Geheel appartement

Apartments Amalfi Design Sea View

Appartement aan het water van Amalfi met een dakterras

Kies datums om prijzen te bekijken

Fotogalerie voor Apartments Amalfi Design Sea View

Exterieur
Comfort appartement, uitzicht op zee (accessible by 250 steps) | Woonruimte | Een 50-inch flatscreentelevisie met satellietzenders en plasmatelevisie
Terras
Exterieur
Exterieur

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Gratis wifi
De huidige prijs is € 366
inclusief belastingen en toeslagen
20 jul - 21 jul

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
2 van 2 kamers weergeven

Comfort appartement, uitzicht op zee (accessible by 250 steps)

Hoogtepunten

Terras
Een aparte eetruimte
Individueel gedecoreerd
Airconditioning
Verwarming
Kitchenette
Een koelkast
Een eettafel
  • 50 m²
  • 1 slaapkamer
  • 2 badkamers
  • Uitzicht op zee
  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed en 1 queensize zetelbed

Appartement, balkon, uitzicht op zee (accessible by 250 steps)

Hoogtepunten

Terras
Een aparte eetruimte
Individueel gedecoreerd
Airconditioning
Verwarming
Kitchenette
Een koelkast
Een eettafel
  • 40 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • Uitzicht op zee
  • Max. aantal: 4
  • 1 queensize bed en 1 queensize zetelbed
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Via Annunziatella, 22, Amalfi, SA, 84011

In de buurt

  • Strand Amalfi - 3 min. wandelen - 0.3 km
  • Duomo di Amalfi - 3 min. wandelen - 0.3 km
  • Haven van Amalfi - 3 min. wandelen - 0.3 km
  • Strand van Atrani - 11 min. wandelen - 0.9 km
  • Villa Rufolo - 3 min. rijden - 3.0 km

Lokaal vervoer

  • Station Vietri sul Mare - 20 min. rijden
  • Internationale luchthaven Napels (NAP) - 151 min. rijden

Restaurants

  • ‪Andrea Pansa - ‬4 min. wandelen
  • ‪Da Maria - ‬5 min. wandelen
  • ‪Cioccolateria Andrea Pansa - ‬4 min. wandelen
  • ‪La Taverna dei Briganti - ‬5 min. wandelen
  • ‪Masaniello Art Cafè - ‬4 min. wandelen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Apartments Amalfi Design Sea View

Appartement aan het water van Amalfi met een dakterras
Dit rookvrije appartement beschikt over een dakterras, een geldautomaat/bankservice en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Elk appartement is voorzien van een plasmatelevisie met satellietzenders en een kitchenette met een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Er zijn gemakken als een eetruimte en een koffie/theemaker, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en luxe beddengoed.
Apartments Amalfi Design Sea View heeft 2 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een kluis en een koffiezetapparaat/waterkoker. Deze kamers zijn individueel gedecoreerd en hebben bureaus en eettafels. Alle bedden hebben luxe beddengoed. De kitchenettes beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche, badjassen, een bidet en een haardroger.

Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)). Elke plasmatelevisie van 50 inch heeft satellietzenders.

Talen

Engels, Italiaans

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
  • Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 40 per dag)
  • 24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
  • Beperkte parkeergelegenheid ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Kinderstoel

Kitchenette

  • Bakplaat
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Schoonmaakartikelen

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • Luxe beddengoed
  • Slaapkamer

Badkamer

  • Bad of douche
  • Badjassen
  • Bidet
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Eettafel

Entertainment

  • Plasma-tv van 50 inch met satellietzenders

Buiten

  • Dakterras
  • Terras/patio
  • Tuinmeubels

Wasvoorzieningen

  • Wasserette met muntautomaat

Werkplekken

  • Bureau

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • 250 treden naar de ingang
  • Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Rolstoeltoegankelijke luchthavenshuttle
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Geldautomaat
  • Kluisje
  • Lokale kaarten
  • Reisgidsen
  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Aan het water
  • Dicht bij de baai
  • Dicht bij een ziekenhuis
  • In een historische wijk
  • Near the boardwalk/promenade

Dingen om te doen

  • Designerwinkels

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 2 units
  • Individueel ingericht

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.30 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [Hotel Amalfi, Via dei Pastai 3].
Binnen de 48 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Bij het inchecken dienen gasten bewijs van een volledige Covid-19-vaccinatie voor te leggen
Alle gasten vanaf 18 jaar dienen een bewijs van een volledige Covid-19-vaccinatie voor te leggen. Gasten dienen ten minste 7 dagen vóór het inchecken een volledige Covid-19-vaccinatie te hebben ontvangen
Je kunt de accommodatie alleen via een trap met 250 treden bereiken. Er is geen bagageservice beschikbaar.

