Holiday Home 'Casa La Herradura' with Mountain View, Wi-Fi and Air Conditioning
Gelegen in La Herradura biedt dit vakantiehuis van 155 m² comfortabel plaats aan 6 gasten in 3 slaapkamers en 2 badkamers. Jullie beschikken over een gedeelde, volledig uitgeruste keuken met verschillende koffiemachines (Italiaans, cups en filter), oven, koelkast, broodrooster, magnetron en vaatwasser. Er is snelle Wi-Fi geschikt voor videogesprekken, airconditioning in de woonkamer en alle slaapkamers, verwarming via een warmtepomp, televisie, wasmachine en een speciale werkplek. Voor gezinnen zijn er op aanvraag een kinderbedje, kinderstoel, speelgoed en boeken beschikbaar.
Geniet buiten van een privé overdekt terras en een balkon met prachtig bergzicht. De woning is ideaal om te ontspannen na het verkennen van de Andalusische kust.
Jullie hebben toegang tot één gedeelde garageparkeerplaats; doorgaans is er ook gratis straatparkeren beschikbaar. Roken mag alleen op het terras, niet binnen. Feesten zijn niet toegestaan. Airconditioning mag alleen gebruikt worden als jullie aanwezig zijn in het huis.
Traphekjes zijn op aanvraag beschikbaar. Het strand ligt op 800 meter afstand. De slaapkamer met tweepersoonsbed heeft een eigen badkamer. Een tennisbaan bevindt zich op 15 minuten lopen. Afval kan dagelijks tussen 20.00 en 23.00 uur worden weggegooid in de container rechts onderaan de trap richting de straat.
De keuken wordt gedeeld.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de woning: wifi
Parkeren en vervoer
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2 badkamers
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Balkon
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Dingen om te doen
Fietsmogelijkheid in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisregels
Any additional fees listed in the description must be paid on site. If none are listed, this rule does not apply.
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie VUT/GR/01627
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Almunecar. Bezoek culturele hoogtepunten Jardín Museo del Bonsái en Museo de Nerja. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Acuario de Almuñécar en Parque Acuático AquaTropic. Centro Cultural Villa de Nerja en The Botanical Garden of Santa Fiora zijn ook een bezoek waard. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals fietsen en wandelen. Bekijk onze reisgids voor Almunecar
Luchthaven van Málaga (AGP), Spanje - 68 min. rijden
Restaurants
El Chorrillo
8 min. wandelen
Bodega La Barrica
9 min. wandelen
Chiringuito El Bambú
11 min. wandelen
Chambao de Vicente
3 min. rijden
El Sueño de la Mona
13 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Holiday Home 'Casa La Herradura' with Mountain View, Wi-Fi and Air Conditioning?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Holiday Home 'Casa La Herradura' with Mountain View, Wi-Fi and Air Conditioning?
Vandaag, 20 okt. 2026, kost een verblijf bij Holiday Home 'Casa La Herradura' with Mountain View, Wi-Fi and Air Conditioning van één nacht voor twee volwassenen op 21 okt. 2026 min. € 269, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Holiday Home 'Casa La Herradura' with Mountain View, Wi-Fi and Air Conditioning inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday Home 'Casa La Herradura' with Mountain View, Wi-Fi and Air Conditioning uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday Home 'Casa La Herradura' with Mountain View, Wi-Fi and Air Conditioning?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Almunecar ligt op 2 km afstand van Playa de la Herradura en Castillo La Herradura. Ook Punta de la Mona-vuurtoren en Puerto Deportivo Marina del Este liggen op 3 km afstand.