Gehele woning
Villa Das Hortensias
Deze villa in Almada is voorzien van een privézwembad en een keuken
Fotogalerie voor Villa Das Hortensias





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
145 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Casa Das Olivades - Villa with swimming pool
Casa Das Olivades - Villa with swimming pool
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Buitenruimte
Beleid
Belangrijke informatie
Optionele extra's
- Toeslag voor late check-in: EUR 20
- Toeslag voor hoge kinderstoel: EUR 15 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 166819/AL
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
558587
Over deze buurt

Aroeira
In de buurt
Strand van Costa da Caparica11 min. rijden - 7.8 km
Belémtoren20 min. rijden - 18.0 km
Avenida da Liberdade21 min. rijden - 18.8 km
Rossio Square21 min. rijden - 18.8 km- Golfclub van Aroeira6 min. rijden - 2.6 km
Lokaal vervoer
- Station Corroios - 10 min. rijden
- Metrostation Casa do Povo - 10 min. rijden
- Lissabon (LIS-Humberto Delgado) - 52 min. rijden
Restaurants
- O Topo do Caracol18 min. wandelen
- O Dias dos Caracoios17 min. wandelen
- Pinheirinho de Mel4 min. rijden
- Re’tasco Aroeira2 min. rijden
- Solar das Tílias4 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Villa Das Hortensias
Beoordelingen
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster