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 30.0 per dag.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 3 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 4 nachten)
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april t/m 2 november betaal je EUR 3.00 per persoon, per nacht (tot 4 nachten)

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 250 per kamer (enkele reis)
  • Toeslag voor parking in de buurt: EUR 40 per dag (op 500 meter afstand)
  • Toeslag voor babybed: EUR 30.0 per dag

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT065006B4CQVCO84C
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Apartments Amalfi Design Sea
Apartments Amalfi Design Sea View Amalfi
Apartments Amalfi Design Sea View Apartment
Apartments Amalfi Design Sea View Apartment Amalfi

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartments Amalfi Design Sea View?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Apartments Amalfi Design Sea View?

Vandaag, 14 jul. 2025, kost een verblijf bij Apartments Amalfi Design Sea View van één nacht voor twee volwassenen op 20 jul. 2025 min. € 360,00, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel berekent Apartments Amalfi Design Sea View voor parkeren?

De parkeermogelijkheden zijn beperkt.

Hoe laat kan ik bij Apartments Amalfi Design Sea View inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.30 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij Apartments Amalfi Design Sea View uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Biedt Apartments Amalfi Design Sea View een shuttle naar het vliegveld?

Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 250 per kamer.

Waar staat Apartments Amalfi Design Sea View?

Dit appartement ligt aan het water, op 10 minuten wandelen van Strand Amalfi en Duomo di Amalfi. Ook Strand van Atrani en Villa Rufolo liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen over Apartments Amalfi Design Sea View

Beoordelingen

10

Uitzonderlijk

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 5 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 5 beoordelingen

10/10

Netheid

10/10

Voorzieningen

10/10

Staat van de accommodatie en faciliteiten

9,4/10

Milieuvriendelijkheid

Beoordelingen

10/10 – Uitstekend

samuel, newport beach

Reisde met een groep
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great size rooms with 2 full bathrooms. Everything needed for a week stay. Amazing view. There is a huge shared roof terrace w 180 degrees of view. Very clean, comfortable, quiet, plenty of hot water, ac, clothing lines, drinkable water. Great location! Only down side is the 250 steps reaching the suite, but after a day you find alternative ways of reaching units. Yes, if you have heavy luggage, 20 euro per baggage per trip is highly suggested :)
 Few from terrace
 View from terrace
Part of the 250 steps
7 nachten verbleven in mei 2025

10/10 – Uitstekend

Benjamin

Reisde met een groep
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful apartment and breathtaking terrasse. I would recommend this apartment to anyone who wants to stay in Amalfi. Paola was the nicest host I’ve ever had, she helped us book a restaurant near the beach that is usually hard to get a table to and she made our stay feels like we were home. If you have the chance to go to Amalfi you should really consider getting this place. The stairs are honestly not that bad, if you are in a fairly good shape you will get there in no time and without any issues.
1 nacht verbleven in juni 2025

10/10 – Uitstekend

Ravikiran

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Except for the fact that you have to climb 250 stairs with luggage, the property and the owners are amazing. Everything was good. Paula’s husband helped my daughter with the luggage even. Excellent views from the balconies. And even the bathroom. Sofa bed was a little bit uncomfortable as it is probably old. They have enough pots pans induction heater microwave for you to cook if you feel like. The terrace you get access to is Ahmazing.
3 nachten verbleven in april 2025

10/10 – Uitstekend

DAMIL

Positief: Netheid, comfort kamer

Wonderful Stay!

Everything great!
3 nachten verbleven in september 2024

10/10 – Uitstekend

Sandeep

Reisde met familie, Reisde met familie en kleine kinderen
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
My stay at Apartments Amalfi was absolutely fantastic! The apartment was not only beautifully decorated but also spotlessly clean. Very comfortable bedrooms and every corner of the space felt inviting and welcoming. The location couldn't have been better – right in the heart of the city, with easy access to all the major attractions and amenities. Yet, despite being centrally located, the apartment was surprisingly quiet, allowing for a peaceful night's sleep. The view from the place is amazing. We loved spending time in the terrace as well. Paula was an exceptional host, providing clear communication throughout the booking process and offering helpful recommendations for local restaurants and activities. As mentioned in the posting, you will have to climb 250 steps to reach the place but we were prepared for that. You will reach the center of Amalfi once you get down and getting a ferry or bus is only less than 5 min walf after that.
3 nachten verbleven in april 2024