Gehele woning

Beautiful home in Alcudia with private swimming pool, can be inside or outside

Fotogalerie voor Beautiful home in Alcudia with private swimming pool, can be inside or outside

Een helderblauw zwembad met ligbedden en een overdekte zithoek.
Twee eenpersoonsbedden met witte lakens en handdoeken, een raam met blauwe gordijnen, een airconditioner en een wanddecoratie van een blad in een lijst.
Een terras buiten met een zwembad, lounge stoelen, een houten tafel en een overdekt gedeelte met gordijnen.
Ruime kamer met een houten deur, betegelde vloer en een klein tafeltje met een plant.
Een eethoek met een houten tafel en stoelen, een keuken op de achtergrond en een plant in een pot.

Gehele woning

3 slaapkamers2 badkamers183 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Beautiful home in Alcudia with private swimming pool, can be inside or outside

  • Het vakantiehuis Can Paxaco ligt in het landelijke laagland in de buurt van de lange zandbaaien van Alcúdia en Pollença in het noordoosten van Mallorca.







    Het pand biedt een goed onderhouden, vriendelijk zwembad, dat gemakkelijk bereikbaar is via een brede trap. Geniet van tafeltennis, biljart of wandelen op blote voeten op het goed onderhouden gazon en de ruime terrassen rond het huis. Een overdekt terras grenzend aan het huis nodigt je uit om in de schaduw te genieten van een aangenaam briesje. De eethoek buiten is ideaal voor heerlijke familiemaaltijden en barbecues, op slechts een steenworp afstand van het zwembad.



    Het interieur van het vakantiehuis is gelijkvloers. Het is net zo gezellig als de buitenruimte. In de ruime woon- en eetkamer zorgen houten balkenplafonds en meubels die typisch zijn voor het eiland voor een gezellige, Mallorcaanse sfeer. De ruime keuken is verbonden met de woonkamer door een grote openslaande deur. Alle drie de slaapkamers kunnen worden voorzien van airconditioning. Er zijn twee badkamers, een met een bad en de andere met een douche. Deze verzorgde accommodatie is geschikt voor zowel ouderen als kinderen. Dus zorg ervoor dat je hier een ontspannen vakantie doorbrengt voor meerdere generaties. Het huis is uitgerust met een goede WLAN-verbinding en ligt dicht bij mooie, gezinsvriendelijke stranden.



    Het vakantiehuis Can Paxaco ligt op 10 minuten rijden van de middeleeuwse stad Alcúdia met goede winkelmogelijkheden, het gezinsvriendelijke strand van Alcúdia, de havenrestaurants en bars van Puerto Alcúdia en het natuurpark S Albufera aan de noordoostkust van Mallorca.



    Let op: Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, niet door een bedrijf of handelaar. Dit betekent dat het consumentenrecht van de EU mogelijk niet van toepassing is. Je kunt er echter zeker van zijn dat we je hetzelfde niveau van klantenservice zullen bieden en dat je verblijf niet anders zal zijn dan wanneer je een accommodatie boekt bij een professionele eigenaar.



    - Gratis parkeren op locatie

    - Verbruikskosten incl.

    - Bedlinnen + handdoek (inclusief)

    - Eindschoonmaak (inclusief)







    - Privé zwembad (40m2)

    - Klimaatbeheersing warm en koud

    - Ventilator

    - 3 extra kinderen gratis (max. 4 jaar oud)

    - Kinderbed: 1

    - Kinderstoel: 1



Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Privézwembad

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Douche
  • Haardroger

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Woonkamer

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Barbecue
  • Patio

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Dingen om te doen

  • Biljart/pooltafel
  • Tafeltennis

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 183 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie ETV/9451
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Alcúdia. Haven van Alcúdia en Haven van Pollensa zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Playa de Muro en Strand van Alcúdia. Hidropark en Karting Can Picafort zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Alcúdia
Meer vakantiehuizen in Alcúdia
Kaart
Alcudia

In de buurt

  • Een strand met helder turquoise water, een zandstrand en in de verte bergen.
    Strand van Alcúdia
    10 min. rijden - 8.0 km
  • S'Albufereta
    3 min. rijden - 1.8 km
  • Hidropark
    7 min. rijden - 5.9 km
  • Bahia de Pollensa
    8 min. rijden - 6.3 km
  • Haven van Alcúdia
    10 min. rijden - 8.0 km

Lokaal vervoer

  • Station Inca - 19 min. rijden
  • Palma de Mallorca (PMI) - 55 min. rijden

Restaurants

  • Bar Aquarius
    9 min. rijden
  • KUKU Healthy Food & Drinks
    7 min. rijden
  • Basico Gastrobar
    8 min. rijden
  • Ca'n Josep
    12 min. rijden
  • Fonda Llabres
    8 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Beautiful home in Alcudia with private swimming pool, can be inside or outside over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Beautiful home in Alcudia with private swimming pool, can be inside or outside?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Beautiful home in Alcudia with private swimming pool, can be inside or outside inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Beautiful home in Alcudia with private swimming pool, can be inside or outside uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Beautiful home in Alcudia with private swimming pool, can be inside or outside?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Alcúdia ligt op 0,9 km van S'Albufereta en op 5 km afstand van Xaloc en Auditori d'Alcúdia. Ook Museum van Sant Jaume en Museo Monográfico de Pollentia liggen op 5 km afstand.