Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
VILLA CAROLA GROUND FLOOR
Dit rookvrije appartement beschikt naast een wasserij over barbecues. Dit appartement heeft een wasmachine. Verder is de keuken voorzien van een koelkast, oven en vaatwasser. 2 een badkamer, een haardroger en een strijkplank/strijkijzer zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een haardroger en een strijkplank/strijkijzer. De keukens en kitchenettes beschikken over een koelkast, kookgerei, borden en bestek en een vaatwasser.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Keuken
Afwasmachine
Kitchenette
Koelkast
Koffiemolen
Kookgerei, borden en bestek
Kruiden
Oven
Pan voor kreeft/krab
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2 badkamers
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Buiten
Barbecue
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen honden zijn welkom
Tot 10 kg per huisdier
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal (tot 10 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT082004C28CNIIM3M
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Altavilla Milicia. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Basilica Soluntina Sant'Anna en Madrice Bagheria. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Haven van Palermo en Duca di Salaparuta Wijnmakerij. Orto Botanico di Palermo en Madonna Annunciate zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Altavilla Milicia
Torre Colonna-Sperone, Città metropolitana di Palermo
In de buurt
Duca di Salaparuta Wijnmakerij
4 min. rijden - 4.8 km
Lido Fondachello
9 min. rijden - 5.9 km
Lido Porto di Spagna
9 min. rijden - 5.9 km
Madrice Bagheria
10 min. rijden - 9.6 km
Winkelcentrum Forum Palermo
13 min. rijden - 20.3 km
Lokaal vervoer
Station Altavilla Milicia - 7 min. rijden
Palermo (PMO-Punta Raisi) - 55 min. rijden
Restaurants
Covo del brigante
7 min. rijden
Pastificio La Fornace
6 min. rijden
Bar La Barca di Fricano Pietro
6 min. rijden
Cafe La Rotonda
6 min. rijden
Bar Tebi
6 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij VILLA CAROLA GROUND FLOOR?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoeveel kost een verblijf bij VILLA CAROLA GROUND FLOOR?
Vandaag, 13 mrt. 2026, kost een verblijf bij VILLA CAROLA GROUND FLOOR van één nacht voor twee volwassenen op 15 mrt. 2026 min. € 458, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Waar staat VILLA CAROLA GROUND FLOOR?
Dit appartement in Altavilla Milicia ligt op 10 km afstand van Duca di Salaparuta Wijnmakerij, Lido Porto di Spagna en Lido Fondachello. Ook Aciddara en Basilica Soluntina Sant'Anna liggen op 10 km afstand.