Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Hotel Villa Turka bevindt zich in Alanya Stadscentrum, een wijk in Alanya, en ligt vlak bij het strand. Bezoek Rode Toren en Vuurtoren van Alanya, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Kleopatra-strand en Damlatas grotten. Alanya waterpark en Scheepswerf van Alanya zijn ook een bezoek waard. Profiteer van het feit dat je dicht aan het water ligt door deel te nemen aan activiteiten zoals duiken, snorkelen en waterskiën. De regio biedt ook avontuurlijkere activiteiten zoals paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Alanya
Hotel Villa Turka ligt vlak bij Alanya waterpark en biedt gasten een terras, een koffiebar/café en een tuin. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een bibliotheek en een droogkuis/wasserijservice.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijt met lokale gerechten (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en een feestzaal
Gratis kranten, conciërgeservice en rookvrije accommodatie
Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben veel comfort dankzij kussenmenu's en (laptop)kluisjes, naast leuke voordelen zoals airconditioning en aparte eetruimtes.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Hypoallergeen beddengoed, lakens van Egyptisch katoen en Select Comfort-bedden
Badkamers met designer toiletartikelen en badkuipen of douches
Lcd-televisies met satellietzenders
Aparte eetruimtes, waterkokers en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen binnen 150 meter van de accommodatie
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijt met lokale gerechten tegen een toeslag beschikbaar van 09.00 uur tot 10.30 uur: TRY 100 per persoon
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
Cafe Turka
Dingen om te doen
Bibliotheek
Buitenzwembad
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Picknickplaats
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Meer
2 etages
2 gebouwen
Feestruimte
Gebouwd in 1855
Klamboes
Open haard in de lobby
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Donzen dekbed
Hypoallergeen beddengoed
Kussenkeuzemenu
Lakens van Egyptisch katoen
Select Comfort-matras
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad of douche
Designer toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Entertainment
Betaalfilms
Lcd-tv met satellietzenders
Eten en drinken
Apart eetgedeelte
Elektrische waterkoker
Minibar
Roomservice
Meer
(Laptop)kluis
Airconditioning (met klimaatregeling)
Geluiddichte kamers
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Mobiele toegangssleutel
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen tot 10 worden niet toegelaten bij deze accommodatie. Alle gasten ouder dan 10 zijn welkom.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijt met lokale gerechten: ongeveer TRY 100 per persoon
Toeslag voor luchthavenshuttle: TRY 333 per voertuig (enkele reis)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 2022-07-0678
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Kinderen t/m 10 jaar worden in deze accommodatie niet toegelaten.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Villa Turka
Hotel Villa Turka Alanya
Villa Turka
Villa Turka Alanya
Villa Turka Hotel
Hotel Villa Turka Hotel
Hotel Villa Turka Alanya
Hotel Villa Turka Hotel Alanya
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Villa Turka over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Villa Turka?
Vandaag, 2 apr. 2026, kost een verblijf bij Hotel Villa Turka van één nacht voor twee volwassenen op 5 apr. 2026 min. € 90, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Villa Turka?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel Villa Turka inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Villa Turka uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Hotel Villa Turka een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van TRY 333 per voertuig.
Waar staat Hotel Villa Turka?
Dit hotel ligt in Alanya Stadscentrum, op 2 km afstand van Scheepswerf van Alanya, Kleopatra-strand en Alanya waterpark. Ook Etnografisch Museum en Rode Toren liggen op 10 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Villa Turka
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
9,2
Locatie
9,8
Personeel en service
9,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 112 van 143 beoordelingen
10 - Uitstekend
112
Gastenscore: 8 - Goed. 26 van 143 beoordelingen
8 - Goed
26
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 143 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 143 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 143 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
24 mei 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geweldig leuk hotel op toplocatie, beste ontbijt.
Hoewel voor mensen met een beperking dit hotel veel trappen kent tegen de berg, is het een absolute aanrader. Zelfs met een long bedwong ik iedere morgen de trappen graag naar het ontbijtterras voor een historisch geweldig Turks ontbijt/kahvalti.
Het is een klein heel persoonlijk hotel op een toplocatie in de "oude" stad net achter de rode toren.
Bereikbaar met onze huurauto tot voor de deur.
Zoals eerder genoemd veel trappen en geen lift dit kan een belemmering zijn voor mensen moeilijk ter been maar verder absoluut een hotel met thuisgevoel.
Het eerder genoemde ontbijt is bijzonder uitgebreid en gezond. Bijna alles is "home made" keuze uit een tiental jams, diverse eiereren, brood, pastry, groenten en fruit. Honing met honingraat, en geen dag helemaal hetzelfde.
Ook diverse typische Turkse ontbijt gerechten zoals "pannenkoek met spinazie" waarschijnlijk zal e.e.a. per seizoen verschillen.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in mei 2018
10/10 – Uitstekend
Burhan Batur
Zakenreiziger
9 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Burhan Batur
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
OSMAN
7 dec 2025
OSMAN
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Pat
Reisde met partner
21 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This stay made our trip. An Oasis within the castle walls, it was a great retreat from the city below. Breakfast was so delicious , the view superb, especially at sunrise and the staff was so kind and personable. We extended our stay we loved it so much. Highly recommend!
