Alicante Hills Apartamentos Turisticos ligt in de zakenwijk en vlak bij het strand in Alicante. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Haven van Alicante. Ga naar Playa del Postiguet en Explanada de España als je liever de natuur intrekt. Cactus d'Algar en Pola Park zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Alicante
Glorieta Reino Unido, 6, Alicante, Valencian Community, 03008
In de buurt
Haven van Alicante
9 min. rijden - 6.2 km
Parque El Palmeral
13 min. wandelen - 1.1 km
Playa de Aguamarga
3 min. rijden - 2.1 km
Playa de San Gabriel
4 min. rijden - 2.8 km
Cactus d'Algar
5 min. rijden - 2.8 km
Lokaal vervoer
Sant Gabriel Station - 3 min. rijden
Tramhalte San Vicente del Raspeig - 22 min. rijden
Alicante (ALC-Internationale luchthaven Alicante) - 9 min. rijden
Restaurants
Taberna Del Xaramita
5 min. rijden
Sebas Cafe
4 min. rijden
Dando Caña
4 min. rijden
Rincon del Varadero
7 min. rijden
Restaurante El Rincón de Pili
18 min. wandelen
Over deze accommodatie
Alicante Hills Apartamentos Turisticos
Dit rookvrije appartement heeft niet alleen een bar/lounge, maar ook parking. Je vindt er ook een koffiebar/café, een seizoensgebonden buitenzwembad en een 24-uurs receptie. Elk appartement beschikt over een diep bad. Geniet daarnaast van een kitchenette en een wasmachine. Het entertainment wordt verzorgd door een lcd-televisie met digitale zenders, terwijl een zitruimte en een koelkast voor nog meer comfort zorgen. Wekelijkse schoonmaakservice.
Alicante Hills Apartamentos Turisticos heeft 113 kamers met airconditioning die zijn voorzien van gratis toiletartikelen. Elke kamer heeft een balkon. Alle kamers hebben een zitruimte. Alle kamers in dit appartement met 3,5 sterren hebben kitchenettes met een koelkast en kookgerei, borden en bestek.
Elke badkamer is uitgerust met een bad of douche met een diep bad en een bidet. Elke lcd-televisie heeft digitale zenders. Een microgolfoven en een haardroger zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is wekelijks beschikbaar.
De locatie beschikt over een kinderzwembad en een seizoensgebonden buitenzwembad.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Gratis parkeerplaatsen binnen 0 meter van de accommodatie
Plaatselijke shuttleservice (toeslag)
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 10 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Babybed: EUR 10 per dag
Kinderzwembad
Speelplaats
Kitchenette
Koelkast/diepvriezer
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Dagelijks à-la-carte-ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 12.00 uur: EUR 10 tot 30 voor volwassenen en EUR 10 tot 30 voor kinderen
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
Bad of douche
Bidet
Diep bad
Gratis toiletartikelen
Haardroger (op verzoek)
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Apart zitgedeelte
Woonkamer
Entertainment
Lcd-tv met digitale zenders
Buiten
Balkon
Gazon
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Tot 10 kg per huisdier
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Hulp met excursies en tickets
Kluisje bij het onthaal
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (wekelijks) (tegen een toeslag)
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de luchthaven
Dicht bij de zee
Dicht bij het vlonderpad/de promenade
In een zakendistrict
Dingen om te doen
Kinderzwembad
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
113 units
5 etages
6 gebouwen
Gebouwd in 2009
Mediterrane architectuur
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 25
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je extra
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
2 in totaal (tot 10 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 10.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Schadeborg: EUR 200 per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor à la carte ontbijt: ongeveer EUR 10–30 voor volwassenen en EUR 10–30 voor kinderen
Betaald parkeren: EUR 10.00 per dag
Voor huisdieren wordt een toeslag aangerekend
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 25 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Schoonmaakkosten: EUR 20 per dag
Toeslag voor babybed: EUR 10.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van mei tot oktober
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Alicante Hills
Alicante Hills Aparthotel
Hills Aparthotel
Exe Alicante Hills Apartment
Exe Hills Apartment
Exe Alicante Hills
Exe Hills
Alicante Hills Apartment
Veelgestelde vragen
Beschikt Alicante Hills Apartamentos Turisticos over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Alicante Hills Apartamentos Turisticos?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 10.00 per dag. Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij Alicante Hills Apartamentos Turisticos inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid).
