Gehele woning

Villa "Casa Das Bonecas" with Mountain Views

Fotogalerie voor Villa "Casa Das Bonecas" with Mountain Views

Een terras buiten met een tafel voor twee personen, een mand vol fruit en uitzicht op terracottegedekte daken.
Een oever met een rotsachtige voorgrond en dichte begroeiing.
Een rustiek gebouw met een stenen muur, een kleine tuin en een heldere lucht.
Een eetgedeelte met een ronde tafel, stoelen, een klok, een mand met fruit en een deur naar buiten.
Een kleine kamer met een bed, een stoel, een klein tafeltje met bekers, een raam en een rode spiraaltrap.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Airconditioning
  • Parking beschikbaar
De huidige prijs is € 176
inclusief belastingen en toeslagen
8 nov - 9 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Villa "Casa Das Bonecas" with Mountain Views

  • Gelegen in Alcoutim is villa "Casa Das Bonecas" een fijne keuze voor jullie verblijf met uitzicht op de bergen. De woning heeft 2 verdiepingen en bestaat uit een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken, 2 slaapkamers en 1 badkamer, geschikt voor 6 personen. Tot de voorzieningen behoren een televisie, een ventilator en een wasmachine. Let op: de open haard is alleen decoratief.



    Aanraders in de omgeving zijn het openbare zwembad van Marlinlongo (15 km, 15 minuten rijden), de Ribeira de Fortes (16 km/20 minuten), kajakken in Alcoutim (27 km), het rivierstrand Pego Fundo (28 km/30 minuten) en Castro Marim voor paardrijden en golf (35 km).



    Er zijn 2 parkeerplaatsen op het terrein en gratis parkeren op straat. Gezinnen met kinderen zijn welkom. Eén huisdier is toegestaan. Roken en feesten zijn niet toegestaan in het gebouw. Er is geen airconditioning of wifi beschikbaar. Inchecken kan vanaf 15:00 uur. Er is een sleutelkluis voor self check-in. Bij een langer verblijf is wekelijkse schoonmaak inbegrepen in het hoogseizoen en tegen een toeslag beschikbaar in het laagseizoen.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

deze villa ligt in Alcoutim. Winkelcentrum Tavira Gran-Plaza en Centro Comercial La Plaza zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Praia de Cacela Velha en Manta Rota Beach verkennen. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Alcoutim
Meer villa's in Alcoutim
Kaart
Alcoutim

In de buurt

  • Een kustlandschap met verschillende boten op kalm water, een zandstrand en meeuwen die op de achtergrond vliegen.
    Ria Formosa Natural Park
    52 min. rijden - 58.5 km
  • Een strand bij zonsondergang, met twee mensen die langs de kust wandelen.
    Strand van Monte Gordo
    52 min. rijden - 51.3 km
  • Een kustplaats met gebouwen met terracotta daken, een opvallende witte kerk met een koepel, en een stenen muur op de voorgrond.
    Kasteel van Tavira
    58 min. rijden - 57.5 km
  • Haven van Vila Real Santo António
    50 min. rijden - 48.7 km
  • Oude Stad
    60 min. rijden - 56.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Vila Real de Santo António - 35 min. rijden
  • Faro (FAO-Faro Intl.) - 84 min. rijden

Restaurants

  • Tiebreak
    23 min. rijden
  • Café Figo Verde
    7 min. rijden
  • Idade Média Bar
    23 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Villa "Casa Das Bonecas" with Mountain Views?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Villa "Casa Das Bonecas" with Mountain Views?

Vandaag, 7 nov. 2026, kost een verblijf bij Villa "Casa Das Bonecas" with Mountain Views van één nacht voor twee volwassenen op 8 nov. 2026 min. € 176, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Villa "Casa Das Bonecas" with Mountain Views inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Villa "Casa Das Bonecas" with Mountain Views uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Waar staat Villa "Casa Das Bonecas" with Mountain Views?

Deze villa in Alcoutim ligt op 40 km afstand van Menhires de Lavajo, Villa Romana do Montinho das Laranjeiras en Quinta do Vale Golf. Ook Castro Marim Golf en Castelo de Castro Marim liggen op 40 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Villa "Casa Das Bonecas" with Mountain Views

10

Uitzonderlijk

10

Netheid

10

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 3 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Absolutely fantastic stay and quiet location.
2 nachten verbleven in maart 2026
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Adorável, cômoda com vizinhos amáveis

Pros: Silêncio e paz Cons: Não ha nada negativo que se possa contar
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Amazing

Pros: tudo, especialmente conhecer os donos da casa Cons: eu gostei de tudo