Gehele woning

Scenic Alto Getaway w/ Mountain Views & Hot Tub!

3.0-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor Scenic Alto Getaway w/ Mountain Views & Hot Tub!

Een ruime keuken met houten kastjes, granieten aanrecht en een groot kookeiland.
Een ruime keuken met houten balken, een eethoek met een kroonluchter en een woonkamer met een leren bank en decoratieve objecten.
Een ruime keuken met een groot eiland, houten kastjes, roestvrijstalen apparatuur en een moderne hanglamp.
Een ruime woonkamer met een bank, houten vloeren en een keuken met houten kastjes en een groot eiland.
Een balkon met een metalen hekwerk, een kleine tafel en een metalen stoel.

Gehele woning

6 slaapkamers4 badkamersMax. aantal: 18468 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Parking inbegrepen
  • Airconditioning
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Scenic Alto Getaway w/ Mountain Views & Hot Tub!

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Scenic Alto Getaway w/ Mountain Views & Hot Tub! heeft alles wat je nodig hebt. Ga het net op via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
  • Er zijn ook voordelen, zoals:
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Rookvrije accommodatie, spelletjes en barbecues
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Scenic Alto Getaway w/ Mountain Views & Hot Tub! zorgen voor veel comfort met open haarden en airconditioning.
  • Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
    • Verwarming en plafondventilators
    • 4 badkamers met badkuipen
    • Keukens, vaatwassers en microgolfovens

Accommodatie-voorzieningen

Parkeren en vervoer

  • Gratis parkeerplaatsen buiten het terrein
  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Blender
  • Keukenpapier
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Kruiden
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 6 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 4 privébadkamers
  • Bad

Woonruimtes

  • Open haard
  • Woonkamer

Entertainment

  • Spellen

Buiten

  • Barbecue

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Comfort

  • Airconditioning
  • Plafondventilator
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [apartment].
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

deze cottage ligt in Alto. The Links at Sierra Blanca en Cree Meadows Public Golf Course zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Ruidoso Winter Park en Spencer Theater for the Performing Arts bezoeken. Ruidoso Winter Park en Pillow's Funtrackers zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Alto
Meer cottages in Alto
Kaart
Alto, NM

In de buurt

  • Ruidoso Winter Park
    4 min. rijden - 3.0 km
  • Eagle Creek Sports Complex
    4 min. rijden - 3.0 km
  • The Links at Sierra Blanca
    9 min. rijden - 9.8 km
  • Ruidoso Convention Center
    11 min. rijden - 10.6 km
  • Cree Meadows Public Golf Course
    12 min. rijden - 13.6 km

Lokaal vervoer

  • Ruidoso, Nieuw Mexico (RUI-Regionale luchthaven Sierra Blanca) - 16 min. rijden

Restaurants

  • Downshift Brewing Company
    13 min. rijden
  • Schlotzsky's
    13 min. rijden
  • Lost Hiker Brewing Company
    13 min. rijden
  • Zocca Coffee
    8 min. rijden
  • Starbucks
    13 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Scenic Alto Getaway w/ Mountain Views & Hot Tub!?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Scenic Alto Getaway w/ Mountain Views & Hot Tub! inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij Scenic Alto Getaway w/ Mountain Views & Hot Tub! uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Scenic Alto Getaway w/ Mountain Views & Hot Tub!?

Deze cottage in Alto ligt op 2,8 km van Ruidoso Winter Park en op 2,9 km van Eagle Creek Sports Complex. Ook The Links at Sierra Blanca en Ruidoso Convention Center liggen op 10 km afstand.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen over Scenic Alto Getaway w/ Mountain Views & Hot Tub!