Gehele woning

Beautiful home in Alaró

Fotogalerie voor Beautiful home in Alaró

Een rustiek interieur met rieten meubels, stenen muren, houten balken en een eethoek met een tafel en stoelen.
Uitzicht door een raam op een bergachtig landschap, met een opvallende rotsformatie en verspreide gebouwen.
Een zwembadgedeelte met ligbedden, een stenen terras en een klein zwembad.
Een landelijke eetkamer met een houten tafel en stoelen, een kroonluchter en een stenen muur.
Een gezellige woonkamer met een open haard, comfortabele zithoek en grote ramen met uitzicht op het groen.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Beautiful home in Alaró

  • Op deze betoverende finca kunt u zich ontspannen en nieuwe energie opdoen voor het dagelijks leven.



    Dit prachtige landhuis is absoluut rustig gelegen, ver weg van alle doorgaande wegen. Aan de ene kant van de salon bereikt u via een trapje het terras bij het zwembad en aan de andere kant heeft u een ruim panoramisch terras tot uw beschikking. Geniet van het vrije uitzicht op de indrukwekkende rotsmassieven en de hoogste berg, de Puig Major, op de achtergrond; een schitterend uitzicht!



    Het cirkelvormige terras tussen het huis en het smaragdgroene, kristalheldere zwembad is omzoomd met enorme eucalyptusbomen en palmbomen. In vroeger tijden werd deze cirkelvormige ruimte gebruikt voor het dorsen van het graan. Tegenwoordig vindt u er de overdekte barbecue voor het bereiden van een heerlijke barbecue of een van de legendarische paella's van het houtvuur. U kunt van deze lekkernijen genieten op het overdekte terras en u daarna met plezier terugtrekken in de comfortabele stoelen in de tuinsalon. Dankzij het snelle internet kunt u vanuit huis goed werken in het huis.



    De houtkachel in de woonkamer en de open keuken verspreiden een gezellige sfeer, en de centrale verwarming maakt deze prachtige finca ook in de koelere maanden perfect bewoonbaar. U woont op een ideale locatie om te wandelen in het Tramuntana-gebergte. Bezoek de nabijgelegen vallei van Orient en het kasteel van Alaro, dat hoog op een rots boven het dorp uittorent. Dit laatste is niet alleen bekend als het vroegere toevluchtsoord van de historische verzetsstrijders van het eiland, maar tegenwoordig ook om zijn alom bekende lamsvleesspecialiteiten. De laatste km is een natuurlijke weg. Groepen (behalve gezinnen en paren boven de 30) op aanvraag en met speciale borg.



    Het huis is het perfecte uitgangspunt om te fietsen. Naast twee fietsen die tot uw beschikking staan, beschikt het over een garage met haken voor het stallen van fietsen, kluisjes voor het opbergen van materiaal en speciaal gereedschap voor onderhoud en reparatie. In de winter is dit huis ook ideaal voor excursies rond Mallorca, aangezien het dicht bij vele mooie bergroutes ligt.



    Licentienummer: ET/2998



    - Gratis parkeren op locatie

    - Elektr. en verwarming excl.

    - Bedlinnen + handdoek (inclusief)

    - Eindschoonmaak (inclusief)







    - Zwembad: april - eind septemb.

    - Privé zwembad (40m2)

    - Klimaatbeheersing warm en koud

    - Een extra kind gratis (max. 4 jaar oud)

    - Kinderbed: 1

    - Kinderstoel: 1



Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Alaro. Bezoek Castillo de Alaró en Raixa, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Parc Natural de la Serra de Tramuntana en Puig d'Alaró. XtremKart en Zoologico Natura Parc zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Alaro
Meer vakantiehuizen in Alaro
Kaart
Alaró, Balearic Islands

In de buurt

  • Een jachthaven met verschillende zeilboten in kalm water.
    Haven van Palma de Mallorca
    33 min. rijden - 44.2 km
  • Een heldere turquoise zee, een zandstrand en een resort met witte gebouwen en palmbomen.
    Playa de Muro
    37 min. rijden - 44.6 km
  • Een kustlandschap met een opvallende rotsformatie, een vuurtoren en een bergachtergrond.
    Jachthaven van Port de Sóller
    47 min. rijden - 38.1 km
  • Fundacio Lichter Alaro
    7 min. rijden - 2.3 km
  • Plaça de la Vila
    7 min. rijden - 2.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Alaro-Consell - 11 min. rijden
  • Palma de Mallorca (PMI) - 35 min. rijden

Restaurants

  • El Gallardo
    6 min. rijden
  • Bar Sa Plaça
    7 min. rijden
  • La Bufala
    7 min. rijden
  • Es Verger
    13 min. rijden
  • Bar S'Hotel
    15 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Beautiful home in Alaró over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Beautiful home in Alaró?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Beautiful home in Alaró inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Beautiful home in Alaró uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Beautiful home in Alaró?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Alaro ligt op 2,9 km van Fundacio Lichter Alaro en op 3 km van Plaça de la Vila. Ook Castell d'Alaró en Castillo de Alaró liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Beautiful home in Alaró

10

Uitzonderlijk

10

Netheid

10

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Nice finca with amazing view

We enjoyed our stay very much and would love to come back. The view is amazing and we felt very much at home in the house. Magdalena and her family were lovely and very helpful. The local town is nice with restaurants and grocery shops. We went sightseeing on the whole island from here which is easy with a car.
11 nachten verbleven in juli 2020
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Zentraler Standort

Sehr schöne Finca mit Pool.
5 nachten verbleven in september 2018