Gehele chalet

Lovely Holiday house with pool in Alcudia, terrace, only 1km to the beach

Fotogalerie voor Lovely Holiday house with pool in Alcudia, terrace, only 1km to the beach

Strand
Een terras met stenen muren, een houten tafel en stoelen, een klein zwembad en een trap naar een hoger gelegen terras.
Een gebouw van natuursteen met een ijzeren hekwerk, een keienpad en een balkon met een pannendak.
Een binnenplaats met een zwembad, stenen muren, een trap en potplanten.
Een ruime kamer met een hoge plafond, houten balken, een stenen muur, een witte bank, een kleine tafel en een trap met een leuning.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele chalet

3 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 6180 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Lovely Holiday house with pool in Alcudia, terrace, only 1km to the beach

  • Ca Na Blanca is een charmant huis in het centrum van Alcúdia, met 3 slaapkamers, 2 badkamers, terras, WiFi-internetverbinding, prachtige patio en zwembad.

    Ca Na Blanca is een prachtig gerestaureerd historisch Mallorcaans huis (de eeuwenoude schatten van het huis); Het is zorgvuldig gerenoveerd en gerenoveerd in maart 2014. Het is een groot typisch huis van ongeveer 250 m2. en de perfecte hoek om je weg te voelen van de massale toeristische routes in een authentiek Mallorcaans mediterraan stadje: Alcúdia.

    Een geweldige historische boog en een typische Mallorcaanse stenen trap verwelkomen u in een warme sfeer. Op de begane grond bevindt zich de woonkamer met een grote bank, een woonkamer met een 37-inch flatscreen-tv met satellietzenders en gratis WiFi.

    Naast de ingang vinden we een grote volledig uitgeruste keuken en een ruime eetkamer met uitzicht op de patio en het ongelooflijke zwembad. Van daaruit hebben we toegang tot de patio. Hier vinden we een eethoek in de openlucht en een prachtig zwembad met uitzicht op de muur en de plaatselijke kerk. Ca Na Blanca is de perfecte plek om te genieten van een prachtige vakantie, de mediterrane zon gedurende de dag en een prachtige sterrenhemel. Er is ook een barbecueplaats.

    Op de eerste verdieping zijn er twee kamers: de witte tweepersoonskamer met twee eenpersoonsbedden van 90 cm x 200 cm, en de groene tweepersoonskamer met twee eenpersoonsbedden van 90 cm x 200 cm, en een eigen terras met prachtig uitzicht waar u kunt zonnebaden of thee drinken of genieten van een goede wijn 's nachts op het terras. Er is ook een badkamer op de eerste verdieping. Alle kamers beschikken over airconditioning.

    Op de tweede verdieping vinden we een zonnige en besloten chill-outruimte op de zolder met een bureau en een slaapbank. Vanaf hier hebben we toegang tot de gele zolderkamer van 160 cm x 200 cm. Met eigen badkamer.

    Ca Na Blanca is een huis voor vrienden en familie om te genieten van een vakantie in een prachtig ingerichte en luxueuze ruimte. Het ligt direct naast de kerk van Alcúdia de Sant Jaume, tegenover de Romeinse stad Pollentia en een beetje voorbij het Romeinse theater, een 'zeldzame avis', want in plaats van te worden gebouwd, is het opgegraven in de rots

    Het centrale plein van Alcúdia ligt op slechts 150 meter van het huis. Daar kun je 's nachts eten en genieten van een mediterrane levensstijl.

    Een rij sinaasappelbomen markeert de route van de hoofdstraten, Carrer del Moll en Calle Mayor. In deze straten vinden we kleine juweliers, schoenenwinkels, kledingwinkels, bars, restaurants, tussen vele grote huizen die eeuwen geleden zijn gebouwd, kleine en rustige pleinen. Alcúdia is een van die plaatsen waar het de moeite waard is om tussen de straten te verdwalen om in elke hoek een nieuwe charme, een nieuwe sensatie te ontdekken. En elke dinsdag- en zondagochtend versnelt het tempo van de stad met de markt.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Zwembad

Internet

  • Beschikbaar in de accommodatie: gratis wifi

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Bad of douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Balkon
  • Barbecue
  • Omheinde tuin
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Werkplekken

  • Bureau

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Aparte rookruimtes

Diensten en faciliteiten

  • Kluisje
  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • In het stadscentrum

Dingen om te doen

  • Padel
  • Waterpark
  • Pretpark in de buurt
  • Scubaduiken in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Tuin
  • Unitgrootte: 180 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisregels

Checkin 16:00-23:45

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking allowed: in designated areas

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie ETV/3914
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

deze chalet bevindt zich in Oude stad van Alcúdia, een wijk in Alcúdia, en ligt nabij pretparken en vlak bij een waterpark. Haven van Alcúdia en Haven van Pollensa zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Playa de Muro en Strand van Alcúdia. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Plaza de Toros of Karting Can Picafort. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals duiken. Bekijk onze reisgids voor Alcúdia
Meer chalets in Alcúdia
Kaart
Alcúdia, PM

In de buurt

  • Een strand met helder turquoise water, een zandstrand en in de verte bergen.
    Strand van Alcúdia
    2 min. rijden - 2.2 km
  • Iglesia San Jaume
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Auditori d'Alcúdia
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Ruinas Romanas de Pollentia
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Haven van Alcúdia
    2 min. rijden - 2.1 km

Lokaal vervoer

  • Station Sa Pobla - 18 min. rijden
  • Palma de Mallorca (PMI) - 46 min. rijden

Restaurants

  • Basico Gastrobar
    2 min. wandelen
  • Fonda Llabres
    3 min. wandelen
  • Sa Gelateria d'Alcúdia
    3 min. wandelen
  • Cas Capellà
    2 min. wandelen
  • Ca'n Costa
    2 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt Lovely Holiday house with pool in Alcudia, terrace, only 1km to the beach over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Lovely Holiday house with pool in Alcudia, terrace, only 1km to the beach?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Lovely Holiday house with pool in Alcudia, terrace, only 1km to the beach inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Lovely Holiday house with pool in Alcudia, terrace, only 1km to the beach uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Lovely Holiday house with pool in Alcudia, terrace, only 1km to the beach?

Deze chalet ligt in Oude stad van Alcúdia, op 2 km afstand van Museo Monográfico de Pollentia, Strand van Alcúdia en Haven van Alcúdia. Playa de Muro ligt op 4,7 km.

Beoordelingen

Beoordelingen over Lovely Holiday house with pool in Alcudia, terrace, only 1km to the beach

10

Uitzonderlijk

10

Netheid

10

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 5 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 5 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Simplemente, perfecto

El equipamiento y la ubicación .
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Wahnsinnslage...

Diese Unterkunft liegt inmitten der wunderschönen Altstadt von Alcudia. Viele Touristen erkunden tagsüber die Gassen, essen abends auf den Plätzen und dennoch ist es ab ca. 23 Uhr idyllisch ruhig. Der Essplatz im Innhof und der kleine aber feine Pool erlauben Stunden in absoluter Privatheit. Kostenlose Parkplätze vor den Altstadtmauern in ausreichender Zahl.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Großzügige, gepflegte Unterkunft mitten in der wunderschönen Altstadt von Alcudia.Tagsüber Trubel aber ab ca. 23 Uhr tatsächlich völlige Ruhe. Im Haus ist es schön kühl, alle 3 Schlafzimmer verfügen über Klimaanlage und sind über Fensterläden abzudunkeln. An den Esstischen im Küchenbereich und im Innenhof finden auch größere Gruppen Platz, Koch- und Essgeschirr war ausreichend vorhanden. Der Pool ist nicht groß aber 1,60m tief, sauber und für eine Erfrischung zwischendurch absolut ausreichend. Der Besitzer Paco hat uns bei Ankunft sehr freundlich mit allen wichtigen Informationen versorgt, die betreuende Agentur hat uns vorab schon mit allen wichtigen Anreisedaten versorgt. Insgesamt haben wir uns sehr wohl gefühlt, uns fehlte es an nichts Wichtige Info für Ältere und Familien mit kleinen Kindern: alle Schlafzimmer befinden sich treppauf und auch im Erdgeschoss gibt es einige wenige Treppenstufen!
6 nachten verbleven in juli 2025
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Fancy flat with swimmingpool

Spacious and silent, with amazing inner garden. Internet connection was a bit weak.
Gearchiveerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Perfect location, perfect way to enjoy the Mallorcan life.

Highly recommend this clean well maintained property. Beach or town you have it all here. Enjoy either a nice leisurely stroll to beach (approx 35 mins at very easy pace ) or jump on local bus just one stop. Enjoy the old town as you exit your front door. Many restaurants and shops just steps away. Old town is a must if you want to experience some history of Mallorca. We were 2 couples. We all say amazing. Only one very small hiccup is the small pool. But enough to cool off in the evening. Beautiful beaches so close so no issue for us.
7 nachten verbleven in juni 2017