Gehele chalet

House with pool Casa Kerchner in Alcudia

Fotogalerie voor House with pool Casa Kerchner in Alcudia

Een strand met helder turquoise water en verafgelegen bergen onder een strakblauwe lucht.
Een overdekt terras met een zwembadzicht, een tafel met ontbijtartikelen en een stenen muur.
Een zwembad met ligbedden, een stenen muur en een overdekt terras.
Een moderne woonkamer met een houten eettafel, een bank en een groot raam.
Een slaapkamer met een bed, een nachtkastje met een lamp, een dromenvanger aan de muur, en een airconditioning.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

House with pool Casa Kerchner in Alcudia

  • Dit mooie vakantiehuis bevindt zich in een kleine residentiële zone in de Baai van Pollença, dicht bij het strand aan de rand van de reeds zeer bekende en mooie plaats Alcudia.



    De buitenruimte biedt een privézwembad van 10m x 4m met de optie om het water te verwarmen tegen een kleine extra kosten, ideaal om ervan te genieten in alle seizoenen van het jaar. Rond het zwembad zijn verschillende zones: een ligstoelenzone om te zonnen, een grasveld, een barbecueruimte met tafel en stoelen in de schaduw en een veranda bij de ingang van het huis, zorgvuldig ingericht door de eigenaar. Bovendien biedt het dakterras nog een zone waar u ook kunt zonnen met meer privacy en zonder dat iemand u stoort.



    In het huis vindt u een eetkamer met veel licht en een zeer comfortabele bank, een volledig uitgeruste aparte keuken, twee slaapkamers met tweepersoonsbedden en een badkamer met douche.

    Alle kamers in het huis zijn voorzien van airconditioning en verwarming, evenals wifi-verbinding.



    De locatie van het huis is ideaal om te genieten van de rust van de omgeving en de nabijheid van het dorp, vol met goede restaurants, wekelijkse markten en winkels met zeer goed lokaal product.



    Twijfel niet langer en boek nu uw welverdiende vakantie op Mallorca in een huis met veel charme en alles wat u nodig heeft voor enkele droomdagen.



    Verwarmd zwembad: 35 euro/dag.

    Huisdier: +165 euro / reservering



    ETV/15645

    ESFCTU00000704300006614300000000000000000000ET/156457

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

deze chalet ligt in Alcúdia vlak bij een waterpark. Haven van Alcúdia en Haven van Pollensa zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Alcúdia en Playa de Muro. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Plaza de Toros of Karting Can Picafort. Bekijk onze reisgids voor Alcúdia
Meer chalets in Alcúdia
Kaart
Alcúdia

In de buurt

  • S'Albufereta
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Bahia de Pollensa
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Platja del Corral d'en Bennàssar
    11 min. wandelen - 1.0 km
  • Auditori d'Alcúdia
    19 min. wandelen - 1.6 km
  • Iglesia San Jaume
    2 min. rijden - 2.1 km

Lokaal vervoer

  • Station Inca - 20 min. rijden
  • Palma de Mallorca (PMI) - 49 min. rijden

Restaurants

  • Bar Aquarius
    2 min. rijden
  • Basico Gastrobar
    3 min. rijden
  • Sa Gelateria d'Alcúdia
    3 min. rijden
  • Tritón
    2 min. rijden
  • Fonda Llabres
    3 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt House with pool Casa Kerchner in Alcudia over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij House with pool Casa Kerchner in Alcudia?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 100. Hulpdieren betalen geen toeslag.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij House with pool Casa Kerchner in Alcudia inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij House with pool Casa Kerchner in Alcudia uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat House with pool Casa Kerchner in Alcudia?

Deze chalet in Alcúdia bevindt zich op enkele stappen van S'Albufereta en op 3,3 km van Strand van Alcúdia. Ook Bahia de Pollensa en Platja del Corral d'en Bennàssar liggen op 10 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over House with pool Casa Kerchner in Alcudia

10

Uitzonderlijk

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 4 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 4 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Peaceful and relaxing holidays

We had a very relaxing holiday because we could sunbathe by the pool and the area was wonderfully peaceful. Being in Alcudia was a great advantage, as the nearby beaches are beautiful and it’s the perfect place for walking and exploring. Our stay in the house was excellent because it had everything we needed. We will definitely come back.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Der beste Urlaub in einem wunderschönen Haus

Der private Pool, die Terrasse und die Dachterrasse sind perfekt zum Entspannen. Das Haus ist sehr sauber, modern ausgestattet und verfügt über Klimaanlage, Heizung und schnelles WLAN. Wir haben uns rundum wohlgefühlt und kommen gerne wieder!
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Ideal para una familia

Mi familia y yo hemos pasado una vacaciones únicas. Estuvimos todo el día en la piscina refrescándonos y descansando. Además hay una mesa en la terraza en la que hacíamos todas las comidas porque era muy tranquilo. Y la casa nos encantó porque está totalmente equipada, muy cómodo y nuestros hijos disfrutaron mucho. Queremos volver en nuestras próximas vacaciones.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

14 nachten verbleven in juni 2025