Geheel appartement
Apartment Llac by Homevillas360
Dit appartement bevindt zich aan het meer en biedt onder andere een keuken en een balkon
Fotogalerie voor Apartment Llac by Homevillas360





Beoordelingen
9,8 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
2 slaapkamers1 badkamer70 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 124
inclusief belastingen en toeslagen
29 nov - 30 nov
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Ona Aucanada Club
Ona Aucanada Club
- Zwembad
- Bubbelbad
- Keuken
- Restaurant
8.6 van 10, Uitstekend, 469 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie maakt gebruik van een recyclagesysteem voor grijs water
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie ETVPL/13391
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
517600
Over deze buurt

Alcúdia
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
Beoordelingen over Apartment Llac by Homevillas360
9,8
Uitzonderlijk
10
Netheid
10
Locatie
Beoordelingen
31 okt 2025
Positief: Netheid
3 nachten verbleven in oktober 2025