Pat
1 nacht verbleven in november 2025
6/10 – Redelijk
Jessica
31 okt 2025
Jessica
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Finian
Reisde met partner
26 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This hotel is an absolute gem! From the moment we arrived, the charming atmosphere and incredibly hospitable staff made us feel completely at home.
Communication was a breeze; being able to chat with the team quickly and easily via WhatsApp was a fantastic touch. The spectacular breakfasts were a highlight for most of our stay, with a delicious selection. We did notice on the busiest mornings that some popular items were a little slow to be replenished due to very hungry guests, but the staff were clearly doing their utmost.
We enjoyed amazing views and had a truly restful sleep every night. I hope to visit here again soon!
Finian
6 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Dawid
Reisde met partner
12 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hats down for this place, been staying for 10 nights with my wife. All team were wonderful, helping with everything you can imagine. They were the reason this holiday was absolutely amazing. Great location with 10 mins walk to the town, but quite a bit of steps and hill are steep.
Turkish Breakfast is fresh everyday, eggs from local farms, honey from Taurus Mountains, all the pastry, bread freshly made.
Tea time always good cakes and good Turkish coffee and tea!
100% recommended this hotel!
Dawid
10 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Erwin
Reisde met een groep
1 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff here really made the experience 5 stars.
This hotel was one of the warmest and most welcoming places I’ve stayed ever.
Would definitely return 10/10
Erwin
2 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Manuel
9 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel exceeded our expectations in every aspect. We loved the rich breakfast buffet. Especially great were the friendly and attentive staff, who were always helpful throughout our entire stay.
Manuel
13 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Nezihe
Reisde met familie
29 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nezihe
1 nacht verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Martin
Reisde met een groep
23 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Im historischen Teil von Alanya gelegenes sehr schönes kleines Hotel mit viel Charme und mit tollem Meerblick. Das Frühstück und die Mitarbeiter waren fantastisch. Am Poolbereich konnte sehr gut entspannt werden.
Martin
5 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Peter
Reisde met familie
27 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A lovely stay for this Canadian couple. Beautiful views, excellent attentive and friendly staff, great room (honeymoon suite), very good breakfast. Parking is a challenge, but certainly doable. Would definitely return. P&B
Peter
2 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Yunus Emre
24 apr 2025
Yunus Emre
2 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Katie
22 apr 2025
Katie
1 nacht verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Rosemarie
Reisde met partner
14 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
we had a wonderful time at villa turka! the staff was always kind and helpful, the breakfast tasted delicious and there was free (selfmade!) pastry, tea and coffee throughout the day. on our departure day a staff member contacted the shuttle service for us to make sure they arrived on time at the right address and even carried our bagage to the bus when they did in fact not come to the right address! what would have been stressful without his help was a nice last walk before leaving. we will cherish this great stay and hopefully return for another one - thank you so much for having us!
Rosemarie
6 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Firuz
Zakenreiziger
13 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Firuz
1 nacht verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Alvin
13 mrt 2025
Alvin
2 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Omer
28 feb 2025
Omer
1 nacht verbleven in februari 2025
10/10 – Uitstekend
Onur
10 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Onur
1 nacht verbleven in november 2024
10/10 – Uitstekend
antoine
Reisde met partner
25 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Acceuil et personnel de grande qualité , des petits déjeuné changant et tous aussi bon les uns que les autres . Atypique, charmant , agreable . Je le conseille
antoine
7 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
James
16 okt 2024
James
1 nacht verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Johnna
Reisde met familie
12 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Signe og Marie
Enestående ophold med en fantastisk service. Derudover havde vi den smukkeste udsigt over bjerge, hav og by.
En meget lækker morgen buffet.
Det eneste minus var en lidt for hård madras
til os.
Johnna
7 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Shashi
Reisde met partner
20 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a lovely stay here. The views are amazing from the property, and the staff were really helpful in booking taxis, and recommending restaurants. If flying into Antalya, I suggest using their transfer service. Also, there's a free taxi service down to the beach from the hotel which was very convenient. Highly recommend!
Shashi
4 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Karani
20 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Exceptionnel ♥️
Hôtel exceptionnel !
Magnifique emplacement avec vue sur mer en plein milieu du Fort.
Chambre et draps propre et nettoyé tous les jours à la demande.
Le personnel est aux petits soins avec tous les clients et sont très attentifs aux demandes que l’on puisse faire. Que ça soit en cuisine, en ménage ou à l’accueil.
Le petit déjeuner et variés et frais tous les matins.
Ils nous ont permis d’embellir notre séjour !
Un hôtel que je recommande les yeux fermés et où je reviendrais !
Karani
6 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Karani
19 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Exceptionnel ♥️
Hôtel exceptionnel !
Magnifique emplacement avec vue sur mer en plein milieu du Fort.
Chambre et draps propre et nettoyé tous les jours à la demande.
Le personnel est aux petits soins avec tous les clients et sont très attentifs aux demandes que l’on puisse faire. Que ça soit en cuisine, en ménage ou à l’accueil.
Le petit déjeuner et variés et frais tous les matins.
Ils nous ont permis d’embellir notre séjour !
Un hôtel que je recommande les yeux fermés et où je reviendrais !
Karani