Rainha D. Leonor ligt in Albufeira Center, een wijk in Albufeira. Jachthaven van Albufeira en Balaia Golf Village zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Albufeira Beach en Strand van Sao Rafael. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Estádio Municipal De Albufeira of Vilamouratenis Centrum. Bekijk onze reisgids voor Albufeira
RUA CORONEL AGUAS,29, Albufeira, FAO, 8200-111
In de buurt
Strand van Peneco
5 min. wandelen - 0.5 km
Albufeira Old Town Square
8 min. wandelen - 0.7 km
Praia dos Pescadores
10 min. wandelen - 0.9 km
Jachthaven van Albufeira
13 min. wandelen - 1.1 km
Elevador do Peneco
3 min. wandelen - 0.3 km
Lokaal vervoer
Albufeira - Ferreiras Station - 14 min. rijden
Faro (FAO-Faro Intl.) - 40 min. rijden
Restaurants
Divini Gelato
16 min. wandelen
Castello Di Norcia
6 min. wandelen
Alfredo Restaurant & Bar
8 min. wandelen
Buachompoo
14 min. wandelen
el barrio
13 min. wandelen
Over deze accommodatie
Rainha D. Leonor
Hotel vlak bij Albufeira Old Town Square
Rainha D. Leonor bevindt zich vlak bij Jachthaven van Albufeira en biedt onder andere een bar. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een buitenzwembad
Fietsverhuur, vervoer vanaf de luchthaven en hulp bij uitstappen/tickets
Een kluis bij de receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Rainha D. Leonor zorgen voor veel comfort dankzij gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Baby-/kinderbedden en verrijdbare/extra bedden (toeslag)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen buiten het terrein
Shuttleservice vanaf de luchthaven (toeslag) op verzoek
Eten en drinken
Een bar/lounge
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Fietsenverhuur
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Buitenzwembad
Extra bed (toeslag)
Keuken in de kamer
Microgolfoven op de kamer
Snackbar/delicatessenwinkel
Voorzieningen
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed
Extra bed (toeslag)
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Haardroger (op verzoek)
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv
Eten en drinken
Keuken
Kookplaat
Microgolfoven
Meer
Kluis
Beleid
Inchecken
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 01 november tot 28 december.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 15 per nacht.
Op verzoek zijn er babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 7 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 13 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 13 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 40 per voertuig (enkele reis)
Toeslag voor extra bed: EUR 15 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Veelgestelde vragen
Beschikt Rainha D. Leonor over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Rainha D. Leonor?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Biedt Rainha D. Leonor een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek vervoer vanaf de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 40 per voertuig.
Waar staat Rainha D. Leonor?
Dit hotel ligt in Albufeira Center, op 10 minuten wandelen van Golf van Cádiz en Albufeira Old Town Square. Ook Strand van Sao Rafael en The Strip liggen op 5 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.