Geheel appartement

Farfalle – Double Room with Mountain-View Balcony and Parking

Fotogalerie voor Farfalle – Double Room with Mountain-View Balcony and Parking

Een keuken met een modern design, voorzien van een koffiezetapparaat, waterkoker en een plank met kopjes.
Een binnenplaats met een bamboe hek, een metalen poort en een kleine ronde tafel met stoelen.
Een woonkamer met een bank, een bijzettafeltje en een plant.
Een compacte keuken met een blauwgroen aanrecht, een hanglamp en een eethoek met een tafel voor drie personen.
Een woonkamer met een bank, een salontafel, een houten kast, een aan de muur bevestigde televisie, en een deur met een vluchtroutebord.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning
  • Parking beschikbaar
De huidige prijs is € 89
inclusief belastingen en toeslagen
18 nov - 19 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Farfalle – Double Room with Mountain-View Balcony and Parking

  • Kamer Farfalle ligt in pension Leone Bianco in Albenga en is ideaal voor stellen die een ontspannen verblijf aan de Ligurische Rivièra zoeken. De kamer van 15 m² is schoon, gezellig, netjes en met oog voor detail ingericht voor comfort en rust.



    De kamer heeft een tweepersoonsbed, een eigen badkamer met douche, airconditioning, tv en wifi. Het hoogtepunt is het eigen balkon met uitzicht op de bergen rond Albenga: perfect om buiten te ontspannen na een dag aan zee of een ontdekkingstocht door de omgeving.



    Er is een eigen parkeerplaats beschikbaar, handig om de stranden en plaatsen aan de Rivièra te verkennen. Huisdieren zijn tegen een toeslag toegestaan, zodat jullie ook samen met jullie viervoeter kunnen verblijven.

    Il Leone Bianco Affittacamere verwelkomt jullie in Albenga met 5 schone, gezellige kamers, ideaal voor stellen en kleine groepen tot 4 personen.

    Er is een gemeenschappelijke ruimte met waterkoker, magnetron, borden, koffie en water om zelf ontbijt te maken, plus een buitenruimte om handdoeken en zwemkleding na een stranddag te drogen. Huisdieren zijn welkom tegen betaling (maximaal 1 per verblijfseenheid). Parkeren is inbegrepen: 1 parkeerplaats per verblijfseenheid.



    De ligging is ideaal om de Ligurische Rivièra te verkennen: de snelwegafrit ligt op 2 minuten rijden, het centrum van Albenga op 5, Alassio op 10 en Loano op 20 minuten. Perfect om de Baia dei Saraceni en de stranden van Finale Ligure en Cogoleto te bereiken.

    Tegenover de accommodatie ligt een bushalte en vlakbij loopt een fietspad, zodat jullie ook zonder auto makkelijk op pad kunnen.

    De keuken wordt gedeeld.

    - Huisdieren toegestaan betaling 10,00 € per huisdier per nacht

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Albenga. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Torrione Saraceno en La Cappelletta. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Garlenda-golfclub en Marina di Alassio. Parco acquatico Le Caravelle en I giardini di Villa della Pergola zijn ook een bezoek waard. Benut je tijd goed door deel te nemen aan activiteiten zoals fietsen, rotsklimmen en het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Albenga
Meer appartementen in Albenga
Kaart
Bastia

In de buurt

  • Parco acquatico Le Caravelle
    6 min. rijden - 7.4 km
  • Garlenda-golfclub
    8 min. rijden - 8.5 km
  • Hanbury Tennis Club
    9 min. rijden - 10.9 km
  • Budello di Alassio
    10 min. rijden - 11.2 km
  • Muretto di Alassio
    10 min. rijden - 11.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Albenga - 9 min. rijden
  • Genoa (GOA-Cristoforo Colombo) - 66 min. rijden

Restaurants

  • Le Anfore
    3 min. rijden
  • MammaMia
    7 min. wandelen
  • McDonald's
    3 min. rijden
  • Brød
    3 min. rijden
  • Dolcesalato
    3 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Farfalle – Double Room with Mountain-View Balcony and Parking?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost een verblijf bij Farfalle – Double Room with Mountain-View Balcony and Parking?

Vandaag, 7 nov. 2026, kost een verblijf bij Farfalle – Double Room with Mountain-View Balcony and Parking van één nacht voor twee volwassenen op 18 nov. 2026 min. € 89, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Farfalle – Double Room with Mountain-View Balcony and Parking inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Farfalle – Double Room with Mountain-View Balcony and Parking uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Farfalle – Double Room with Mountain-View Balcony and Parking?

Dit appartement in Albenga ligt op 4,6 km van Bagni Ingaunia en op 4,7 km van Spiaggia Libera. Ook Garlenda-golfclub en Ceriale Strand liggen op 10 km afstand.