Gehele woning·Particuliere eigenaar
House, From 20 €, 8 per + 2.5Bathrooms. + 1.5km on the beach, Entire home rental
Dit vakantiehuis bevindt zich aan het water en biedt onder andere een keuken en een balkon
Fotogalerie voor House, From 20 €, 8 per + 2.5Bathrooms. + 1.5km on the beach, Entire home rental





Gehele woning
4 slaapkamersMax. aantal: 8300 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 107
inclusief belastingen en toeslagen
25 okt - 26 okt
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Rainforest Villa with Private Infinity Pool – A Sanctuary for the Soul
Rainforest Villa with Private Infinity Pool – A Sanctuary for the Soul
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Holiday 20 8 per 2.5bedroom. 1 5km Beach Entire Home Rental
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt aan het water in Aluthgama. Geniet van de prachtige natuur bij Strand van Bentota en Moragalla Beach. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Brief Garden, Bevis Bawa en Kosgoda Spice Garden. Ga voor waterpret zoals jetskiën en duiken. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals fietsen en een ecotour volgen.

Aluthgama, Kaluthra
In de buurt
- Strand van Bentota - 3 min. rijden - 2.2 km
- Moragalla Beach - 4 min. rijden - 2.6 km
- Induruwa Beach - 8 min. rijden - 8.0 km
- Beruwela Harbour - 9 min. rijden - 6.2 km
- Brief Garden, Bevis Bawa - 9 min. rijden - 5.4 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Nebula Pier 88 Restaurant - 17 min. wandelen
- Cafe Bem - 6 min. rijden
- Ceylon Club - 6 min. rijden
- Randy's Coffee House - 3 min. rijden
- Rana Seafood - 4 min. rijden








