Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 163418/AL
Over deze buurt
deze villa ligt in Aljezur. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Lagos Marina. Ga naar Praia da Luz en Praia do Monte Clérigo als je liever de natuur intrekt. Land- en Zeemuseum van Carrapateira en Parque Zoológico de Lagos zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Aljezur
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij House of the Sun inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij House of the Sun uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat House of the Sun?
Deze villa in Aljezur ligt op 10 km afstand van Land- en Zeemuseum van Carrapateira, Praia da Bordeira en Praia do Amado. Ook Pontal da Carrapateira en Vale Figueiras Beach liggen op 15 km afstand.