The Barfield, Autograph Collection

Accommodatieklasse: 4.5

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,4 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Restaurant
  • Ontbijt beschikbaar
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Sportschool
De huidige prijs is € 170
inclusief belastingen en toeslagen
6 sep - 7 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
11 van 11 kamers weergeven

Standaard kamer, 1 kingsize bed

9,8 van 10
Uitzonderlijk
(58 beoordelingen)
  • 39 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Standaard kamer, 2 queensize bedden

9,6 van 10
Uitzonderlijk
(18 beoordelingen)
  • 41 m²
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

Kamer, 1 kingsize bed, hoek

9,6 van 10
Uitzonderlijk
(15 beoordelingen)
  • 39 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Deluxe kamer, 1 kingsize bed

  • 39 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Standaard kamer, 1 kingsize bed (Mobility/Hearing Accessible, Tub)

  • 39 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Standaard kamer, 1 kingsize bed (Mobility Accessible, Tub)

  • 39 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Standaard kamer, 1 kingsize bed (Hearing Accessible)

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(2 beoordelingen)
  • 39 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Standaard kamer, 1 kingsize bed (Mobility Accessible, Roll-In Shower)

  • 39 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Standaard kamer, 2 queensize bedden (Mobility Accessible, Tub)

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • 41 m²
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

Standaard kamer, 2 queensize bedden (Hearing Accessible)

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • 41 m²
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

Standaard kamer, 2 queensize bedden (Mobility Accessible, Roll-In Shower)

  • 41 m²
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

The Barfield, Autograph Collection bevindt zich in Binnenstad Amarillo, een wijk in Amarillo, en ligt in de uitgaansbuurt. Bezoek Harrington House en Historic 6th Street Sign, enkele lokale bezienswaardigheden. Reizigers die graag shoppen, kunnen dat doen bij The Galleries at Sunset Center en Winkelcentrum Westgate. Dierentuin van Amarillo en American Quarter Horse Hall of Fame zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Amarillo
Kaart
600 SOUTH POLK STREET, Amarillo, TX, 79101

In de buurt

  • Globe-News Center
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Stadscentrum van Amarillo
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Hodgetown Stadium
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Stadhuis van Amarillo
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Amarillo College Downtown Campus
    12 min. wandelen - 1.0 km

Lokaal vervoer

  • Amarillo, Texas (AMA-Internationale luchthaven Rick Husband Amarillo) - 16 min. rijden

Restaurants

  • Whataburger
    3 min. rijden
  • Delvins Restaurant & Catering
    3 min. rijden
  • Texas Roadhouse
    4 min. rijden
  • McDonald's
    3 min. rijden
  • Dairy Queen
    3 min. rijden

Over deze accommodatie

The Barfield, Autograph Collection

  • Hotel met een luxe stijl in Binnenstad Amarillo
  • Bij The Barfield, Autograph Collection zijn er de volgende voorzieningen: een droogkuis/wasserijservice, een bar en een 24-uurs fitnesscentrum. Het plaatselijke restaurant met Italiaanse gerechten, Toscana, serveert ontbijt, brunch, lunch en diner. Je kunt er genieten van een kindermenu. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Andere voordelen zijn:
    • Een à la carte ontbijt (toeslag), valetparkeerservice en een 24-uurs receptie
    • Een waterkoeler, vergaderruimtes en een feestzaal
    • Rookvrije accommodatie, conciërgeservice en een lift
    • Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor het behulpzame personeel
  • Kamervoorzieningen
  • Alle 112 kamers zijn individueel gemeubileerd en zorgen voor veel comfort dankzij laptopwerkplekken en airconditioning, naast leuke voordelen zoals aparte zitruimtes en badjassen.
  • Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Recyclage en ledlampen
    • Badkamers met designer toiletartikelen en badkuipen of douches
    • Flatscreentelevisies van 50 inch met streamingdiensten en kabelzenders
    • Aparte zitruimtes, koffiezetapparaten/waterkokers en verwarming

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet

Parkeren en vervoer

  • Onoverdekt valetparkeren ter plaatse (USD 20 per dag; inclusief in- en uitrijden)
  • Beperkte gelegenheid voor valetparkeren ter plaatse
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen en parkeerplaatsen voor personenbussen beschikbaar

Eten en drinken

  • Dagelijks à-la-carte-ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 06.00 uur tot 10.00 uur: USD 10 tot 15 voor volwassenen en USD 4 tot 8 voor kinderen
  • Een bar/lounge
  • Een restaurant

Restaurants ter plaatse

  • Paramount Recreation Club
  • Toscana

Dingen om te doen

  • 24-uurs sportschool

Gezinsvriendelijk

  • Geluiddichte kamers

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie
  • Bagageopslag
  • Cadeauwinkel/kiosk
  • Geldautomaat
  • Waterkoeler

Gastendiensten

  • Aanzoek-/romantische pakketten
  • Conciërgeservices
  • Droogkuis-/wasserijservice
  • Hulp met excursies en tickets
  • Schoon beddengoed (op verzoek)
  • Schoonmaakservice (dagelijks)
  • Turndownservice
  • Wisselen van handdoeken op verzoek

Zakelijke diensten

  • 4 vergaderruimtes

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Doucheruimte met douchezitting en handgrepen
  • Handgreep naast het toilet
  • Hendels als deurklinken
  • In hoogte verstelbare douchekop
  • Informatieborden in braille of reliëfletters
  • Lift
  • Luisterhulpmiddelen in vergaderruimtes
  • Pad zonder treden naar de ingang
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
  • Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
  • Rolstoeltoegankelijk restaurant
  • Rolstoeltoegankelijke openbare wasruimte
  • Rolstoeltoegankelijke paden
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
  • Rolstoeltoegankelijke personenbusparkeerplaats
  • Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
  • Rolstoeltoegankelijke sportschool
  • Verlaagde stopcontacten in de badkamer
  • Visuele alarmen in de gangen

Meer

  • 10 etages
  • Feestruimte
  • Geen plastic rietjes
  • Geen plastic roerstaafjes
  • Ledverlichting op bepaalde plaatsen
  • Ramen met dubbelglas
  • Roken is niet toegelaten
  • Veganistische gerechten
  • Vegetarisch ontbijt beschikbaar
  • Vegetarische gerechten

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen
  • Verduisterende gordijnen

Badkamer

  • Bad of douche
  • Badjassen
  • Designer toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Flatscreen-tv van 50 inch met kabelzenders
  • Streamingsdiensten

Eten en drinken

  • Beperkte roomservice
  • Gratis mineraalwater
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Minibar

Meer

  • Airconditioning (met klimaatregeling)
  • Aparte zitruimte
  • Bureau
  • Geluiddichte kamers
  • Individueel ingericht
  • Individuele aankleding
  • Kluis
  • Laptopvriendelijke werkplek
  • Ledverlichting
  • Recycling
  • Strijkijzer/strijkplank
  • Telefoon
  • Verwarming (met klimaatregeling)
  • Waterbesparende douches

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 21

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je USD 100 per accommodatie, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
2 in totaal (tot 23 kg per huisdier)
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er is een bestemmingstoeslag van 2.00 procent

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor à la carte ontbijt: ongeveer USD 10.00–15.00 voor volwassenen en USD 4.00–8.00 voor kinderen
  • Valetparkeerkosten: USD 20 per dag (incl. in- en uitrijden)
  • Toeslag voor huisdieren: USD 100 per accommodatie, per verblijf
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij The Barfield, Autograph Collection?

Ja, bij dit hotel zijn huisdieren met een gewicht van maximum 23 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van USD 100 per accommodatie, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.

Hoeveel kost een verblijf bij The Barfield, Autograph Collection?

Vandaag, 26 aug. 2026, kost een verblijf bij The Barfield, Autograph Collection van één nacht voor twee volwassenen op 6 sep. 2026 min. € 170, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Valetparkeren is mogelijk tegen een toeslag van USD 20 per dag.

Hoe laat kan ik bij The Barfield, Autograph Collection inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij The Barfield, Autograph Collection uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Waar staat The Barfield, Autograph Collection?

Dit luxe hotel ligt in Binnenstad Amarillo, op 10 minuten wandelen van Globe-News Center, Hodgetown Stadium en Stadscentrum van Amarillo. Ook Stadhuis van Amarillo en Amarillo College Downtown Campus liggen op een kwartiertje wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.