Gehele woning

Sa Raconada - Country House In Algaida. Free Wifi

Fotogalerie voor Sa Raconada - Country House In Algaida. Free Wifi

Terras / Balkon
Exterieur vakantiehuis [zomer]
Woonkamer
Slaapkamer
Woonkamer

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasvoorzieningen
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Sa Raconada - Country House In Algaida. Free Wifi

  • De buitenruimtes van dit charmante landhuis zijn perfect voor een ontspannen vakantie. Geniet van een drankje bij zonsondergang op het met wijngaarden begroeide terras of kom samen op de veranda voor een smakelijke barbecue met een prachtig uitzicht op de open velden. Zonnebaad op de ligstoelen of ga 's avonds naar het boventerras om de sterrenhemel te bewonderen. Het terrein is volledig omheind, waardoor volledige privacy gegarandeerd is.

    Binnen straalt het gelijkvloerse huis rustieke charme en comfort uit. De woonkamer is voorzien van een bank, tv, airconditioning en een hout- en pelletkachel voor koelere dagen. De aangrenzende eetkamer leidt naar een moderne gaskeuken met alles wat nodig is om maaltijden te bereiden. Er zijn twee gezellige slaapkamers met kledingkasten en ventilatoren – één met een tweepersoonsbed en de andere met een eenpersoonsbed. Een babybedje en kinderstoel zijn beschikbaar. Een badkamer met een bad en een aparte wasruimte met wasmachine, droger, strijkijzer en strijkplank maken het huis compleet.

    Deze rustige plek, net buiten Algaida, biedt lokale charme met alle essentiële voorzieningen in de buurt. De omgeving is ideaal om het eiland met de auto te verkennen, met gemakkelijke toegang tot Randa, de Santuari de Cura en stranden zoals Es Trenc en El Arenal. Golfliefhebbers kunnen hun hart ophalen bij Son Gual Golf op slechts 11,4 km afstand. Huisdieren en evenementen zijn niet toegestaan. Er is parkeergelegenheid voor 6 auto's. Raadpleeg de adverteerder voor mogelijke kosten.
    Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 20 jaar zijn niet toegestaan
    Indeling: woonkamer, eetkamer, keuken(fornuis, koffiezetapparaat), slaapkamer(1-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, ligbad, wastafel, toilet, tuin, tuinmeubilair, 3x ligbedden, BBQ, parasol, kinderbed, kinderstoel

    Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.:
    Huisdieren; Niet toegestaan
    Bedlinnen; Aanwezig

    Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen:
    Badhanddoeken; Aanwezig
    Kinderbed + Kinderstoel; gratis (op aanvraag)

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Algaida. Plaça d'Espanya en Catedral de Santa María de Palma de Mallorca zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Playa de Palma en Playa d'el Arenal. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij XtremKart of Circuito Mallorca. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals golfen. Bekijk onze reisgids voor Algaida
Meer vakantiehuizen in Algaida
Kaart
Algaida, Illes Balears

In de buurt

  • Museu del Vidre Gordiola
    2 min. rijden - 2.1 km
  • Oliver Moragues Winery
    6 min. rijden - 5.6 km
  • Zoologico Natura Parc
    8 min. rijden - 8.0 km
  • Iglesia de San Bartolomé
    9 min. rijden - 12.5 km
  • Golf Son Gual
    9 min. rijden - 12.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Marratxi - 17 min. rijden
  • Palma de Mallorca (PMI) - 26 min. rijden

Restaurants

  • Can Caragol
    5 min. rijden
  • Cafè d'es Poble
    5 min. rijden
  • Bar Sastre
    9 min. rijden
  • Ca'l Dimoni
    3 min. rijden
  • S'Hostal
    8 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Sa Raconada - Country House In Algaida. Free Wifi?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Sa Raconada - Country House In Algaida. Free Wifi inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Sa Raconada - Country House In Algaida. Free Wifi uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Sa Raconada - Country House In Algaida. Free Wifi?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Algaida ligt op 10 km afstand van Oliver Moragues Winery, Zoologico Natura Parc en Binigrau. Ook Iglesia de San Bartolomé en Jaume Mesquida Wijnmakerij liggen op 15 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Sa Raconada - Country House In Algaida. Free Wifi

10

Uitzonderlijk

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 6 van 6 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 6 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 6 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 6 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 6 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Die Unterkunft ist gut gepflegt und sauber, was unseren Aufenthalt sehr angenehm ...

Die Unterkunft ist gut gepflegt und sauber, was unseren Aufenthalt sehr angenehm gemacht hat.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Die Unterkunft war sehr praktisch, die Wäscherei war ein Lebensretter, besonders ...

Die Unterkunft war sehr praktisch, die Wäscherei war ein Lebensretter, besonders mit Kindern; alles, was wir brauchten, war direkt vor Ort.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Wir genossen unsere Mahlzeiten am Esstisch im Esszimmer, von dem aus man einen w ...

Wir genossen unsere Mahlzeiten am Esstisch im Esszimmer, von dem aus man einen wunderschönen Blick auf die Felder draußen hatte.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Das Grillen auf der Veranda war ein Highlight. Wir haben frische, regionale Prod ...

Das Grillen auf der Veranda war ein Highlight. Wir haben frische, regionale Produkte gegrillt und den Ausblick genossen.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Die beiden Schlafzimmer waren komfortabel und boten viel Stauraum, perfekt für u ...

Die beiden Schlafzimmer waren komfortabel und boten viel Stauraum, perfekt für unseren Familienurlaub. Das Kinderbett und der Hochstuhl waren eine nette Geste für unser Baby.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Die Unterkunft ist gut ausgestattet und die Klimaanlage war an den heißesten Tag ...

Die Unterkunft ist gut ausgestattet und die Klimaanlage war an den heißesten Tagen eine Wohltat.