Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Hotel Astoria Playa - Adults Only ligt in de uitgaansbuurt en vlak bij het strand in Alcúdia. Haven van Alcúdia en Haven van Pollensa zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Playa de Muro en Strand van Alcúdia. Hidropark en Karting Can Picafort zijn ook een bezoek waard. Ga voor waterpret zoals jetskiën en kajakken. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals mountainbiken en wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Alcúdia
Carrer Astoria s/n, Alcúdia, Mallorca, 7400
In de buurt
Strand van Alcúdia
6 min. wandelen - 0.6 km
Hidropark
14 min. wandelen - 1.2 km
Platja dels Francesos
14 min. wandelen - 1.2 km
Haven van Alcúdia
2 min. rijden - 2.2 km
Ruinas Romanas de Pollentia
4 min. rijden - 3.6 km
Lokaal vervoer
Station Sa Pobla - 18 min. rijden
Palma de Mallorca (PMI) - 48 min. rijden
Restaurants
Paso Obligado Burgers
4 min. wandelen
El Loro Verde
6 min. wandelen
El Paraiso
6 min. wandelen
El Puentecito
6 min. wandelen
Bistro Bel
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Astoria Playa - Adults Only
Hotel met een luxe stijl niet ver van Strand van Alcúdia
2 poolbars, een terras en een tuin verwelkomen je bij Hotel Astoria Playa - Adults Only. Avontuurlijke reizigers kunnen fietsen bij dit hotel.
Geniet van een bubbelbad om tot rust te komen. Het plaatselijke buffetrestaurant met internationale gerechten, Show cooking, serveert ontbijt en diner. Gratis wifi in de kamer, een bibliotheek en een droogkuis/wasserijservice zijn beschikbaar voor alle gasten.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een seizoensgebonden buitenzwembad met ligstoelen, parasols bij het zwembad en een redder ter plaatse
Een ontbijtbuffet (toeslag), fietsverhuur en een shuttleservice van/naar de luchthaven
Een gratis strandclub ter plaatse, een bagageopslagruimte en hulp bij uitstappen/tickets
Informatie over fietstours, meertalig personeel en een 24-uurs receptie
Beoordelingen van gasten laten hoge cijfers zien voor het behulpzame personeel en de algehele staat van de accommodatie
Kamervoorzieningen
De 175 kamers hebben voordelen zoals gemeubileerde balkons en kussenmenu's, naast extra's zoals gratis wifi en airconditioning. Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Badkamers met gratis toiletartikelen en haardrogers
Ledtelevisies van 43 inch met digitale zenders
(kleer)kasten, koelkasten en dagelijkse schoonmaak
Uitgebreid beleid om voedselverspilling te voorkomen
Veganistische gerechten
Vegetarische gerechten
Voorlichting over plaatselijke cultuur en plaatselijk ecosysteem
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Kussenkeuzemenu
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Led-tv van 43 inch met digitale zenders
Eten en drinken
Koelkast
Meer
Airconditioning
Kluis
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Waterbesparende douches
Waterbesparende toiletten
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 72 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen die jonger zijn dan 18 worden niet toegelaten in deze accommodatie voor volwassenen. Alle gasten van 18 jaar of ouder zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een belasting door de lokale overheid geïnd die bij de accommodatie wordt aangerekend. Na de 8e nacht van het verblijf geldt er een verlaging van 50% op deze belasting en kinderen onder de 16 jaar oud zijn vrijgesteld. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen en beperkingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de informatie in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 30 april EUR 1.10 per persoon, per nacht tot 9 nachten en daarna EUR 0.55. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 31 oktober betaal je EUR 4.40 per persoon, per nacht, tot 9 nachten en daarna EUR 2.20. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 15 per persoon
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 196 per voertuig (retour, voor maximum 4 personen)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 14 maart tot 17 oktober
Het zwembad is toegankelijk van 10.00 uur tot 18.00 uur
Gasten jonger dan 18 jaar oud worden bij deze accommodatie voor volwassenen niet toegelaten.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Astoria Playa - Adults Only over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad. Het zwembad is van 10.00 uur tot 18.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Astoria Playa - Adults Only?
Vandaag, 26 sep. 2026, kost een verblijf bij Hotel Astoria Playa - Adults Only van één nacht voor twee volwassenen op 15 okt. 2026 min. € 145, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Astoria Playa - Adults Only?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij Hotel Astoria Playa - Adults Only inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Astoria Playa - Adults Only uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Hotel Astoria Playa - Adults Only een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 196 per voertuig.
Waar staat Hotel Astoria Playa - Adults Only?
Dit luxe hotel ligt vlak bij de luchthaven, op 2 km afstand van Strand van Alcúdia en Haven van Alcúdia. Playa de Muro ligt op 2,4 km.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Astoria Playa - Adults Only
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
8,6
Locatie
9,8
Personeel en service
9,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 783 van 1001 beoordelingen
10 - Uitstekend
783
Gastenscore: 8 - Goed. 183 van 1001 beoordelingen
8 - Goed
183
Gastenscore: 6 - Redelijk. 24 van 1001 beoordelingen
6 - Redelijk
24
Gastenscore: 4 - Matig. 3 van 1001 beoordelingen
4 - Matig
3
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 8 van 1001 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
8
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Karolien
12 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Modern hotel met een goed all-in buffet. Ideaal voor fietsers.
