Holiday Home 'Hort De La Cinteta' with Mountain View, Private Pool and Air Conditioning
Het vakantiehuis Hort De La Cinteta ligt in Alcover en heeft een prachtig uitzicht op de berg. De woning met 2 verdiepingen bestaat uit een woonkamer met een slaapbank voor 2 personen, 5 slaapkamers en 3 badkamers en is daarom geschikt voor 10 personen. Extra voorzieningen zijn een tv, airconditioning, een wasmachine en kinderboeken en speelgoed. Een babybedje is ook beschikbaar. Deze accommodatie biedt niet: Wi-Fi en handdoeken. Deze vakantiewoning beschikt over een privé zwembad, tuin, overdekt terras, balkon en barbecue. Perfect voor ontspanning en vermaak in de buitenlucht.
Dit vakantiehuis beschikt over een gedeeld open terras. Bovendien kunnen gasten gebruik maken van een zwembad (geopend van 8 tot 21 uur, 1 juni tot 15 oktober).
Het vakantiehuis ligt op 20 km van Port Aventura en de beste stranden van de Costa Daurada, 80 km van de Delta del Ebro (een natuurpark en waterrijk gebied), en 100 km van Barcelona. Het nabijgelegen gebied biedt mogelijkheden voor wandelen, klimmen en mountainbiken, evenals goed bewaarde Romeinse architectonische monumenten en archeologische vindplaatsen.
Er is een parkeerplaats beschikbaar op het terrein en er is gratis parkeergelegenheid in de straat.
Gezinnen met kinderen zijn welkom.
Huisdieren, roken en het vieren van evenementen zijn niet toegestaan.
Houd er rekening mee dat er op het moment van je bezoek watervoorschriften van de overheid van kracht kunnen zijn, die van invloed kunnen zijn op het gebruik van het zwembad, het besproeien van de tuin of het beperken van het gebruik van kraanwater.
dit vakantiehuis ligt in Alcover. Tarragona Port en Vinícola Sant Isidre de Nulles zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen PortAventura World en Centre D’Art Cal Massó bezoeken. PortAventura Caribe Aquatic Park en Museo del Puerto de Tarragona zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Alcover
Zijn huisdieren welkom bij Holiday Home 'Hort De La Cinteta' with Mountain View, Private Pool and Air Conditioning?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Holiday Home 'Hort De La Cinteta' with Mountain View, Private Pool and Air Conditioning?
Vandaag, 24 okt. 2026, kost een verblijf bij Holiday Home 'Hort De La Cinteta' with Mountain View, Private Pool and Air Conditioning van één nacht voor twee volwassenen op 25 okt. 2026 min. € 679, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday Home 'Hort De La Cinteta' with Mountain View, Private Pool and Air Conditioning inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday Home 'Hort De La Cinteta' with Mountain View, Private Pool and Air Conditioning uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday Home 'Hort De La Cinteta' with Mountain View, Private Pool and Air Conditioning?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Alcover ligt op 2 km afstand van Alcover Gemeentelijk Museum en Monasterio de Santa María de Poblet. Ook Museo Salvador Vilaseca en Palau Bofarull liggen op 15 km afstand. Station Alcover ligt op 9 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Holiday Home 'Hort De La Cinteta' with Mountain View, Private Pool and Air Conditioning
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
6,0
Netheid
8,0
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 2 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 2 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
28 aug 2024
La casa se ve mucho mejor en persona que en fotos la limpieza un 10
Pros: La limpieza y la piscina
Cons: Tiempo de entrada
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Monica G.
4 sep 2025
Positief: Inchecken, communicatie en locatie
La casa está bien, la piscina es una gozada pero es un poco indiscreta ya que los vecinos están pegados..... En la foto aparecen unos columpios que no están. La casa estaba limpia pero está un poco viejita.... La verdad es que estuvimos muy a gusto y el trato fue muy bueno. La ubicación es buena.