10/10 – Voortreffelijk
Laura






















Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Vandaag, 4 nov. 2026, kost een verblijf bij Masia La Mota van één nacht voor twee volwassenen op 6 nov. 2026 min. € 135, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 10 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Ja, er is op verzoek vervoer vanaf de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 75.00 per voertuig.
Dit appartement ligt in de bergen, op 5 km afstand van Font Roja Natuurpark, Refugio de Cervantes en Heiligdom van María Auxiliadora. Ook Pipican Barranquet de Soler en Ivam Cada Alcoi liggen op 5 km afstand.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster






