Aparthotel met een luxe stijl niet ver van Haven van Alicante
Casa SaMARa bevindt zich vlak bij Playa del Postiguet en Explanada de España en biedt gasten een dakterras, een droogkuis/wasserijservice en een volledig uitgeruste spa. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit aparthotel zijn:
Een binnenzwembad
Een ontbijtbuffet (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en snelle uitcheckservice
Een bagageopslagruimte, een 24-uurs receptie en houtskoolgrills
Lokale maaltijdbezorging en tuinmeubelen
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Casa SaMARa bieden voorzieningen zoals gratis wifi.
Casa SaMARa ligt in Alicante in het stadscentrum. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Haven van Alicante. Ga naar Explanada de España en Playa del Postiguet als je liever de natuur intrekt. Cactus d'Algar en Pola Park zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Alicante
Tramhalte San Vicente del Raspeig - 22 min. rijden
Alicante (ALC-Internationale luchthaven Alicante) - 29 min. rijden
Restaurants
Cafeteria Bar Rovira
2 min. wandelen
Mexican Granny
7 min. wandelen
Doner Kebab Sevilla
4 min. wandelen
Racó del Plá
7 min. wandelen
Bodega Gambin La Tentacion
5 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beschikt Casa SaMARa over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Casa SaMARa?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een borgsom van EUR 500 per dag en een toeslag van EUR 300 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 80 per dag. Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij Casa SaMARa inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Tegen een bedrag van EUR 150 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Tot hoe laat kan ik bij Casa SaMARa uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Casa SaMARa?
Dit luxe aparthotel ligt in Carolinas Bajas, op 2 km afstand van ADDA Alicante, Haven van Alicante en Explanada de España. Ook Playa del Postiguet en Winkelcentrum El Corte Inglés liggen op 2 km afstand. Station Alacant Terminal ligt op 23 minuten wandelen en naar Alicante (YJE-Treinstation Alicante) is het 23 minuten wandelen.