Appartamenti al Toscana ligt in Andalo. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Lago di Molveno en Trudner Horn Natuurpark. Daarnaast kun je ook Palacongressi Andalo Life en Castel Thun bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stadion van Briamasco of PalaTrento. Bekijk onze reisgids voor Andalo
Geniet bij deze residentie van een terras en een lift.
Appartamenti al Toscana heeft 10 kamers met een strijkplank/strijkijzer. In deze residentie in Andalo is wifi gratis, met een snelheid van 25+ Mbps. De keukens beschikken onder meer over een microgolfoven.
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
10 units
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
De eigenaar zal je bij aankomst verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 28 september tot 30 november.
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 10 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.
Toeslag voor beddengoed: EUR 30 per accommodatie, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Handdoektoeslag: EUR 30 per accommodatie, per verblijf (gasten kunnen ook hun eigen handdoeken meenemen)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Appartamenti al Toscana Andalo
Appartamenti al Toscana Residence
Appartamenti al Toscana Residence Andalo
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Appartamenti al Toscana?
Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 10 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoe laat kan ik bij Appartamenti al Toscana inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Appartamenti al Toscana uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Appartamenti al Toscana?
Deze residentie in Andalo ligt op 15 minuten wandelen van AcquaIN, Palacongressi Andalo Life en Scuola Italiana Sci Dolomiti di Brenta. Ook Andalo-Doss Pela-kabelbaan en Rindole-Dos de Lava-skilift liggen op een kwartiertje wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Appartamenti al Toscana
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Voorzieningen
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 4 van 5 beoordelingen
10 - Uitstekend
4
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 5 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 5 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 5 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 5 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Debora
Reisde met familie
9 dec 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Debora
3 nachten verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
stefano
Reisde met familie
4 apr 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Ottima soluzione per godersi Andalo
Esperienza positivissima! Bellissimo appartamento, nuovo e provvisto di tutti i confort. Ci ritorneremo presto!
stefano
4 nachten verbleven in maart 2024
10/10 – Uitstekend
Callum
2 mrt 2024
Callum
7 nachten verbleven in februari 2024
10/10 – Uitstekend
davide
Reisde met familie
6 jan 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten