Geheel huisje

Cabañas Don Hugo

3.0-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor Cabañas Don Hugo

Receptie
Eenvoudig huisje, 2 slaapkamers, niet-roken | Badkamer | Een douche, een regendouche, gratis toiletartikelen, handdoeken
Eenvoudig huisje, 2 slaapkamers, niet-roken | Dineren op de kamer
Eenvoudig huisje, 2 slaapkamers, niet-roken | 2 slaapkamers, een strijkplank/strijkijzer, gratis wifi, beddengoed
Eenvoudig huisje, 2 slaapkamers, niet-roken | Privékeuken | Een koelkast met diepvriezer, een microgolfoven, een oven

Geheel huisje

2 slaapkamersMax. aantal: 643 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
  • Schoonmaakservice

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele huisje helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Cabañas Don Hugo

Dit rookvrije huisje beschikt naast hulp bij uitstappen/tickets over gratis parking en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Dit huisje is voorzien van een ledtelevisie met kabelzenders en een keuken met een koelkast, oven en microgolfoven. Gratis wifi, een regendouche en een douche zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer in dit huisje is voorzien van gratis toiletartikelen. Alle kamers in dit huisje met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer heeft een douche met een regendouche.

In dit huisje in Ancud is wifi gratis. Elke ledtelevisie van 32 inch heeft kabelzenders. Dagelijks wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is een strijkplank/strijkijzer beschikbaar.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de boshut: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Gratis verblijf voor kinderen (zie details)

Keuken

  • Koelkast/diepvriezer
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer
  • Regendouche

Entertainment

  • Led-tv van 32 inch met kabelzenders

Buiten

  • Terras

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen honden zijn welkom
  • Huisdieren verblijven gratis

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Bagageopslag
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Hulp met excursies en tickets
  • Receptie met beperkte tijden
  • Strijkijzer/strijkplank op verzoek

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 15

Uitchecken

Uitchecken voor 12.30 uur

Speciale incheckinstructies

De receptie is dagelijks geopend van 12.00 uur tot middernacht.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Huisdieren verblijven gratis
Alleen honden zijn toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 11 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Waarborg: USD 88 per verblijf
  • Schoonmaakkosten: USD 79.20 per kamer, per nacht
  • Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (19%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse valuta (bv. USD) en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn vrijgesteld van de btw.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Cabañas Don Hugo Cabin Ancud
Cabañas Don Hugo Cabin
Cabañas Don Hugo Ancud
Cabañas Don Hugo Cabin
Cabañas Don Hugo Ancud
Cabañas Don Hugo Cabin Ancud

Over deze buurt

dit huisje ligt in Ancud. Bezoek Fort San Antonio en Fort Agui, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Playa Brava en Strand van Guabun. Bekijk onze reisgids voor Ancud
Meer vakantiehuisjes in Ancud
Kaart
218 Gral Baquedano, Ancud, Región de los Lagos, 5710000

In de buurt

  • Fort San Antonio
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Plaza de Armas
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Gemeentelijke Markt
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Regionaal Museum van Ancud
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Kathedraal van Ancud
    8 min. wandelen - 0.7 km

Lokaal vervoer

  • Puerto Montt (PMC-Tepual) - 108 min. rijden

Restaurants

  • Restaurant Los Artesanos
    5 min. wandelen
  • Restaurant Polo Sur
    6 min. wandelen
  • Cocineria La Corita Mercado de Ancud
    5 min. wandelen
  • Cafe Blanco
    7 min. wandelen
  • La Botica De Cafe
    9 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Cabañas Don Hugo?

Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Cabañas Don Hugo inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij Cabañas Don Hugo uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.30 uur uit te checken.

Waar staat Cabañas Don Hugo?

Dit huisje in Ancud ligt op 10 minuten wandelen van Fort San Antonio, Gemeentelijke Markt en Regionaal Museum van Ancud. Ook Kathedraal van Ancud en Plaza de Armas liggen op 10 minuten wandelen.

Beoordelingen over Cabañas Don Hugo