Tot hoe laat kan ik bij Alicante Hills Apartamentos Turisticos uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van EUR 25 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Alicante Hills Apartamentos Turisticos?
Dit appartement ligt vlak bij de luchthaven, op 2 km afstand van Parque El Palmeral en Playa de Aguamarga. Ook Playa de San Gabriel en Cactus d'Algar liggen op 3 km afstand. Sant Gabriel Station ligt op 29 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Alicante Hills Apartamentos Turisticos
7,4
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,8
Netheid
6,2
Locatie
7,4
Personeel en service
7,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 171 van 889 beoordelingen
10 - Uitstekend
171
Gastenscore: 8 - Goed. 366 van 889 beoordelingen
8 - Goed
366
Gastenscore: 6 - Redelijk. 222 van 889 beoordelingen
6 - Redelijk
222
Gastenscore: 4 - Matig. 89 van 889 beoordelingen
4 - Matig
89
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 41 van 889 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
41
Beoordelingen
4/10 – Matig
Jakop
16 mrt 2023
Jakop
2 nachten verbleven in maart 2023
8/10 – Goed
Martje Jantina van
24 sep 2022
Martje Jantina van
12 nachten verbleven in september 2022
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
16 dec 2019
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ruime nette kamer
Restaurant duur
Vuile handdoek in wasmachine
Geverifieerde reiziger
9 nachten verbleven in december 2019
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
9 nov 2019
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Location is close to my work. Bus in the town is easy.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in november 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
17 jun 2019
Positief: Personeel en service
Weinig toilet papieren maar kamer goed en het restaurant ook weinig optie voor eten
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in juni 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
23 mrt 2019
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in maart 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Zakenreiziger, Reisde met familie
23 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Het uitzicht personeel was iets minder maar werkte uiteindelijk wel mee
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in maart 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
6 mrt 2019
Positief: Netheid
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in februari 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
16 feb 2019
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Appartement groter dan verwacht en 2 badkamers! Voor deze prijs is deze aan te raden. Groot complex.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in februari 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
24 nov 2018
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
gezellig en efficiënt personeel. Minder is dat de kamers maar om de 5 dagen worden gekuist. Graag voor beetje meer netheid om de 3 dagen.
Geverifieerde reiziger
10 nachten verbleven in november 2018
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
10 nov 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in oktober 2018
6/10 – Redelijk
Sumaya
8 mei 2018
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, comfort kamer
GEEN AANRADER!!!
Het was een leuke schoon appartement wat we hadden. Het was ook heel ruim we hadden 2 badkamers met een wc in. We waren met zijn 2tjes. Het was een leuke appartement alleen kwa service echt zeer ernstig we kregen geen uitleg tijdens onze Chek in. We kregen geen rondleiding van onze kamer we werden met niks geholpen.
We hadden na 3 dagen gevraagd of we wc papier en schone handdoeken mochten krijgen toen kregen we te horen dat we daarvoor 20 euro moesten betalen en zou onze kamer schoongemaakt worden.
Onze grootste afknapper was de restaurant beneden!!’ De 1ste dag bij aankomst nam ik een cappuccino en een portie friet waar ik 9 euro had betaald!!
Mijn man ging de volgende dag een cappucino halen en hij betaalde 1.40 ervoor terwijl ik 2.50 betaalde! Ze zaten continu met de prijzen te spelen tot we ze er op hadden aangesproken en we elke keer de bonnetje bij vroegen!! Kwa ligging nou als je geen auto hebt kan je geen kant op niks is op loopafstand en de bus rijdt maar 1 keer per 40 minuten naar de centrum!!
Tot slot echt een afrader.
Sumaya
8/10 – Goed
Menno, Venlo
2 dec 2017
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wat te ver van het centrum om te lopen.
Ruime nette kamers en overal schoon. Leuk systeem om meer informatie te krijgen
Menno
3 nachten verbleven in november 2017
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
19 okt 2017
Positief: Comfort kamer
faaciliteiten dikke onvoldoende
bar, restaurant en zwembad gesloten vanaf oktober.
dus geen enkele faciliteit binnen het hotel beschikbaar.
Hotel ver buiten centrum, dus geen supermarkt oi in de buurt.
Je kijkt naar de zee maar je kunt niet op het strand komen. Er loopt een spporlijn langs welke geheel met hekwerk is afgezet.
