalle finestre.
Pagamento all'arrivo, preferibilmente in contanti.
Tornerò sicuramente a trovare l'amico Julio.
Salvatore
3 nachten verbleven in december 2017
8/10 – Goed
Claudia
9 okt 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tutto perfetto!
Siamo stati solo una notte al Carotin e abbiamo alloggiato nell’appartamento. Era tutto molto pulito, funzionante, in ordine. Praticamente tutto nuovo. Il proprietario è una persona squisita è molto attenta alle esigenze della sua clientela. Lo consigliamo vivamente.