Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Mobile home between land and sea on the Opale coast 2 km from the sea
Elke kamer in Mobile home between land and sea on the Opale coast 2 km from the sea is voorzien van een strijkplank/strijkijzer. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Gelijkaardige accommodaties
Appartement 2/4pers au Coeur D'audresselles, à 150 Mètres de la Plage
Appartement 2/4pers au Coeur D'audresselles, à 150 Mètres de la Plage
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
2 in totaal (tot 25 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Mobile home between land and sea on the Opale coast 2 km from the sea ligt in Ambleteuse. Bezoek Nausicaä Centre National de la Mer en Labyrinthe aux Fleurs, plaatselijke attracties, of ga naar Cité Europe en Channel Outlet als je wat wilt shoppen. Bekijk onze reisgids voor Ambleteuse
Ambleteuse, Pas-de-Calais
In de buurt
Parc naturel régional des Caps et Marais d'Opale
1 min. wandelen - 0.0 km
Cap Gris-Nez
14 min. rijden - 11.6 km
Nausicaä Centre National de la Mer
18 min. rijden - 14.8 km
Cap Blanc-Nez
22 min. rijden - 19.3 km
Haven van Calais
30 min. rijden - 31.7 km
Lokaal vervoer
Station Le Haut-Banc - 13 min. rijden
Restaurants
Au Comptoir
10 min. rijden
Le Fort des Caps
2 min. rijden
Le Vent du Nord
8 min. rijden
l'Estival
7 min. rijden
Au P'tit Bonheur
5 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt Mobile home between land and sea on the Opale coast 2 km from the sea over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Mobile home between land and sea on the Opale coast 2 km from the sea?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 25 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal).
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Mobile home between land and sea on the Opale coast 2 km from the sea inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Mobile home between land and sea on the Opale coast 2 km from the sea uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Beoordelingen over Mobile home between land and sea on the Opale coast 2 km from the sea