Casa da Bica T2 250m Old Town Beach bevindt zich vlak bij Jachthaven van Albufeira en heeft veel te bieden. Ga het net op via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
dit appartement ligt in Albufeira Center, een wijk in Albufeira. Jachthaven van Albufeira en Balaia Golf Village zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Albufeira Beach en Strand van Sao Rafael. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Estádio Municipal De Albufeira of Vilamouratenis Centrum. Bekijk onze reisgids voor Albufeira
Zijn huisdieren welkom bij Casa da Bica T2 250m Old Town Beach?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Casa da Bica T2 250m Old Town Beach inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Casa da Bica T2 250m Old Town Beach uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Casa da Bica T2 250m Old Town Beach?
Dit appartement ligt in Albufeira Center, op 10 minuten wandelen van Golf van Cádiz en Albufeira Old Town Square. Ook Jachthaven van Albufeira en Albufeira Beach liggen op 2 km afstand.