Breng een ontspannen vakantie door in dit aangename vakantieappartement vlakbij het strand.
Deze lichte en vriendelijke vakantiewoning biedt je een stijlvolle en gezellige omgeving voor een rustgevende pauze aan zee. De opvallend gekleurde keuken geeft de kamer een levendig accent en nodigt je uit om culinaire ervaringen te delen met familie of vrienden. De open woonkamer creëert een ontspannen sfeer, ideaal om 's avonds gezellig samen te zijn. Geniet van het uitzicht op de charmante omgeving vanaf het balkon en begin je dag met frisse lucht en mediterrane flair. Er is ook een tennisbaan tot je beschikking, perfect voor een sportieve afwisseling.
Almunecar trekt bezoekers met zijn pittoreske stranden en historische oude stad, die smalle straatjes en Moorse invloeden heeft. De kust nodigt uit tot ontspannen dagen aan zee, en de levendige strandboulevard biedt talloze cafés en restaurants. Natuurliefhebbers vinden wandelpaden en adembenemende uitzichten in het Parque Natural de Pena Escrita. Cultuurliefhebbers kunnen een bezoek brengen aan het Moorse fort San Miguel. Een dagtocht naar het nabijgelegen Granada met het wereldberoemde Alhambra en de charmante wijken is ook een goed idee.
dit appartement ligt in Almunecar. Bezoek culturele hoogtepunten Jardín Museo del Bonsái en Suikermuseum. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Balcon de Europa en Acueducto Romano de Almuñécar. Parque Acuático AquaTropic en Acuario de Almuñécar zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Almunecar
Granada (GRX-Federico García Lorca) - 59 min. rijden
Restaurants
McDonald's
4 min. rijden
Venta Luciano
7 min. rijden
Bar Emiliano
4 min. rijden
Dolce Gelato
4 min. rijden
Meson El Corzo
4 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij 2 bedroom cozy apartment in Almunecar?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoe laat kan ik bij 2 bedroom cozy apartment in Almunecar inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 2 bedroom cozy apartment in Almunecar uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat 2 bedroom cozy apartment in Almunecar?
Dit appartement in Almunecar ligt op 5 minuten wandelen van Playa del Tesorillo, Playa de Velilla en Playa del Pozuelo. Ook Playa Calabajío en Playa de Cabria liggen op 2 km afstand.