
Vakantie en citytrip naar Altındağ
- Plan, boek en reis vol vertrouwen
- Samen is beterBespaar tot € 484 als je een vlucht en hotel samen boekt*
- Vind de ideale optieMet meer dan 300.000 hotels overal ter wereld, stel je eenvoudig het perfecte pakket samen
- Zonder zorgenPlan, boek en beheer je reis op één plek
Waar overnachten in Altındağ
Vind de beste buurten in Altındağ voor je favoriete activiteiten. Meer informatie over Altındağ

Çankaya
7 op de lijst van 10 meest bezienswaardige plekken in dit gebied
Çankaya staat bekend om zijn cafés en spa's. Er valt heel wat te verkennen, met topbezienswaardigheden zoals Atakule-toren en Karum-winkelcentrum die je niet mag missen. Neem de metro bij Dikimevi Station of Metrostation Sihhiye om de stad verder te verkennen.
Tophotels in Altındağ

Radisson Blu Hotel, Ankara
Istiklal Cad No 20 Ulus Ankara Ankara
De prijs is € 75 per nacht van 17 mei tot 18 mei
€ 75
17 mei - 18 mei
inclusief belastingen en toeslagen

The Ankara Hotel
Celal Bayar Avenue Nr 78 Ankara
De prijs is € 93 per nacht van 24 apr tot 25 apr
€ 93
24 apr - 25 apr
inclusief belastingen en toeslagen

Dab Hotel Ulus
RÜZGARLI CAD PLEVNE SK NO.3 ULUS Ankara ANKARA
De prijs is € 42 per nacht van 30 apr tot 1 mei
€ 42
30 apr - 1 mei
inclusief belastingen en toeslagen
8,6/10 Excellent! (70 beoordelingen)
Wonderful service!!
Beoordeeld op 28 jul 2025
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen altijd wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Veelgestelde vragen
Populaire plekken om te bezoeken

Ankara Citadel
Dit beeldbepalende fort staat op een heuvel in de stad en heeft verschillende dynastieën overleefd. Het is zo'n 2000 jaar oud.

Haci Bayram-moskee
De iconische Haci Bayram-moskee werd gebouwd in de 15e eeuw en herbergt het mausoleum van de dichter Haci Bayram.

Museum van Anatolische Beschavingen
Maak een reis door de tijd wanneer je de exposities bestudeert over de mensen die meer dan 10.000 jaar Anatolië hebben bevolkt.
Activiteiten

Turkse keuken kookles bij lokaal huis met familie
€ 69
per volwassene
100% van onze reizigers beveelt dit aan

İstanbul: Hele dag tour met Grand Bazaar
€ 393
per volwassene
*Besparingen zijn gebaseerd op pakketboekingen in vergelijking met de prijs van dezelfde maar afzonderlijk geboekte componenten. Besparingen zijn niet voor alle pakketten beschikbaar.




