Fotogalerie voor Privet apartment 37 for three near Downtown Kh&sh





Beoordelingen
9,0 op 10 –
Fantastisch
Geheel appartement
1 slaapkamer 1 badkamer Max. aantal: 3 400 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Overlooking view in middle of amman
Overlooking view in middle of amman
- Keuken
- Airconditioning
- Parkeerplaatsen beschikbaar
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
79726
Over deze buurt
dit appartement ligt in Zahran, een wijk in Amman. Children's Museum en Bisharat Golf Course zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Ga je liever shoppen? Dat kan bij Winkelcentrum van Al Abdali en TAJ Mall. Rainbow Street en Strikers Entertainment Center zijn ook een bezoek waard.

Amman, Amman Governorate
In de buurt
- Abdoun-brug - 17 min. wandelen - 1.4 km
- Winkelcentrum van Al Abdali - 2 min. rijden - 1.9 km
- Abdali-boulevard - 2 min. rijden - 1.9 km
- Rainbow Street - 2 min. rijden - 1.5 km
- TAJ Mall - 3 min. rijden - 2.6 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Coco’s Joie De Vivre - 7 min. wandelen
- Dara Dining By Sara Agel - 10 min. wandelen
- Levant Restaurant - 4 min. wandelen
- Majdoline Restaurant - 4 min. wandelen
- Lucca Steak House - 7 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
9,0