
Vakantie en citytrip naar Alfarrobeira
- Plan, boek en reis vol vertrouwen
- Samen is beterBespaar tot € 484 als je een vlucht en hotel samen boekt*
- Vind de ideale optieMet meer dan 300.000 hotels overal ter wereld, stel je eenvoudig het perfecte pakket samen
- Zonder zorgenPlan, boek en beheer je reis op één plek
Beste Vlucht + Hotelaanbiedingen Alfarrobeira
De prijzen zijn in de afgelopen 48 uur gevonden. Klik voor bijgewerkte prijzen.


Pestana Palm Gardens
Bespaar 100% op je vlucht
De prijs was € 569, de prijs is nu € 364 per persoon
€ 364
per persoon
13 mrt - 20 mrt
1 dag geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Amsterdam (AMS) naar Faro (FAO)
8,6/10 Excellent! (329 beoordelingen)
Carvoeiro is een goede uitvalsbasis voor bezoek aan Faro, Albufeira, Sagres en alles wat er tussen ligt. De boottocht langs de rotskust en grotten, waarbij ook dolfijnen gespot kunnen worden, is een aanbeveling waard.
Het Pestana appartementencomplex is ruim opgezet. Ons appartement bestond uit twee verdiepingen, 2 slaapkamers en 2 badkamers, met een voordeur en eigen parkeerplek op de begane grond, eigenlijk dus een geschakeld vakantiehuis. Dit was groter dan we gereserveerd hadden, maar we kregen dit zonder extra kosten.
In de keuken was voldoende aanwezig om zelf te kunnen koken. Bij aankomst (december) was het huis lekker warm gemaakt. Iedere dag werd er tijdens onze afwezigheid goed schoongemaakt, de bedden werden opgemaakt en de vaatwasser werd ingeruimd en aangezet: de gemakken van een zelfstandig appartement met de verzorging van een hotel dus.
Kleine minpuntjes:
- iedere slaapkamer had slechts een halve deken over het 2-persoonsbed. Wij gebruikten de dekens van beide slaapkamers, anders was het voor de decembernachten te koud. De airco maakt teveel lawaai om 's nachts aan te doen.
- De watertemperatuur van de douche wisselt sterk bij meerdere gebruikers van warm water. Er is geen thermostaatkraan.
Beoordeeld op 15 dec 2019


Pestana Alvor Beach Villas
Torralta
Bespaar 100% op je vlucht
De prijs was € 434, de prijs is nu € 301 per persoon
€ 301
per persoon
31 jan - 6 feb
22 uur geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Brussel (BRU) naar Faro (FAO)
8,6/10 Excellent! (30 beoordelingen)
Feb 2024 Fijne accommodatie aan het strand. Kamers 8102-8104 prachtig uitzicht over zee, 1e verdieping. Goed uitgeruste keuken, 2 kookplaten, koffiemachine, waterkoker, handdoek, sponsje, afwasmiddel voor 1e dagen. Goede bedden. Elke dag schoonmaak en handdoekenwissel. Genoeg parkeerplaatsen. Koud zoutwaterzwembad. Ik hou ervan. Wandelmogelijkheden op de boardwalk. Gebruik van alle faciliteiten van Dom João II, zwembad, spa, fitness, bar. Hier ook inchecken! Wel gehorig als je luidruchtige buren hebt. Zal zeker terugkeren.
Beoordeeld op 6 feb 2024
Tophotels in Alfarrobeira

AP Eva Senses
Avenida da Republica, 1 Faro
Volledig restitueerbaarReserveer nu, betaal tijdens je verblijf
De prijs is € 111 per nacht van 4 jan tot 5 jan
€ 111
4 jan - 5 jan 2026
inclusief belastingen en toeslagen
8,6/10 Excellent! (957 beoordelingen)
Hotel ligt heel centraal, gratis parkeren langs en achter het hotel, vraag de info. Ontbijt op rooftop mooi zicht. Zwembad en de rest van rooftop in renovatie, jammer daar konden we in november niet zitten. Voor het binnenzwembad is een badmuts vereist. 4km van luchthaven en treinstation vlakbij. ...
Beoordeeld op 29 nov 2025

RR Hotel da Rocha
Ave Tomas Cabreira Portimão
Volledig restitueerbaarReserveer nu, betaal tijdens je verblijf
De prijs is € 60 per nacht van 15 jan tot 16 jan
€ 60
15 jan - 16 jan 2026
inclusief belastingen en toeslagen
9,2/10 Wonderful! (1.000 beoordelingen)
Dicht bij strand, restaurants, bars. Uitgebreid ontbijt. Ruime kamers. Netjes.
Beoordeeld op 5 mei 2025

Holiday Inn Algarve Albufeira by IHG
Av. do Estádio Albufeira
Volledig restitueerbaar
De prijs is € 59 per nacht van 4 jan tot 5 jan
€ 59
4 jan - 5 jan 2026
inclusief belastingen en toeslagen
8,6/10 Excellent! (288 beoordelingen)
Alonso en Omar zijn toppers.
Beoordeeld op 8 aug 2025
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen altijd wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Populaire plekken om te bezoeken

Albufeira Old Town Square
4/5(101 beoordelingen)
Ontdek meer over de geschiedenis van Albufeira Old Town Square, een van de bekendste monumenten in Albufeira e Olhos de Água. Maak een wandeling langs prachtige stranden in dit ontspannen gebied of probeer een van de geweldige restaurants.

Praia da Falésia
4,5/5(60 beoordelingen)
Dennenbossen kronen de roodoranje kliffen van het lange en brede strand, waar comfortabele voorzieningen, watersportmogelijkheden en strandwachten zijn.

Jachthaven van Albufeira
4/5(49 beoordelingen)
Ontdek de waterkant van Jachthaven van Albufeira en geniet van leuke activiteiten zoals golfen in Albufeira e Olhos de Água. Maak een wandeling langs de kust in dit ontspannen gebied of probeer een van de geweldige restaurants.
Activiteiten

Algarve: 3 soorten wijnproeverijen met uitzicht op de wijngaard
€ 16
per volwassene
80% van onze reizigers beveelt dit aan

Jeepsafari-tour van een halve dag in Serra Algarvia
€ 30
per volwassene
96% van onze reizigers beveelt dit aan

Albufeira: Stranden, Oude Stad en Salgados Lagune Jeep Tour
€ 28
per volwassene
Ontdek de wereld met Expedia
*Besparingen zijn gebaseerd op pakketboekingen in vergelijking met de prijs van dezelfde maar afzonderlijk geboekte componenten. Besparingen zijn niet voor alle pakketten beschikbaar.