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in oktober 2017
6/10 – Redelijk
arie g, nieuwegein
4 okt 2017
Negatief: Netheid, comfort kamer
minnetjes
restaurant niet open slechte verlichting geen voorlichting begeleiding
arie g
1 nacht verbleven in oktober 2017
2/10 – Ontzettend slecht
mascha
23 sep 2017
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Afrader, niet boeken!
Zeer slecht, een bijna lege keuken. Er was niet eens een waterkoker en een uitgetelde hoeveelheid serviesgoed. 1 pan en 1 koekenpan, te vies om aan te pakken. Geen theedoek of afdruiprek, niets om mee schoon te maken. De slaap bank was onbeschrijflijk zo slecht.niet op te zitten, doorgezakt, versleten, keihard en heel laag bij de grond. De schoonmakers een lachertje. Max. 2 minuten en ze zijn weer weg, doen niets in de keuken, maken geen tafel of aanrecht schoon, voeren geen afval af en pas na 5 dagen krijg je schone handdoeken en beddengoed. 1 airco in de kamer en in andere ruimtes uitgeschakeld. Het bed heeft ook betere tijden gekend en is nu hard en doorgezakt. Intercom met receptie doet het ook nie. Kortom niet naar dit hotel gaan.
mascha
8 nachten verbleven in september 2017
8/10 – Goed
Kaboel, Lelystad
11 feb 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ruim appartement buiten de stad
Op slechts 6 km van het centrum van Alicante verwijderd en toch op zich een afgelegen locatie waar verder niks te doen valt. Slechts 1 restaurant bij het hotel. Verder een heel leuke locatie waar nog volop wordt gebouwd. Eigen vervoermiddel is zeker aan te raden.
Kaboel
8/10 – Goed
A. veltkamp
8 jan 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mooie ruime appartementen met altijd parkeerplek.
De cafetaria was de hele dag open en heerlijke eten en drinken. Daar is ook het ontbijt en dat was ook perfect. Zeer vriendelijk personeel.
A. veltkamp
4/10 – Matig
Ghislaine
28 nov 2016
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Schoon hotel
We waren er niet op voorbereid op het afgelegen hotel...en dat het appartement nog geen glaasje in de kast had
Ghislaine
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
26 jul 2016
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Christine, België
12 mei 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Dicht bij de luchthaven en ook bij Alicante stad
Bij de receptie aangekomen,konden we voor dezelfde prijsklasse ook een tweeslaapkamer appartement krijgen.
We hadden ook elk een badkamer met toilet,wat echt een luxe was.Dagelijks kregen we zeep douchegel toiletpapier en handdoeken.
Een mooi terras.
Wanneer je s'avonds aankomt,kun je nog aankopen doen in een winkeltje en je kan ook nog eten in het restaurant.
Christine
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
10 jun 2014
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Goede verhouding prijs-kwaliteit
Goed appartement. Auto is aan te bevelen ivm ligging van het complex buiten het centrum. Dicht bij het vliegveld. Houd rekening met slechte bereik wifi.
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
kees, urk
31 mei 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
goed hotel voor weinig geld
het hotel was prima niets op aan te merken, groot minpunt is dat het hotel net iets te ver buiten de stad ligt,dat hoeft geen probleem te zijn want er rijden om de 20 minuten bussen, de airrport bus kent echter wel een vast tarief en voor een retour ben je 7,70 kwijt, nu ik zelf geen probleem heb met een stukje wandelen of hardlopen was ik wel teleurgesteld dat er geen veilig voet of fietspad naar de stad loopt. de kust tegenover het hotel is ook niets,je kan daar niet zwemmen, kortom aangewezen op openbaar vervoer
kees
8/10 – Goed
Ryan, Den bosch
7 mrt 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Netjes, prima indien in bezit van auto
Nette complex aardig uit het centrum. In de buurt (op loop afstand) is er niets te beleven.
Kamers zijn eenvoudig, keuken gerei minimaal. Top dat er elke dag wordt schoon gemaakt. Prijs kwaliteit prima.
Ryan
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
4 nov 2013
Positief: Personeel en service
Leuk hotel maar weinig te doen in de buurt.
Leuk en goed verzorgd hotel. Interieur had iets gezelliger gemogen.
Het enige dat erg jammer was en natuurlijk niet van te voren wordt aangegeven is dat er aan de overkant wordt aangebouwd. Er wordt ongeveer €40 milj van ons belastingsgeld geïnvesteerd in een pand van de EU. De weekenden en 'savonds tot laat wordt het veel lawaai gemaakt. Tevens blokkeert dit gebouw grotendeels het mooie uitzicht op zee.