7 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Arnoud
12 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
zeer nette accomodatie, behulpvol personeel, van schoonmaak tot bediening tot receptie (perfect zoals het hoort), strand op loopafstand. Ontbijt was uitgebreid maar kwalitatief vonden wij het wat minder.
10 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Marloes Maria van
10 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geweldig hotel met super vriendelijk personeel. Het eten is smaakvol, divers en ook met elke avond verschillende voorbereide heerlijke gerechtjes. Één van de weinige hotels waar geen handdoekje leggen plaatsvindt. Kortom, een aanrader. Locatie is ook top, met 5 minuutjes lopen sta je op een prachtig strand met volop ligbedden (18,20€ voor 2 bedden met parasol).
5 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Ann
26 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Prijs/kwaliteit in orde
5 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
ANGELA
19 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely hotel the staff were all so attentive, food was amazing and the beds so comfortable
I wouldn’t hesitate to recommend this hotel 11/10
3 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Linda
21 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
My second visit to Alcudia absolutely loved are stay,everyone was so friendly.Booked for dinner for five nights the food is amazing as is their buffet breakfast.Rooms cleaned daily and towels changed even pool towels.
7 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Valeria
26 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Albergo molto grande, per chi piace il genere. Colazione molto buona.
Personale gentile.
10 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Katja
11 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wir waren 5Tage da. Das Hotel ist super!
Das Essen war ein Traum für alle was dabei und wirklich sehr gut!
Alle im Hotel sind sehr freundlich und hilfsbereit!
Uns hat es an nichts gefehlt!!!
Wir kommen wieder ☺️
4 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Colin
4 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wonderful hotel. Exceeded expectations! Friendly and helpful staff.
2 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Sonja Michaela
30 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Rich hatte ein Zimmer mit Whirpool, es war toll. Super nettes Personal, sauber und wirklich gutes Essen.
5 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Sandra
21 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Allt med hotellet och runt om var toppen. Väldigt vänlig och hjälpsam personal, renlighet, maten var fantastisk och det var nära till allt!
7 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Deniz
14 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super Hotel, überaus nettes und zuvorkommendes Personal
7 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Jana Louise zur
24 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fantastisches Essen, gute Lage.
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Marie-Lore
13 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Top Essen, Zimmer sauber, Personal sehr freundlich 👍
10 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Jesper
10 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Godt beliggende, fine faciliteter, excellent Tapasrestaurant, to fine swimmingpools.
6 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
4/10 – Slecht
Ravi
22 aug 2026
Positief: Personeel en service
A decent hotel but given how hot it was, the room AC was not really good, didnt seem like it was even on half the time and seemed as if it was playing up throughout the stay. Breakfast options, pleanty, staff were helpful as im on a wheat free diet to do their best in
6 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Shahid
13 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Suite room was very spacious and staff were as usual excellent
5 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Mukesh
4 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alles war sehr gut für einen schönen urlaub.
9 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Asli
13 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wir hatten einen wunderschönen Aufenthalt im Hotel Astoria Playa. Besonders beeindruckt hat uns die durchgehende Sauberkeit im gesamten Hotel, alles war stets gepflegt und einladend. Der Service der Angestellten war herausragend, freundlich, aufmerksam und stets hilfsbereit. Ein besonderes Lob geht Garcia im Restaurant, der mit seiner herzlichen und professionellen Art unseren Aufenthalt noch schöner gemacht hat. Wir kommen gerne wieder und können das Hotel uneingeschränkt weiterempfehlen.
6 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Finn
21 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alles in allem ein super Urlaub, das Personal ist super freundlich und zuvorkommend.
Immer ein sauberes Zimmer gehabt das Essen war hervorragend und hervorzuheben.
Absolut weiterempfehlend!!
8 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Baris
23 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr sauber, modern, freundliches Personal und super Frühstück. Die Lage ist mega, die Aussicht vom Zimmer wunderschön und es ist durch das Adults Only einfach schön ruhig, aber nicht auf langweilige Art. Der Strand ist in maximal 5 Minuten zu Fuß erreichbar. Es gibt mehrere Supermärkte in der Nähe, davon eins direkt gegenüber. Parkplätze gibt’s in den umliegenden Straßen genug und kostenlos mit wirklich nur sehr wenigen Halteverbotsstellen. Falls es mich nach Alcudia wieder verschlägt, komme ich auf jeden Fall wieder hierher, dieses Mal mit Abendessen
7 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
deniz
1 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent breakfast and dinner
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Kevin
12 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Sauberes Zimmer und sehr Freundliches Personal. Das Frühstücksbuffet war sehr abwechslungsreich mit viel Auswahl.
6 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
vitalina
7 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean, beautiful area food amazing staff excellent right by the beach will definitely be coming back
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Thi Phung
29 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wir waren rundum zufrieden mit unserem Aufenthalt. Das Hotel war sauber, das Personal sehr freundlich und hilfsbereit, und die Atmosphäre insgesamt sehr angenehm. Wir würden jederzeit wiederkommen und können das Hotel definitiv weiterempfehlen.